Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
منظورم همین بود دیگه. هر کی که تو ساخت DA:II دست داشته بزاره بره به نفع بازی تموم میشه.
من خودم کسی هستم که DA:II رو بازی نکردم. :d چون نمی خواستم خاطرات سری Origins رو خراب کنم.
الان دوباره می خوام Origins رو نصب کنم.:x

نه دیگه اینقدرا اوضاع خراب نبود تو شماره دوم,سریع برو بازیش کن که حداقل از لحاظ داستانی مهمتر از Origins واسه شماره سوم هست!!!:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اصلا خبری خوبی نیست ایشون یکی از نویسنده‌های بزرگ BioWare بودند که بخاطر تهدید عده‌ای از کاربرا که قصد جون بچه‌هاش رو کردند بودند مجبور شدند برند
ایشون نویسنده SW:OR
و نویسنده 3 شماره DA مخصوصا نویسنده دوم شماره سوم بازی بودند

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اصلا خبری خوبی نیست ایشون یکی از نویسنده‌های بزرگ BioWare بودند که بخاطر تهدید عده‌ای از کاربرا که قصد جون بچه‌هاش رو کردند بودند مجبور شدند برند
ایشون نویسنده SW:OR
و نویسنده 3 شماره DA مخصوصا نویسنده دوم شماره سوم بازی بودند

من کاری به باقی بازیهای ایشون ندارم ولی با توجه به سابقشون نشون داده بودن که گزینه مناسبی برای سری Dragon Age نیستن!!!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من کاری به باقی بازیهای ایشون ندارم ولی با توجه به سابقشون نشون داده بودن که گزینه مناسبی برای سری Dragon Age نیستن!!!
سابقه شون اگر به سابقه باشه نویسنده DA:O اورجین و DLCهاش هم بوده این شد حرف؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سابقه شون اگر به سابقه باشه نویسنده DA:O اورجین و DLCهاش هم بوده این شد حرف؟

نویسنده هیچ کدوم از DLCهای Origins نبوده و کل نقشش تو شماره اول مربوط به قسمتهای کوچیکی از Orzammar می شده ولی تو قسمت دوم خیلی از کاراکترهای اصلی و همراه رو ایشون نوشتن مثل سباستین یا التینا که همون وقت نشون دادن اصلا در این زمینه به درد دنیای Dragon Age نمی خورن!
ضمن این که استفاده از همچین کسی به عنوان نویسنده اصلی تو شماره سوم یکی از بدترین اتفاقهای ممکن بود که خدا رو شکر رفع شد!!!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,483
نام
مسلم
من DA II را تموم نکردم اما نه به خاطر داستانش بلکه به خاطر اینکه به طرز وحشتناک محیط هاش محدود و تکراری بود و به هیچ وجه ارزش گشت و گذار نداشتن . برای همین نمیتونم برای داستانش نظری بدم . اما به نظرم اگه این خانوم نقشش تو DA III به اندازه ی DAO بود بهتر بود چون این طوری حداقل تنوع بیشتری داخل داستان میدیدیم .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مقاله ای از Gameinformer مربوط به جنگ بین Mageها و Templarها!
https://www.gameinformer.com/b/feat...ry-mages-versus-templars.aspx?PostPageIndex=1
نکته جالب اینه طبق گفته خودشون هیچ سمتی رو خوب یا بد طراحی نکردن,بستگی به شخصیت و تفکرات بازیباز داره که از کدوم گروه حماتت کنه,حتی تو تیم سازنده بازی هم اختلافاتی در این مورد که حق با کدوم گروه هست بوده!
نکته دیگه هم این که شروع بازی روی همین درگیری تمرکز داره اما کم کم آشوب جهان بازی خیلی بیشتر میشه و رو به نابودی قرار می گیره!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من همیشه به طرز دهشتناکی با محیط های بیابونی حال میکردم. این DA A هم بدجور داره چشمک میزنه:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
محیط های بازی به طرز فک براندازی با فراستبایت زیبا طراحی شدن ولی چهره ها اصلا چنگی به دل نمیزنن!!!
همون انجین قبلی چهره های بهتری می داد,چیه این چهره جدید کاساندرا!!!:|

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
یعنی امسال از لحاظ RPG هیچ غمی نداریم.
هرچند من به شخصه با Witcher 3 بیشتر حال میکنم اما اگه اینم به ریشه هاش برگرده و مثل DA2 نباشه فوقلعاده میشه !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یعنی امسال از لحاظ RPG هیچ غمی نداریم.
هرچند من به شخصه با Witcher 3 بیشتر حال میکنم اما اگه اینم به ریشه هاش برگرده و مثل DA2 نباشه فوقلعاده میشه !

امسال که غیر از Wasteland 2 کساده ولی سال دیگه این دوتا رو با Dark Souls 2 داریم!!!:d

چیزی از گیم پلی تو Gamescom نشون ندادن؟

خیر,لینک دانلود بالایی که گذاشتم کل چیزی هست که تو GC بابتش نشون دادن!!!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,483
نام
مسلم
محیط های بازی به طرز فک براندازی با فراستبایت زیبا طراحی شدن ولی چهره ها اصلا چنگی به دل نمیزنن!!!
همون انجین قبلی چهره های بهتری می داد,چیه این چهره جدید کاساندرا!!!
yahoo_22.gif

حالا کاساندرا به کنار موریگان را دیگه چرا اینقدر زشت کردند ؟ :d
اخلاق درست حسابی که نداشت ، دلمون به ظاهرش خوش بود که اونم ... :d

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,518
نام
علی
حالا کاساندرا به کنار موریگان را دیگه چرا اینقدر زشت کردند ؟ :d
اخلاق درست حسابی که نداشت ، دلمون به ظاهرش خوش بود که اونم ... :d

عمو اخلاق رو دسش نی به بولوسلی عمو:D یه جمله میگف, کلا یارو رو از زمین و زمان میفرستاد یه زمانه دیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر