Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

reza8210

کاربر سایت
Jun 10, 2008
47
نام
محمدرضا
سلام

همین کاری که دوستی که بالای پست من پست داده . از دوستان دیکه درخواست کن که فایل Save های دلفین رو اگر Save بازی رو دارن برات بزارن . بعد از گرفتن اونها رو توی \User\GC باز کن .

ولی به هر حال اینم از نرم افزار هایی که خواسته بودی . همه ی فرمت های Save دستگاه Game Cube و Wii به فرمت های دیگه .

دوست عزیز Save رو که خواسته بودی در فایل بالا برات Upload کردم . ببخشید حجمش زیاده . دیگه حال نداشتم 2 فایل مجزا آپلود کنم .
ممنون از کمکی که کردی

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان مشکل دسته رو که با استفاده از xpadder حل کردم
میخواستم بدونم راهی هست که بشه از Cheat استفاده کرد ؟

الان بازی re 0 رو اومدم جلو میخواستم از چیت استفاده کنم
کد های action replay رو گرفتم ولی نمیدونم چطوریه

توضیحی بدید ممنون میشم
دوستان کسی چیزی نمیدونه ؟ :-"

این بازی همینظوری مونده

البته وقت هم نکردم بازی کنم :biggrin1:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دوستان کسی چیزی نمیدونه ؟ :-"

این بازی همینظوری مونده

البته وقت هم نکردم بازی کنم :biggrin1:
اون بازی که دیگه رمز نمی خواد ولی اون اکشن ریپلی فیلمه خیالت راحت اصلا کار نمی کنه:love:
اگه جایی از بازی گیر کردی ندای بده تا بگم چطور بری جلو :confused:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اون بازی که دیگه رمز نمی خواد ولی اون اکشن ریپلی فیلمه خیالت راحت اصلا کار نمی کنه:love:
اگه جایی از بازی گیر کردی ندای بده تا بگم چطور بری جلو :confused:
چرا عزیز دل برادر ؟ دوست عزیز اکشن ریپلی خواستن . الان دیر وقته (3:30 شب ) فردا هم کد های تست شده هم نحوه کامل استفاده شونو برات می زارم . فقط یادم رفت یه PM بده . مغز من یه ذره Memory ش خرابه .

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
چرا عزیز دل برادر ؟ دوست عزیز اکشن ریپلی خواستن . الان دیر وقته (3:30 شب ) فردا هم کد های تست شده هم نحوه کامل استفاده شونو برات می زارم . فقط یادم رفت یه PM بده . مغز من یه ذره Memory ش خرابه .
یادت رفت اقا :love: بزار بابا من خودم دارم ماریو رو کار نمی کنه اصلا غیر فعاله :love:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اینم نحوه استفاده کلی از Action Replay به صورت یه مقاله . شرمنده اگه یکم بد شده . این اولین آموزشی هستش که من می نویسم .اگه اشکالی داشت بگید برطرف کنم . داخل فایل کدهای بازی Resident Evil Zero Usa هستش . دوستی که خواسته بودند میتونند استفاده کنند .

Attachments

• Action_Replay_Farsi.rar
    169.8 KB · مشاهده: 16

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
اینم نحوه استفاده کلی از Action Replay به صورت یه مقاله . شرمنده اگه یکم بد شده . این اولین آموزشی هستش که من می نویسم .اگه اشکالی داشت بگید برطرف کنم . داخل فایل کدهای بازی Resident Evil Zero Usa هستش . دوستی که خواسته بودند میتونند استفاده کنند .

اگه امکان داره یه جا دیگه مثل WWW.MEDIAFIRE.COM اپلود کنید.چون اعضای معمولی مثل ما نمیتونن دانلود کنند : برای مشاهده برخی از انجمن ها و امکانات باید عضو گروه کاربران Premium باشید.

با تشکر از زحمتی که کشیدید.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
کارت درسته:blushing: راستی تاثیری داره برای بازی ها :love: برای گیم کیوب و wii برای پلی دو

خواهش.درستی از خودته رفیق:blushing:
تاثیرش برای برنامه نویساس که میتونن در پلاگیناشون از قابلیت اپدیت دایرکس در سازگاری بهتر بازی ها و رابط گرافیکی بهتر در بازی ها با ویندوز ایجاد کنن.همچنین در صدا.
تاثیر دیگش اینه که تا چند وقت دیگه همه مجبورن اپدیت کنن.چون اگه اپ نکن چون از کدهای دایرکس در پلاگین ها استفاده شده , شبیه ساز پلاگین ها رو نمیشناسه.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
ای ول کارشون درسته :blushing: من هنوز نگرفتم راستی خودت امتحان کردی ببینم روی بازی ها فریم بهتر میده یا نه :confused:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
ای ول کارشون درسته :blushing: من هنوز نگرفتم راستی خودت امتحان کردی ببینم روی بازی ها فریم بهتر میده یا نه :confused:

اره نصب کردم ولی رو فریم تاثیر نداره و نداشته.فقط با اومدن پلاگین های جدید با استفاده از این دایرکس میتونه تاثیراتی داشته باشه.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
پس باید فعلا باید صبر کنیم البته هم الان زیاد مشکلی نیست بابا 10 در صد مشکل داره که اونم درست میشه در کل ممنون که جواب دادی :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر