Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من در اجرای بازی re: dc با شبیه ساز دلفین مشکل دارم. بازی اصلا" اجرا نمیشه و ارور wiimot plugin میده در حالی که این پلاگین تو شاخه پلاگین های نرم افزار هم هست دایرکتس هم اپدیت پس مشکل چیه؟ error loading plug in can't read info
حمید رضا مصعودی اخرین ورژن رو بگیر و اسمشو فارسی نزار اون فولدری که می زاری:blushing:
http://www.mediafire.com/orleans
برو توی منو wiimote و بعد قسمت emulated extension برو و گزینه nunchuck رو انتخاب کن و بعد به button mapping برو و wiimote رو روی keyboard و nunchuck رو روی analog 1 قرار بده.امیدوارم مشکلت حل شه.
دیدی گفتم من استام هستم و تو شاگرد شوخی کردم من کو چیکتم :love::biggrin1: نیستد :biggrin1:
خب من فرض رو بر این گرفتم کسی تست نکرده و نظرم رو گفتم . من احتمال نمیدادم کسی تست کرده باشه ...
منظورت همون بازی هایwii هست که پسوند بازی ها wav هستش:confused: من هر بازی از گزاشتم اورده:confused:
منتظر پروژه های بعدی باشید چند بازی دارم میبرم اخر باراتون عکس می زارم حال کنید :biggrin1:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
منظورت همون بازی هایwii هست که پسوند بازی ها wav هستش من هر بازی از گزاشتم اورده
منتظر پروژه های بعدی باشید چند بازی دارم میبرم اخر باراتون عکس می زارم حال کنید
اکثر بازی ها تست شدن و جواب دادن ولی شما هم تست کن تا مطمئن شیم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
داداش میثم دمت گرم مشکلم حل شد. :cheesygri راستی از hamidrezan93 هم ممنونم. حالا یه مشکل جدید پیدا شده اررو پلاگین دیگه نمی ده ولی صفحه سیاهه هیچی نشون نمیده حالا بگو از چیه؟

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فک کنم سیستمت پایین باشه اگه نیومد روی دایرکس بزار و قسمت وی همه تیک ها رو بردار وسلام موفق باشی

اولش opengl error میداد.هرچقدر هم که سیستمم ضعیف باشه باید بازی رو بیاره که. حالا فوقش خیلی اروم میگیره ولی باید بازیو لود کنه.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اولش opengl error میداد.هرچقدر هم که سیستمم ضعیف باشه باید بازی رو بیاره که. حالا فوقش خیلی اروم میگیره ولی باید بازیو لود کنه.
من فکر میکنم که یه فایلتو دست کاری کردی.با 4552 تست کن و بدون انگولک کردن همرو توی یه پوشه مجزا بریز.یا اینکه یه پلاگینت پاک شده حالا بهر دلیلی.تست کن ببین درست میشه.موفق باشی ;)

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
منظور ایشون اینه که اونوقت گرافیک بازیها خیلی میاد پایین و انگار دست و پا چوبی میشن:biggrin1::love::love::love:
نه بابا اصلا به گرافیک ربطی نداره بهضی کارتها بازی رو روی دایرکس بهتر میارن بعضی ها هم روی opengl اون تیک ها خیلی مهم هستن همه رو برداره خوبه همه بازی های wii رو میاره من توی بعضی از بازی ها این مشکل رو داشتم:love:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
نه بابا اصلا به گرافیک ربطی نداره بهضی کارتها بازی رو روی دایرکس بهتر میارن بعضی ها هم روی opengl اون تیک ها خیلی مهم هستن همه رو برداره خوبه همه بازی های wii رو میاره من توی بعضی از بازی ها این مشکل رو داشتم:love:

وقتی استاد تیک اینجا هست کسی حرف از تیک نزنه لطفا.میثم چیکار میکنی با umbrella;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر