Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
من که نتونستم تحمل کنم و نشستم یکی دو ساعت گیم پلی از بازی دیدم و یکم نا امید شدم. بازی بیشتر شبیه یه MMO آفلاینه. کارها و کوئست های زیاد ولی بی مفهوم. چند قدم حرکت و مبارزه با دشمنایی که همین چند دقیقه پیش چندتاییشون رو نفله کردی. طرف دو تا کوئست فرعی تو این مدت انجام داد که هر دوتا Fetch Quest بودن. تمپلار ها شوهرمو کشتن و انگشترشو برداشتن برو برام بیارش.

امیدوارم که اشتباه کرده باشم.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دیشب تریلر جدید Choices and Consequences اومد. جالب این بود که Garret Hawke یا همون Default Hawke شبیه درویش ها شده تو Frostbite. ببینید خیلی خوب بود.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه این بازی مثل نسخه اول موفق بشه باید نام کاربریت رو تغییر بدی>:)یادت که نرفته؟:shrewd::D

چرا یادم رفته:d جدا من همچین چیزی گفتم؟ :d
بازی که تا اینجا نمایش های عالی داشته و تنوع خوبی توش بوده ولی یه خورده مبارزاتش میتونه جالب نباشه. امیدوارم زیاد از اسکایریم وام نگرفته باشه و راه خودشو بره چون هر دفعه سازنده میاد یه چیزی میگه، اسم اسکایریم توشه (مثل سازنده های ویچر):d

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
متای بالای 90 که هیچ، اگه نتونه GOTY سال رو بگیره و آبروی این بازی برگردونه دیگه امید زیادی به سری Dragon Age نیست :(

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
بازی بکنید و لذت ببرید و کاری هم به متا نداشته باشید. باور کنید راضی تر هستید. GOTY هم نشد ولش کنید اینو از من پیر گیمر گوش کنید :d

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بازی بکنید و لذت ببرید و کاری هم به متا نداشته باشید. باور کنید راضی تر هستید. GOTY هم نشد ولش کنید اینو از من پیر گیمر گوش کنید :d

نگاه من نسبت به این بازی یه کم با ترس و لرز است... کیفیت بازی رو در حدی که باید باشه نبینم... اما در هر صورت تهیه اش می کنم... حالا نمراتش 100 باشه یا 50 فرقی نداره.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
نگاه من نسبت به این بازی یه کم با ترس و لرز است... کیفیت بازی رو در حدی که باید باشه نبینم... اما در هر صورت تهیه اش می کنم... حالا نمراتش 100 باشه یا 50 فرقی نداره.
تهیه کن و ازش لذت ببر. آخرش حرص خوردن کار به جایی نمی بره. انتظارات هم باید پایین اورد. آخرین بازی که من سرش به شدت حرص خوردم Mass Effect 3 بود و آخرش هم هیچ که هیچ. البته چیزهایی که من دیدم از بازی تا حالا خیلی خوب بوده و من خیلی خوشحالم که طی چند ماه می تونم هم DA I بازی کنم و هم Witcher 3. بعد از مدتها انتظار برای بازی کردن ادامه این دو سری شاهکار داره به پایان میرسه. پس به hype خودتون ادامه بدید دوستاران RPG. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر