Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
تریلرو دیدم واقعا هایپ شدم!از دستش ندید دوستان.
دوتا سوال پیش اومد:
1-توتریلر اونی که مجیک آتش زد کی بود؟؟؟معرکه مجیک آتیشو زد که از آسمون آتش بارید:d
2-باید حتما زبانت خوب باشه تا اینو بتونی زیبا بازی کنی؟

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
تریلرو دیدم ( با اینکه شدیدا مخالف اکشن شدم بود ) ولی بسی حال کردم :x
چیزی که میترسیدم سیستم مبارزات mage بود که به حمد الله ، خیلی خوب به نظر می رسه
مهم ترین نکته هم تاکتیکال ویو بود که برگشت و مهم تر از اون برای همه ی پلتفرم ها :x:d

فقط دوست دارم این دید نرمال به حالت سوم شخص اکشن باشه مث همون چیزی که در تریلر دیدیم و دید تاکتیکال مث Origins باشه
اینطوری همه ی سلیقه ها رو دربرمیگره
اگر همین طوری رو به جلو پیش بره غول های RPG 2014 باید برن تو خونه هاشون ;;):d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تریلرو دیدم ( با اینکه شدیدا مخالف اکشن شدم بود ) ولی بسی حال کردم :x
چیزی که میترسیدم سیستم مبارزات mage بود که به حمد الله ، خیلی خوب به نظر می رسه
مهم ترین نکته هم تاکتیکال ویو بود که برگشت و مهم تر از اون برای همه ی پلتفرم ها :x:d

فقط دوست دارم این دید نرمال به حالت سوم شخص اکشن باشه مث همون چیزی که در تریلر دیدیم و دید تاکتیکال مث Origins باشه
اینطوری همه ی سلیقه ها رو دربرمیگره
اگر همین طوری رو به جلو پیش بره غول های RPG 2014 باید برن تو خونه هاشون ;;):d
Dark Souls 2 & The Witcher 3 Sends Their Regards:d
ولی جدای از همه اینا نمایش گیم پلیش بالاتر از سطح انتظار بود. اگرچه به اون حالت واقع گرایانه ای که Origin داشت نمیرسه ولی در نوع خودش یه چیز متفاوت و تر و تمیز بود.

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Dark Souls 2 & The Witcher 3 Sends Their Regards:d
ولی جدای از همه اینا نمایش گیم پلیش بالاتر از سطح انتظار بود. اگرچه به اون حالت واقع گرایانه ای که Origin داشت نمیرسه ولی در نوع خودش یه چیز متفاوت و تر و تمیز بود.

یادت نیست بایوور چی گفته بود ؟
Dragon Age 3: "We are not afraid" of Dark Souls 2 or The Witcher 3

دارک سولز رو واقعا دوست دارم از ویچر هم بدم نمیاد ولی هیچ کدوم نمی تونن برام جای Origins رو پر کنن
به این هم باید دقت کنیم اینی که دیدیم دید نرمال و سوم شخص مس افکتی بود :d چیزی از تاکتیکال ویو نشون ندادن ;;)
تصورش هم دیوانه کنندست که حالت نرمال اکشنی به این قدرتمندی و ترکیبی از دارک سولز و ویچر داشته باشه و زمانی که بازی رو روی تاکتیکال ویو سوئیچ کنیم چیزی در حد Origins بازی بهمون تحویل بده!!
فکرشو کن . . . :d:bighug: این طوری RPG های سال که هیچی GOTY رو هم می بلعه ;;)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یادت نیست بایوور چی گفته بود ؟
Dragon Age 3: "We are not afraid" of Dark Souls 2 or The Witcher 3

دارک سولز رو واقعا دوست دارم از ویچر هم بدم نمیاد ولی هیچ کدوم نمی تونن برام جای Origins رو پر کنن
به این هم باید دقت کنیم اینی که دیدیم دید نرمال و سوم شخص مس افکتی بود :d چیزی از تاکتیکال ویو نشون ندادن ;;)
تصورش هم دیوانه کنندست که حالت نرمال اکشنی به این قدرتمندی و ترکیبی از دارک سولز و ویچر داشته باشه و زمانی که بازی رو روی تاکتیکال ویو سوئیچ کنیم چیزی در حد Origins بازی بهمون تحویل بده!!
فکرشو کن . . . :d:bighug: این طوری RPG های سال که هیچی GOTY رو هم می بلعه ;;)
خب نباید بیاد بگه که " ما از دارک سولز و ویچر میترسیم" :d جریان همون ماست فروشه که نمیاد بگه پرتقال من ترشه:d
گیم پلی تنها مهم نیست. مهم اینه که بتونه یه جهان بزرگ و پر از جزئیات و یه داستان غنی هم داشته باشه. ما هنوز گیم پلی ویچر 3 رو هم ندیدیم و نمیتونیم نظر بدیم. کلی بخواییم نگاه کنیم، هر کدوم از این 3تا بازی تا الان به اون صورت خودش نشون ندادن:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب چنتا نکته,مبارزات بازی متاسفانه مثل Origins نبود و فانتزی بودن شماره دوم رو هنوز داشت!!!
به نظر هم نمیرسید خیلی تاکتیکی باشه مثل شماره اول,متاسفانه مثل ویچر شده که اونم اصلا مناسب یک CRPG نیست!!!
در مورد نژاد کوناری که قابل بازی شده خیلی مشکل میشه قبول کردن یه معتقد به Qun بیاد و تبدیل به Inquisitor بشه,البته خود بایوور اعلام کرده جای نگرانی نیست و نویسنده ها کارشون رو خوب بلدن!!!:-?
احتمال 99 درصد کوناری انتخاب شده از Tal-Vashot هست!!!
در مرود چهره ها هم کاساندرا خیلی طرحیش بهتر شده بود و هرچند هنوز اون چهره مصمم شماره دوم رو نداره و اینکه طبق اعلام خودشون vivienne از Orlais هست ولی چرا این قدر سبزه بود پس؟؟؟بیشتر به یکی مثل الیزابت که از Rivain اومده باشه می خورد!!!8-|

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
خب چنتا نکته,مبارزات بازی متاسفانه مثل Origins نبود و فانتزی بودن شماره دوم رو هنوز داشت!!!
به نظر هم نمیرسید خیلی تاکتیکی باشه مثل شماره اول,متاسفانه مثل ویچر شده که اونم اصلا مناسب یک CRPG نیست!!!

نسخه ی دوم هم تا حد زیادی Action RPG بود حالا انتظار CRPG نباید داشته باشیم :d
بیا به نمیه ی پر لیوان نگاه کنیم :d
اگر بازی دو نوع سیستم مبارزات داشته باشه چی؟! یه نوع حالت کلاسیک با تاکتیکال ویو و یه نوع حالتی که در تریلر دیدیم
این طوری بازی هم دو سبک میشه :d
البته به نظر من همین سیستمی هم که نشون دادن خیلی خیلی بهتر از بلا تکلیفی DA II هستش :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نسخه ی دوم هم تا حد زیادی Action RPG بود حالا انتظار CRPG نباید داشته باشیم :d
بیا به نمیه ی پر لیوان نگاه کنیم :d
اگر بازی دو نوع سیستم مبارزات داشته باشه چی؟! یه نوع حالت کلاسیک با تاکتیکال ویو و یه نوع حالتی که در تریلر دیدیم
این طوری بازی هم دو سبک میشه :d
البته به نظر من همین سیستمی هم که نشون دادن خیلی خیلی بهتر از بلا تکلیفی DA II هستش :d

این تریلر به نظر می رسید از شماره دوم هم ضعیفتره!!!
بعید میدونم این جوری باشه,اصلا هیچ تاکتیک خاصی توش دیده نمی شد,اصلا موندم با این مبارزات تاکتیکال ویو به چه دردی میخوره؟؟؟
خود مبارزات خود DA 2 مشکلی نداشت,مشکل کمبود اسکیلهاش و کم عمق بودنش بود وگرنه هنوز از یه مبارزات اکشن شده مثل ویچر 2 فرسنگها بهتر بود!!!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
این تریلر به نظر می رسید از شماره دوم هم ضعیفتره!!!
بعید میدونم این جوری باشه,اصلا هیچ تاکتیک خاصی توش دیده نمی شد,اصلا موندم با این مبارزات تاکتیکال ویو به چه دردی میخوره؟؟؟
خود مبارزات خود DA 2 مشکلی نداشت,مشکل کمبود اسکیلهاش و کم عمق بودنش بود وگرنه هنوز از یه مبارزات اکشن شده مثل ویچر 2 فرسنگها بهتر بود!!!

DA II رو با پی سی بازی کردی نفس ت از جای گرم میاد :d
روی کنسول برای هر بار حمله ، دقت کن هر بار حمله باید X یا A رو مدام می زدی!! بازی یه جورایی شده بود QTE ! :d
بیشتر از 1 ساعت نمیشد بازی کنی چون عملا شستت از کار می افتاد :-":d
اگر اون حدسی که من و بعضی های دیگه می زنیم درست باشه در یک کلام فوق العادست
یعنی بازی دو نوع سبک و همه ی سلیقه ها رو دربر میگیره . . . یعنی هر وقت که اراده کنی بازی رو بین CRPG و ARPG تغییر بدی :bighug::d
این طوری بازی بین اکشن و ار پی جی گیر نمی کنه و هر دو رو با هم خواهد داشت!!
گفتم خودم شدیدا مخالف اکشن شدن و ویچری شدن بازی ام . شدیدا . . . ولی باید صبر کرد
امیدوارم به زودی تاکتیکال ویو رو نشون بدن و همونطور که حدس می زنم باشه :d

خب واسه بازی کردن یه CRPG که کسی نمیره رو کنسول,باید با PC و موس بازی کرد!!!
yahoo_4.gif

اگر CRPG واقعی بود اره :d مهم ترین نکته Origins توی PC دوربین بازی بود که سوم شخص شده بود :|

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
DA II رو با پی سی بازی کردی نفس ت از جای گرم میاد :d
روی کنسول برای هر بار حمله ، دقت کن هر بار حمله باید X یا A رو مدام می زدی!! بازی یه جورایی شده بود QTE ! :d
بیشتر از 1 ساعت نمیشد بازی کنی چون عملا شستت از کار می افتاد :-":d
اگر اون حدسی که من و بعضی های دیگه می زنیم درست باشه در یک کلام فوق العادست
یعنی بازی دو نوع سبک و همه ی سلیقه ها رو دربر میگیره . . . یعنی هر وقت که اراده کنی بازی رو بین CRPG و ARPG تغییر بدی :bighug::d
این طوری بازی بین اکشن و ار پی جی گیر نمی کنه و هر دو رو با هم خواهد داشت!!
گفتم خودم شدیدا مخالف اکشن شدن و ویچری شدن بازی ام . شدیدا . . . ولی باید صبر کرد
امیدوارم به زودی تاکتیکال ویو رو نشون بدن و همونطور که حدس می زنم باشه :d

خب واسه بازی کردن یه CRPG که کسی نمیره رو کنسول,باید با PC و موس بازی کرد!!!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا همه امیدها با این نمایش 13 دقیقه ای به بازی برگشت,بی نظیر طراحی شده!:bighug:
از طراحی محیط گرفته تا سیستم دیالوگها,حتی مبارزات هم با این که به نظر خیلی تاکتیکی نمیاد ولی مسلما جذابیت لازم رو داره!!!
اگه همه چیز خوب پیش بره بهتون قول میدم یکه تاز RPGهای 2014 میشه!!!:>
توصیه بسیار شدید حتما حتما ببینید!!!
حجم 142 MB

دانلود

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
آقا ما دایل آپیم این حجم خیلیه!
نمیشه با نرم افزار قسمت های مهمش رو توی 5 دقیقه خلاصه کنی؟...یا مثلا همینو با کیفبت پاببن تر بزاری که ما ببینیم؟ (در خد 20 تا 30 مگ مثلا)

دستت درد نکنه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا ما دایل آپیم این حجم خیلیه!
نمیشه با نرم افزار قسمت های مهمش رو توی 5 دقیقه خلاصه کنی؟...یا مثلا همینو با کیفبت پاببن تر بزاری که ما ببینیم؟ (در خد 20 تا 30 مگ مثلا)

دستت درد نکنه

تیکه تیکه کردنش که کار من نیست و همه قسمتهاش هم مهمه!!!:d
در مورد کیفیت پایینتر هم همینم به زور تو گیر اوردم و خودم آپلودش کردم,لینک از جایی یا سایتی ندارم که بدم بهتون!!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
دمت گرم . . .
من موندم شما که با دیدن تریلر اولی ناامید شده بودی گفتی احتمالا بهترین RPG 2014 خواهد بود و کلی کف کردی!!:d
ما که از تریلر اول خوشمون اومده بود پس چی می شیم؟! :-s:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر