dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دوستان نظرتون در مورد Damage این چیه ؟

2u901n5.jpg

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوستان نظرتون در مورد Damage این چیه ؟
ما تو گیم نت به sven میگیم تانک هم ارمورش زیاد میشه هم وقتی مثل بالا magic4 رو بزنه میشه ماشین مرگ !

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
الان این یعنی چی ؟؟؟؟
باید در مورد چی نظر بدیم (اینکه این آیتمها برای Sven هستن یا اینکه تو یه بازی واقعی آیا میشه نصف این چیزی رو که الان بستی برای او بست یا .... lol)

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
اسلام.
من هروی مورد علاقه ام Lord Of Averoun هست ! چه جوری میتونم با این هرو ، هروی آرتاس هیومن (اسمش رو نمیدونم فقط میدونم پالادینه ) شکستش بدم ؟ چی کار کنم بهتره ؟
بهترین item ها چیه ؟
ممنون پیشاپیش

اون هیرو دقیقا ضد هیروی تو حالا چرا میخوای با این هیرو اونو شکست بدی (لازم بگم که آبگریدای این دو تا هیرو خیلی شبیه همه )

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
دوستان دوتا باز میشه بهترین ترکیبات رو برای Sniper بگید؟

برای اسنایپر میشه متفاوت آیتم بست
ولی به طور معمول Boost of Travel & Basher&Stygian Desolator & The Butterfly & Buriza do Kyanon & Linken's Sphere البته این آیتمهای نهایش و با این این هیرو اگه زیاد نمیری میتونی این آیتمها رو ببندی برای اول بازی هم آیتمهای معمول که دیگه میدونی چیه !
البته بازیم بگم این آیتمها ، آیتمهای معمولشه وگرنه میشه براش چیزهای دیگ هم بست مثلا به جای Stygian Desolator Eyes Of Skadi ببندی ولی به طور معمول اون اولی رو میبندن

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
برای اول بازی Bracer 2 بعد یه Boost of Speed بگیر وانو به Power Treads or Boost of Travel تبدیل کن Ring of Basilius هم میتونی بگیری اول بازی بعد برو برای Hand of Midas اگه خودت میخوای بری دنبال هیرو (بدون همکاری ) Necronomicon بعد برو برای Mask of Madness و بعدشم Heart of Tarrusque بعد Vladmir's Offering رو ببند اگه Boots of travel بستی بعد سعی کن Assault Cuirass رو حتما ببندی .

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
این هیرو آیتمهاش یکم شبیه بست مستر ولی با این تفاوت که برای Rogue Knight حتما باید در اولین فرصت Black King Bar ببندی و همچنین احتیاجی به Hand of Midas نیست (Mask of Madness) براش بسه و همینطور چون این هیرو خیلی بهDamage که میزنه وابسته و برای اون 6 حتما Bariza-do Kyanon ببند (وحشی میشه :biggrin1:) اگه تونستی خوب پول در بیاری و بازی طول کشید Assault Cuirass رو ببند و اگه خواستی 2 شو قوی تر کنی Battle Fury رو ببند .
در مورد بست مستر یه چیزی یادم رفت بگم برای بالا بردن Damage ش Radiance آیتم خوبیه :biggrin1:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دوستان ترکیبات zeus رو چی ببندم.ترکیب damage می خوام.
اون ترکیب damage که 9 ثانیه invisable می کنه خوبه روی این هیرو ببندم ؟

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
این هیرو آیتمهاش یکم شبیه بست مستر ولی با این تفاوت که برای Rogue Knight حتما باید در اولین فرصت Black King Bar ببندی و همچنین احتیاجی به Hand of Midas نیست (Mask of Madness) براش بسه و همینطور چون این هیرو خیلی بهDamage که میزنه وابسته و برای اون 6 حتما Bariza-do Kyanon ببند (وحشی میشه :biggrin1:) اگه تونستی خوب پول در بیاری و بازی طول کشید Assault Cuirass رو ببند و اگه خواستی 2 شو قوی تر کنی Battle Fury رو ببند .
در مورد بست مستر یه چیزی یادم رفت بگم برای بالا بردن Damage ش Radiance آیتم خوبیه :biggrin1:
برای Sven که به نظر من اول بهتره Battle Fury بست بعد HoT بعدش هم Bariza-do Kyanon.البته Power T هم برای اینکه سرعتش زیاد شه حتما لازمه.
راستی مشه یه Replay خوب و زیبا و باحال برای N'aix بزارین چون من توی سایت خود مپ گشتم ولی مشکلم اینه که هر کدوم رو که انتخاب میکنم میفهمم ور÷نش رو ندارم.لطفا Replay که میزارید مال یکی از این ها باشه:6.52c,6.53 AI Plus,6.52 d,6.48,6.51 AI,6.51
ممنون.

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
دوستان ترکیبات zeus رو چی ببندم.ترکیب damage می خوام.
اون ترکیب damage که 9 ثانیه invisable می کنه خوبه روی این هیرو ببندم ؟

برای Zeus میخوای Lothar's Edge ببندی :biggrin1:
نه این هیرو برای خودش آنقدر آیتم اصلی و موثر داره که وقتش نمرسه آدم براش آیتم های دیگه ببنده مگر اینکه بازی فان باشه (در اون حالتم کسی براش اینو نمیبنده )و صد البته با Zeus اونقدر پول در نمیاری که بتونی تا آخر بازی آیتم اصلیهاشو کامل کنی (مگر اینکه دوستات چقدر به تو پا بدن تا هیرو کیلت خدا بشه و البته زیاد نمیری) .
برای Zeus اول بازی Arcane Ring البته آیتمهای عمومی رو باید بگیری بعد Boots of travel بعد باید ببینی وضعیت چطوره اگه خوب پول در میاری که Guinsoo's Scythe of Vyse وگرنه اول Eul's Scepter of Divinity رو ببند . اگه خواستی 6 تو اول بازی قوی کنی باید خوب پول در بیاریو Aghanim's Scepter رو ببند .برای این هیرو Blood Stone خوبه ویکی از آیتمهای اصلیشه .
Refresher Orb هم که ببندی طرف مقابل میترسه که جونش کمتر از 1000 بشه :biggrin1:.
اگه خیلی خیلی خوب پول در آوردی (که من بعید میدونم با این هیرو بشه ) Maelstrom رو ببند بعد برو برای Mjollnir هم به تو سرعت میده هم دمیج هم دیگه رسما میشی بابا برقی (البته این آیتم همینجوری گفتم یه وقت نری نخری )

آخرین ویرایش:

PRODOCTORNUKE

کاربر سایت
Feb 18, 2007
78
Maelstrom رو ببند بعد برو برای Mjollnir هم به تو سرعت میده هم دمیج هم دیگه رسما میشی بابا برقی (البته این آیتم همینجوری گفتم یه وقت نری نخری )

خوبشد همین جوری گفتی
blood stone ro ghabol daram
linken's ham khobe agaram 53 bazi mikoni az itemhaie jadid beband va harif ro feshar bede

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
برای Zeus اول بازی Arcane Ring البته آیتمهای عمومی رو باید بگیری
خودم هم که فکرش کردم خندم گرفت.
منظورت از آیتم های عمومی چیه؟
من اول Boots of speed رو می بندم بعد اون ترکیب مانا که روش کلیک می کنی 150 تا فکر کنم مانا بهت میده.
ممنون

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
آیتمهای که معمولا اول بازی می خرند تا بتونن بیشتر دوام بیارن و لول بگیرن مثلا Ring of Regeneration یا مثلا دو تا Bracer ....
ترکیب مانا هم اسمش هست Arcane Ring :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر