Dragon Age II | PC

988968_158517_front.jpg

بایوویر رسما از قسمت دوم از مجموعه بازی‌های عصر اژدها رونمایی و ماه مارس سال آینده‌ی میلادی (اسفند 1389 - فروردین 1390) را بعنوان تاریخ انتشار این بازی برای پلت‌فرم‌ رایانه‌های شخصی تایید کرد.
ری میوزکا، مدیرعامل کمپانی بایوویر در این خصوص گفت: "قسمت نخست از مجموعه بازی‌های عصر اژدها یکی از موفق‌ترین محصولات بایوویر طی تاریخ 15 ساله این استودیوهای بازی‌سازی بشمار می‌رود و هم‌چنین یکی از موفق‌ترین بازی‌های جدیدی است که الکترونیک‌آرتز طی تاریخ 28 ساله خود منتشر کرده است."

مارک دارا، تهیه‌کننده ارشد استودیوهای بازی‌سازی بایوویر ضمن معرفی سیستم مبارزه‌ی پویاتر، جلوه‌های بصری و گرافیکی گسترده‌تر و روایت داستانی وسیع‌تر تاکید کرد قسمت دوم از مجموعه بازی‌های عصر اژدها در مقایسه با قسمت نخست از هر لحاظ گسترش پیدا کرده است.
خط داستانی عصر اژدها 2 دوره‌ای 10 ساله را در بر گرفته و بازی‌کننده را در نقش Hawke قرار می‌دهد. مسوولان بایوویر قول داده‌اند راهی که بازی‌کننده برای انجام بازی در پیش می‌گیرد، خط داستانی را شکل داده و دنیای بازی را دگرگون خواهد کرد.

عصر اژدها مانند بازی‌های امروزی كه به سوی ساده‌تر شدن پيش می‌روند عمل نكرد و سختی بازی يكی از نقاط قوت آن بود. بايووير بار ديگر قصد دارد ريسک كند و تمام مكانيزم‌های قسمت نخست را زير پا بگذارد. عصر اژدها 2 يک بازی كاملا متفاوت خواهد بود.

شخصيت اصلی عصر اژدها را خودتان انتخاب می‌كرديد. انتخاب جنسيت، نژاد، داستان و شكل و شمايل شخصیت در دست شما بود. اما اين بار با مکانیزمی مشابه اثر جرمی روبه‌رو هستيم. نام شخصيت اصلی عصر اژدها 2، Hawke خواهد بود که به حتی شباهت هایی در شمشیر زنی به کلود استریف هم دارد!.

بازی‌کننده می‌تواند جنسيت Hawke را انتخاب کند ولی نژاد او فقط انسان خواهد بود. شخصیت Hawke کاملا صداگذاری شده است و امکان لذت بردن از یک اثر سینمایی تر وسیر روایی محکم تر (حتی بهتر از بازی قبل ) را برای ما فراهم میکند.

Developer : BIOWARE
Publisher : Electronic Arts
Genre : Computer Role-Playing
Rating : M
Release: March 8, 2011​

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا من یکش رو نرفتم میتونم 2ش رو برم ؟!
منظورم اینه که داستانشون مثل Mass Effect پیچیده و به هم مربوطن یا اینکه نه میشه این رو رفت و داستانش رو فهمید ؟!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
این تاپیک برای مشکلات نیست!:d
به هر حال بازی رو DX11 به کل مشکل داره و همینه Bioware هم فعلا این پیشنهاد رو برای بهتر اجرا شدن رو High و Very High داده تا ببینیم چه خاکی میریزه تو سرش:d

اووپس:D ببخشید...
---
ولی حال نکردم با بازی...خیلی آبکی شده:|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یه سوال عجیب و شاید هم مضحک:
چطور Dragon Age Origins حدود 16 گیگ فضا اشغال میکرد ولی DA2 فقط 5.5 گیگ؟
دلیل خاصی داره اینقدر حجم بازی کم شده؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان میشه یکی توضیح بده چجوری سیو DA:Oرو ایمپورت کنم.هرکاری می کنم نمیشه:-/
وقتی زدی رو New Game و بعد از گذروندن مرحله تمرینی بازی، وارد ساخت شخصیت میشی، تو یکی از قسمت هاش می تونی سیو نسخه اول رو ایمپورت کنی که بهت گفته باید کجا کپی شون کنی.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
گرافیک بازی به شدت مضخرف میباشد ببینم کسایی که بازی رو گرفتن حجمش چقدر بوده ؟ 7 گیگ بود برای من؟

باو دیگه اینجوریام نیست !!!
بازی فقط یکم افت فریم داره (DX11 ) که اونم با اخریت درایور تا حدودی حل میشه!
7 گیگ برا نسخه MULTI 7 بازی هستش.
کمتر نسخه ریپک محسوب میشه!

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
386
نام
پدرام
آقا من یکش رو نرفتم میتونم 2ش رو برم ؟!
منظورم اینه که داستانشون مثل Mass Effect پیچیده و به هم مربوطن یا اینکه نه میشه این رو رفت و داستانش رو فهمید ؟!

داستان ها به هم ربطی نداره و فقط بعضی جاها به اتفاقات قسمت قبل اشاره میشه.

به خاطر اینه که بازی Toolset نداره.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
نقل قول:
به خاطر اینه که بازی Toolset نداره.

این دیگه از اون حرفا بودا .... فرق 16 گیگ با 5.5 گیگ خیلی بیشتر از یه تولست هستش دیگه ....

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
یه سوال عجیب و شاید هم مضحک:

چون اینبار پلتفورم اصلی x360 بوده و حجم دیسک های 360 هم بیشتر از 5 - 6 گیگ نیست.

آخرین ویرایش:

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام دوستان من کلا توی این داگون ایج ها یه مشکلی دارم اونم اینه که این غولای بزرگ رو نمیتونم بکشم همه یارام از بین میرن بعدشم خودم ولی دشمن هیچی دراگون یک رو هم بخاطر همین نتونستم رد کنم الانم لولم ده هست و اون غول سنگی یزرگ رو نمیتونم از بین ببرم کسی میتونه یه راهنمایی کنه باتشکر

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
سلام دوستان من کلا توی این داگون ایج ها یه مشکلی دارم اونم اینه که این غولای بزرگ رو نمیتونم بکشم همه یارام از بین میرن بعدشم خودم ولی دشمن هیچی دراگون یک رو هم بخاطر همین نتونستم رد کنم الانم لولم ده هست و اون غول سنگی یزرگ رو نمیتونم از بین ببرم کسی میتونه یه راهنمایی کنه باتشکر

دوست من اولا اینکه خیلی خوبه که گروهت از راه دور ضربه بزنه ( مثلا 3 تا میج و یک Warrrior ! ) . یعنی فقط یک نفر Warrior به یارو حمله کنه بقیه بزنن . که تو کنترل Warrior رو بگیر و باهش جاخالی بده !
ثانیا از هر چی داری استفاده کن _من خودم وقتی اونو کشتم همه چیم تموم شده _ (Mana , Stamina , Health )
ثالثا : بگو گروهت کیا هستن تا کمک کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر