Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بنده چندتا سوال داشتم:d(تو کدکس خود بازیا یه گشتی زدم ولی جوابی پیدا نکردم:d:|)

Chantry و کل این تمپلار فقط تو Kirkwall و Ferelden میج هارو انگولک میکنن یا تو کل Thedas نفوذ دارن:d؟
Tevinter Imperuim قدرت اصلی Thedas ئه یا Orlais؟
کلا شهرهای تو Free Marches تحت کنترل کشور خاصی نیستن؟

Chantry و به تبع اون زیر دستاش یعنی تمپلارها و سیکرها تو اکثر مناطق Thedas نفوذ زیادی دارن و مقر اصلی Chantry و محل زندگی Divine هم توی Orlais هست.تقریبا همه جا هم ناظر میج ها هستن البته به جز جاهای خاصی مثل tevinter که اصلا به دست میجها اداره میشه و Divine و Chantry جدا و مخصوص به خودشون رو دارن و Chantry اصلی قدرتی اونجا نداره البته عامل اصلی بدبختی و به وجود اومدن بلایت هم همین میج های tevinter هستن!
قدرت اصلی که نمیشه گفت ولی میشه گفت قلب Orlais,Thedas هست.Tevinter بیشتر به خاطر موقعت خاصش که توسط Mageها اداره میشه معروف هست!
نه Free Marches حکومت مرکزی نداره و از اتحاد سه شهر بزرگ Tantervale,Starkhaven و Kirkwall بوجود اومده!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بهتره عدد 3 از تیتر تاپیک برداشته بشه چون تو E3 عدد 3 حذف شده بود.
رئیس استدیو‌های EA هم دلیل این کار را بازاریابی اعلام کرد و گفت 2 شماره قبلی خطی بودند یعنی شماره دار بودند و این بازی فصل جدید از داستان جهان Dragon Age است مردم هم شماره دار بودن رو نمی‌پسندیدند و دوست داشتیم بیشتر به کلمه Inquisition و قابلیت‌های بازی از جمله داستانی بزرگ و گیم پلی کامل توجه بشه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب مثل اینکه مناطق بازی خیلی متنوع هست و از کوهستان و مرداب گرفته تا صحرا و چمنزار و خرابه های شهری رو شامل میشه!!!
دو نوع دشمن جدید هم تایید شده و سیستم دیالوگها هم بهتر شده!!!
فقط کاش همون مثل شماره اول باشه و اون دایره مس افکتی رو توش نبینیم که اصلا به درد این سری نمی خوره!!!
http://forum.bazicenter.com/thread79654/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه آرتوورک جدید اومد از بازی که اون قلعه قبلی رو از زاویه دیگه نشون میده!!

گفته شده این قلعه میتونه متعلق به نقش اول بازی Inquisition بشه!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان دیدم تاپیک خوابیده گفتم یه بحثی راه بندازم اگه خواستین نظرتون رو بدید نخواستین هم همون بزارین بخوابه!!!:d
به نظرتون کیا قراره همراهان تو این نسخه باشن؟؟
من خودم تقریبا مطمئنم که Casandra یکی از همراهان اصلیه,حاضرم شرط ببندم سرش!:d
احتمالا اون تمپلار منگله Cullen هم هست,هرچند واقعا امیدوارم نباشه!
احتمالا بعدی که میدم Tallis هست,اونم گزینه مناسبیه,از نظر میج ها هم اگه یه Magister خفن همراهمون باشه عالی میشه!!!
از اینا احتمال میدادم باشن ولی دوست دارم Velanna از Awakening هم باشه,همینطور Varric!
شخصیتهای شماره اول که اکثرشون الان واسه خودشون کسی شدن و بعیده بیان همراه ما بشن,پستهای خفن تر دارن!!:d
از شماره دوم همشون هنوز هم درپیت هستن اونا شاید یکی یا دوتاشون باشن!!!:d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Casandra و Velanna موافقم! :d حداقل امیدوارم که باشن!
ولی یه حسی بهم میگه یه میج خفن همراهمون خواهیم داشت که از قضا قدرت تبدیل شدن به "اژدها" رو هم داره! :d

کاساندرا رو مطمئن باشن,خودم تضمینش میکنم!!!
میگم احتمال اینکه از توینتر یه مجیستر خفن همراهمون باشه خیلی زیاده ولی نه دیگه تا این Shapeshifter که اژدها بشه!!!:d

اخه اگر اشتباه نکنم شایعه شده بود قابلیت بازی با یه اژدها وجود داره!:d

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Casandra و Velanna موافقم! :d حداقل امیدوارم که باشن!
ولی یه حسی بهم میگه یه میج خفن همراهمون خواهیم داشت که از قضا قدرت تبدیل شدن به "اژدها" رو هم داره! :d

کاساندرا رو مطمئن باشن,خودم تضمینش میکنم!!!
میگم احتمال اینکه از توینتر یه مجیستر خفن همراهمون باشه خیلی زیاده ولی نه دیگه تا این Shapeshifter که اژدها بشه!!!:d

اخه اگر اشتباه نکنم شایعه شده بود قابلیت بازی با یه اژدها وجود داره!
yahoo_4.gif

جدی؟؟؟/:)
من همه اخبار و شایعات بازی رو پیگیر هستم ولی همچین چیزی نشنیدم اصلا!!:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر