Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
بچه ها من CD Key بازیو 178 تومن خریدم :-s برید سیو هایی که دوست داریدو بنویسید تا تو اکانت اوریجینم براتون بسازم وقتی بازی کزک شد بتونید با سیوتون بازی کنید ...

واسه این ایمیل واسم بفرستید ... Sani.Rst@Gmail.com

مرحله به مرحله ام بنویسید ;)
آقا ایول، حقیقتا من یه یه ماهی بود داشتم اینو جار می زدم، دست شما درد نکنه ولی از شانس بد ما اصلا فکر نکنم این DRM کرک شدنی باشه، میگن طوری عمل میکنه که هربار رمز رو تغییر میده، تا هکر ها بخوان الگوریتم رمز رو پیدا کنند ما مو هامون مثل دندونامون سفید شده ولی اگه یه روزی کرک شد، اوّل برای من سیو بساز.

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
اینا داغونن بعضی از کاربرا. بیکارن میشینن بازی ها رو ترول میکنن. مثلا GTA V یا GTA IV هم بیارید صفحشو توی این سایت وضعیت جالبی از لحاظ یوزر اسکور نداره.

اینجور مسائل بیشتر باید در مورد بازی های انحصاری باشه که دو طرف ترول میکنن.ترول تو بازی های مولتی پلتفرم یکمی ناجوره.البته فکر کنم اگه یوذر ریویوو ها بیشتر بشه بهتر بشه نتیجه گیری کرد:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Denuvo در واقع DRM نیست. یک سیستم Anti-Tamperingـه که از DRM هایی مثل Origin و ... محافظت می کنه. در واقع کارش اینه که کار عوض کردن EXE و ... رو خیلی سخت می کنه. ساده بخوام بگم مثل اینه شما بخوای به یه گاو صندوق دستبرد بزنی، ولی یه حفاظ نامرعی جلوت رو گرفته باشه و نتونی نزدیکش بشی. میتونی گاو صندوق رو ببینی و میدونی که میتونی بازش کنی، ولی نمی تونی بهش نزدیک بشی:D
خلاصه اگه تا 2015 کرک نشد، یا هیچ وقت کرک نمیشه، یا باید منتظر موند که بازی های بیشتری ازش استفاده کنن و Scene تمام تلاشش رو بزاره برای این کار.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
چقدر دلم خوش بود بعد سالها یه دراگون ایج درست درمون میزنم که اینم با این قفل عتیقش گذاشتمون تو حسرت :(

با این نمره هایی هم که گرفت دیگه درست حسابی سوزوند جمعیت پایرت بازو

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
کسی از دوستان هست که بتونه Data بازی رو برای من بفرسته؟ بحث هزینه هم مشکلی نیست. P.M بدید لطفا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مجسمه Morrigan هم برای پیش خرید امادس ! 3 ماه 2015 تحویل میدن
قیمت ناقابل 329 دلار :d

منم خیلی دوست داشتم بازی رو روی pc تجربه کنم ! مشکلی نداشتم با اوریج خریدن اما نمیدونستم این قفل روش سوار کردن فعلا ×_× نسخه 4 رو خریدم
همینطوری برای تنوع
یه سری عکس بدونه اسپویلر که از گوشه کناره بازی گرفتم
از گوشه و کنار در حالی که داشتم بازی میکردم
اسپویلی هم نداره ^_^

میتونم بگم زمانی که DA2 رو بازی کردم حسه DA1 اصلا توش نبود اما بعد از 2 ساعت بازی کردن Inquisition همون حسه قدیمی دوباره زنده شد .
سیستم level up بازی به نسبت خوبه ! البته Stat ها رو نمیشه بالا برد اما skill ها فوق العاده مختلف و متفاوت و کارامد طراحی شده .
روی درجه سختی normal شروع کردم اما یک درجه بالا بردم . ظاهرا توی درجه سختی بالاتر tactical cam خیلی بیشتر کار اومد تا درجه سختی normal البته توی normal هم بعضی نبردها مقداری سخت میشد اما کلا کنترل بازی واقعا خوب در اومده ...
دومین چیزی که قابل توجه بود عظیم بودن دنیای بازی هست ! گوشه کنار بازی پر شده از Side quest ها و codex های جالب و خوندی که واقعا وقت صرف کردن براشون از هر نظر ارزش داره . دنیای بازی متنوع و پر جزییات و زیبا طراحی شده و واقعا گشت و گزار توی دنیای بازی خالی از لطف نیست مخصوصا اینکه انجام بعضی از side quest میتونه ایتمهای جالبی رو بده ! مثلا اسب لول یا upgrade برای Potion ها و ...
کلا از این قسمت بگزریم میشه گفت بخشه crafting بازی واقعا عمیق و فوق القعاده طراحی شده و خوبیش این هست که خیلی ساده و قابل فهم هست و برای همین هم بازیباز رو خیلی راحت تشویق به crafting میکنه که فک میکنم یکی از جالبترین قسمتهای بازی باشه . Potion های مختلفی توی بازی هست و حتی شکل و شمایل سلاحها هم باید بدست بیارید و سیستم Modification هم جالب هست.
نبردهای بازی بعضی موقها به نظرم مقداری action گونه به نظر میاد اما به نظرم از قسمته قبلی معتاد کننده تر و لذت بخش تر هست !
از نظره داستانی هم نمیشه چیزی رو اسپویل کرد فقط در همین حد که دیالوگها عالی نوشته شدن تا خودتون ببنید !
یه سیستم جالب دیگم Inquisitor هست که advisor ها میتونن با مصرف کردن power points که با انجام ماموریتهای اصلی و فرعی به دست میاد به side mission های فرستاده بشن . هر یک از advisor ها استایله خودشون رو دارن و هر کدوم میتونن outcome متفاوتی کلا داشته باشن . بعدش با به دست اوردن perk ها میشه upgrade های بسیار متنوع و تاثیر پذیری رو داشت.
کلا که بازی همون چیزی هست که منتظرش بودیم ! میشه گفت فوق القعاده هست .
از نظره گرافیکی هنوز فرصت نشده نسخه PC رو از نزدیک ببینم اما میشه گفت روی کنسول بسیار زیبا و پرجزییات و مخصوصا خوش اب و رنگ طراحی شده ...

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من نسخه معمولی EU رو دانلود و با WinRAR فشرده کردم. 5 پارت 4.37GB و یه پارت 1.8GB شد. اگر کسی اورجینال گرفت و در دانلودش مشکل داشت خبرم کنه.
روندش هم که همه تون میدونید ... بازی رو استارت دانلود میزنی و بعد یه مگ Pause می کنید. فایل زیپ شده رو با فایلهای داخل فولدر Origin Games و فولدر بازی Copy/Paste کرده و استارت دانلود رو می زنید.
اگر نسخه تون RU یا دولوکس ادیشن هم باشد Origin بازی رو سینک میکنه ...

amir113

کاربر سایت
Feb 7, 2012
39
نام
INTEL
Face-Off: Dragon Age: Inquisition • Eurogamer.net

DF گفته بهترین پلتفروم برای تجربه ناب بازی Dragon Age : Inquisition بدون شک PC هست

گفته XB1 که یحتمل بازی با رزولوشن 900P اجرا میکنه و PS4 هم با اینکه 1080 ولی بدلیل CPU بسیار ضعیفی که داره در بازی مرتبا فریم بالا پایین میشه نوسان داره

بهترین پلتفروم برای این بازی و یک تجربه ناب PC میباشد

DF گفته بزودی با امدن API DX12 پلتفروم PC بهترین خواهد بود:d

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
عاغا یه سوال... سایت اسکیذرو کرک گزاشته.... دانلود نسخه کرک شدش تو تورنت هم هست.... کی هم دانلودش کردن... یعنی همه اینا کشکه... چجوریه اینا؟!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
از کجا میشه مطمئن شد که World state از Dragon Age Keep وارد بازی شده؟ من اکانت Origin آم رو وصل کردم ولی یه نوشت Importing Inquisition character date or something بعد رفت تو انتخاب کاراکتر.....وارد کرد World state رو؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از کجا میشه مطمئن شد که World state از Dragon Age Keep وارد بازی شده؟ من اکانت Origin آم رو وصل کردم ولی یه نوشت Importing Inquisition character date or something بعد رفت تو انتخاب کاراکتر.....وارد کرد World state رو؟
اره همونه . یه confirm میکنی و Import میکنه خودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر