dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
خوبشد همین جوری گفتی
blood stone ro ghabol daram
linken's ham khobe agaram 53 bazi mikoni az itemhaie jadid beband va harif ro feshar bede

اونو برای خند گفتم چون این آیتم یه جوری هم برای Zeus هم برای Razor :laughing:
در مورد Linken's کاملا موافقم آیتم خیلی خوبیه برای این هیرو و در مپهای جدید بهترم شده در مورد آیتمهای جدید دیگه نگو که خوراک اینتلجنس و استرنسه (البته برای ایجیلهام خوبه )این که شد همه :biggrin1:.

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
ایده خوبیه دوستان شروع کنن ما هم هستیم .
بعد در مورد روش بازی هم اگه صحبت کنن خیلی خوبه (هر کی روش بازیشو با مثلا یکی دو تا هیرو بگه )

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
be nazar man pol dar avar tarin hero jakiro ast
مخالفم ÷ولدر بیار ترین هیرو بهترین بازیکن هستش
salam man dota ziad bazi mikonam man bishtarin herfaro braie traxex daram age mishe darbarey on ik zare atelauat bdin mamnon

با این lvl6 که تو م÷ جدید خیلی خدا شده وبا سایلنس میتونه تو درگیری ÷در هیروی مقابلرو در بیاره
من براش band power tread
& ایتم غیب شدن میرم اکثر ایتم های اجیلیتی هم براش خوبه stanic با لایف استیل هم براش بدنیست

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
بهترين آيتمهاي هيروي bounty hunter چيه ؟
واسه اول بازی هم یه bottle بخر حله اگر خوب ÷ول در یاری

eye of skadi
radianse
buttrefly
desolator
heart
monky king bar
sange and yasha
black king bar
اینا دیگه به خودت بستگی داره

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
شادوفاین

هیرو فقط شادوفاین که عالی هست
اول بازی هم سنگ یاشا بعد بوت اف تراول و............که یه هیرویه توپ میشه

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
اول بازی سنگ و یاشا برای Shadow :biggrin1: حیف نیست این هیرو رو با این آیتم خراب کنی
بازی تیمی اول Black king Bar بعد میل خودته که Dagger بگیری یا Lothar's Edge بعد Boots of travel بعد بستگی به هیروهای مقابل داره و براش یه Orb Effect با ارزش ببند (با سنگ و یاشا خرابش نکن ) البته میشه هم سنگ و یاشا بست هم یه Orb دیگه ولی از بازی عقب میمونی اگه خواستی براش Stygian Desolator ببند نخواستی Eyes of Skadi بازم اگه نخواستی و با هیروی مقابل بیشتر با اتک مبارزه میکنی Satanic برای این هیرو میشه خیلی خیلی متفاوت آیتم بست . Mjollnir هم برای این هیرو خوبه و همچنین The Batterfly بعد میتونی Assault Cuirass رو براش ببندی
(راستش اول بازی باید ببینی چه هیرویی مقابلته تا براش آیتم مناسب ببندی )

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
بهترین روش برای یاد گرفتن DotA نگاه کردن Replay های درست حسابیه .

تو replay ها میشه دید کسایی که خوب بازی میکنن هم چه item هایی استفاده میکنن هم چجوری بازی میکنن

bounty hunter یه hero killre هستش و damage بالا براش مهمه . به خاطر invisible شدنش هم کسی براش radianse نمیبنده . اکثرا با power tread و vladimir's offering شروع میکنن

MKB
Butterfly
Buriza-do
s&y

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
bounty hunter
یه hero killre هستش و damage بالا براش مهمه . به خاطر invisible شدنش هم کسی براش radianse نمیبنده . اکثرا با power tread و vladimir's offering شروع میکنن

حتما می دونی که هیرو بازی 5vs5 هم نیست و شما اگر تو یه بازی فان استیل اسسین ور داشتی براش چی می بندی
من اگر bani برم تو 5vs5 براش می بندم( البته این هیرو اگر دست نا وارد باشه عمرا بتونه) ببنده

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
ور÷ن جدید این برای دانلود قرار گرفت:6.54
راستی یه سئوال به چه هیرویی میشه جلوی این Ursa رو گرفت من خودم با N'aix تو گیم نت تو آخر های بازی تونستم 2 بار تا دم مرگ ببرمش ولی اولای بازی عین ...منو میکشت.البته یکی از هیرو های مورد علافه ی خودم هم هست.;)

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط [DOG];474407:
حتما می دونی که هیرو بازی 5vs5 هم نیست و شما اگر تو یه بازی فان استیل اسسین ور داشتی براش چی می بندی
من اگر bani برم تو 5vs5 براش می بندم( البته این هیرو اگر دست نا وارد باشه عمرا بتونه) ببنده

DotA اصولاً یه بازیه 5v5 هست و balancing هیروها بر طبق 5v5 انجام میشه . gondar هم میشه باهاش خیلی خوب 5v5 بازی کرد

من براش ایتمهای زیرو کامل میکنم

اول و دوم : power tread و vladmi's offering
3 : yasha
4: sange
5: S&Y

6: Burizia

معمولا به بیش از این نمیکشه ولی میشه MKB و یا حتی Assult هم براش گرفت

خیلی از hero ها در حالت یک به یک یا دو به دو خیلی بیشتر imbalance میشن . مثلا ursa خیلی قویتر میشه ولی goblin tech کلا بی مصرف میشه . ولی اینا مهم نیست چون DotA رو باید 5v5 یا 4v4 بازی کرد

راستی یه سئوال به چه هیرویی میشه جلوی این Ursa رو گرفت من خودم با N'aix تو گیم نت تو آخر های بازی تونستم 2 بار تا دم مرگ ببرمش ولی اولای بازی عین ...منو میکشت

ursa رو کشتن یه مقدار سخته . با هیروهایی مثل naga یا phantom lancer اگه manta style داشته باشی راحت میشه کشتش . مثلا naga با net بگیرتیش و بعد با پنج شش تا image تو سه چهار ثانیه میکشتش.

troll و void هم اگه perm bahs باشن راحت میکشنش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر