Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
1- نه نمیشه من امتحان کردم
2-اره دیگه یه چنتا دلو قلوه بش بده :d بعد وقتی گفت او ارتیفکت رو بده بش بده بد میره برا اریشاک بر میگرده میگه روم خیلی تاثیر گذاشتی از این حرفا:d
ممنون برادر!
فقط همین مساله ایزابلا میمونه! تو مکالمه هایی که بهش ربطی نداره وقتی انجام میدم میبینم امتیاز رقابتش بیشتر میشه! دل و قلوه هم که کلا 2 بار دیالوگی باهاش حرف میزنیم با همونا؟ بعدش باید تا ته ته پر باشه دوستیش تابمونه؟

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام دوستان کجا برم 50 سکه طلا بگیرم اگه میشه محل دقیق را روی نقشه بگین ...

همه ماموریتای جانبی رو که انجام بدی برات یه نامه میاد تو خونت. برو بخونش بعد یه کوئست به اسم Friends in low places فعال میشه که باید شب بری low town اونجا با یه دورفه چونه میزنی و اون پنجاتا سکه رو میگیری.

این ماموریت فنریس رو بهم نگفت چه ماموریتی داره. اکت 2 هم تموم شد ولی فک کنم هنوز لویال نشده. چه بکنم؟ کلا بعد از اکت 2 میشه کسی رو لویال کرد (منظور همون دوستیشونو افزایش داد)؟
برای فعال شدن کوئست فنریس باید توی اکت 2 حداقل یه بار وقتی که توی پارتیته بری بیرون شهر تا خود به خود شروع بشه.

ممنون برادر!
فقط همین مساله ایزابلا میمونه! تو مکالمه هایی که بهش ربطی نداره وقتی انجام میدم میبینم امتیاز رقابتش بیشتر میشه! دل و قلوه هم که کلا 2 بار دیالوگی باهاش حرف میزنیم با همونا؟ بعدش باید تا ته ته پر باشه دوستیش تابمونه؟

DA2 با Origin فرق میکنه لازم نیست حتما Friendship بالایی داشته باشی که طرف قبولت داشته باشه اگه rivalry ام بالا بره ممکنه یارو ازت خوشش نیاد ولی هیچوقت دورت نمیزنه فقط حواست باشه که هی تو اون محدوده سفید بین این دوتا عقب و جلو نری یه سرو بگیر تا ته برو.

• Like
Reactions: the dark knight

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
همه ماموریتای جانبی رو که انجام بدی برات یه نامه میاد تو خونت. برو بخونش بعد یه کوئست به اسم Friends in low places فعال میشه که باید شب بری low town اونجا با یه دورفه چونه میزنی و اون پنجاتا سکه رو میگیری.
سلام.دوست عزیز میشه بگی باید بری کجای low town.چون وقتی من رفتم نامه های تو خونرو دیدم طرف گفته شب بیا نزدیک منطقه Foundries.من رفتم ولی کسی اونجا نبود!!:d:d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بچه ها سلام!
ببخشید بازم برا همین مساله ایزابلا مزاحم شدم!
الان ماموریت بچه ها تموم شده. دوستی ایزابلا هم تو این حد هست: [.....................................|.....]
در این صورت میمونه؟ منظور این که لازمه حتما تا ته پر باشه؟ببخشید اینقدر می پرسم خیلی درگیر این بشرم کیریتیکال دمیجش خیلی بالاست تو تیمم واقعا نیازه! به خاطر همین بشر کل اکت 2 رو از اول رفتم! لطفا هرچه سریعتر کمک کنین!

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
بچه ها سلام!
ببخشید بازم برا همین مساله ایزابلا مزاحم شدم!
الان ماموریت بچه ها تموم شده. دوستی ایزابلا هم تو این حد هست: [.....................................|.....]
در این صورت میمونه؟ منظور این که لازمه حتما تا ته پر باشه؟ببخشید اینقدر می پرسم خیلی درگیر این بشرم کیریتیکال دمیجش خیلی بالاست تو تیمم واقعا نیازه! به خاطر همین بشر کل اکت 2 رو از اول رفتم! لطفا هرچه سریعتر کمک کنین!

بابا خودش بر می گرده. کی گفته که باید رابطط خوب باشه؟ باهاش رومنس داشتی؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب مشکل حل شد و ایشون به آغوش گرم پارتی برگشتن!
یه راهنمایی برای کسایی که بعد من میان:
اگه تو منو مهارت های هر کس اون حالت خوب یا بدش فعال شده باشه یعنی لویال شده. الان ایزابلا رو هنوز 10 تا مونده بود کامل بشه ولی برگشت
بابا خودش بر می گرده. کی گفته که باید رابطط خوب باشه؟ باهاش رومنس داشتی؟
نه بابا دفعه قبل برنگشت! کل اکتو به خاطرش دوباره رفتم! ایندفعه رومنس داشتم موند!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
با دستان بنده به حلاکت رسیدند.در 1 و 2
dragonage-2.jpg
High-Dragon-2.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر