Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
دوستان یه شیر مرد پیدا میشه لینک بازی اویل 1 ریمارک رو بهم بده . راپید شیر باشه ترجیحا (تو پست اول لینک دانلود مگاآپلود هست که واسم *****ه)!

خیلی ممنون میشم !

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
با سلام خدمت دوستان
من متال گیر نسخهtwin snakes special disk گیم کیوب را کامل دانلود کردم ولی وقتی میخوام با دلفین آن را اجرا کنم اگه پلاگین را روی Open GLبذارم با ارور Cant opengl rendered.you might be missing some riquired opengl extension مواجه میشم ولی اگه پلاگین را روی Directx بذارم داخل بازی هم میره آرم کونامی را هم نشان میده داخل منوی اصلی هم میشود ولی وقتی استارت را برای بازی میزنم با این 2 ارور مواجه میشم: unknown pointer address prefix03:report this to the devs0x3300000 continue

read from invalid memory region(0x433004c8
this is eighter game crashing randomly or a TLB write
several games use the TLB to map memory
this function not support in dolphin
:(unfortunately there is no way to recover from this eror so dolphin will no exit abroptly.sorry در ضمن من نسخه آخر Directx را هم دانلود کرده ام.خواهش میکنم گه کسی راه حلی برای این مشکل بلده مرا راهنمایی کنه:biggrin1:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
دوست عزیز پست بالا رو بخونید با دقت ! گفتم لینکای پست اول که از اویل از سایت مگا آپلوده واسم هییلتره

بله دوست عزیز حق با شماست.

لینک هاش مگاآپلود شدن ولی قدیما اینطوری نبود و از یک هاست دیگر استفاده میکردند که من اکثر بازی ها رو از اون گرفتم.

متاسفانه تا اونجا که من میدونم اینجا تنها جایی هستش که میتونید بازی های GC رو پیدا کنید... البته شاید رو تورنت بشه گیرش آورد.

در ظمن بعضی از دوستان هستند که بازی هارو دارند و میفروشند که اون هم در پست اول اشاره شده.

موفق باشید.

با سلام خدمت دوستان
من متال گیر نسخهtwin snakes special disk گیم کیوب را کامل دانلود کردم ولی وقتی میخوام با دلفین آن را اجرا کنم اگه پلاگین را روی Open GLبذارم با ارور Cant opengl rendered.you might be missing some riquired opengl extension مواجه میشم ولی اگه پلاگین را روی Directx بذارم داخل بازی هم میره آرم کونامی را هم نشان میده داخل منوی اصلی هم میشود ولی وقتی استارت را برای بازی میزنم با این 2 ارور مواجه میشم: unknown pointer address prefix03:report this to the devs0x3300000 continue

read from invalid memory region(0x433004c8
this is eighter game crashing randomly or a TLB write
several games use the TLB to map memory
this function not support in dolphin
:(unfortunately there is no way to recover from this eror so dolphin will no exit abroptly.sorry در ضمن من نسخه آخر Directx را هم دانلود کرده ام.خواهش میکنم گه کسی راه حلی برای این مشکل بلده مرا راهنمایی کنه:biggrin1:

این بازی از TLB استفاده میکنه پس حتما قبل از اجرا آن داخل تنظیمات تیک TLB Hack رو بزنید اما متاسفانه MGS مشکلات زیادی داره و کاملا قابل بازی کردن نیست.

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
آقا این تیک TLB hack را در کدام قسمت پیدا کنم؟(ورژن دلفین من 4311 هست ولی چنین گزینه ای را ندارد)

آخرین ویرایش:

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
اگر میشه با سایز کوچکتر بنویسید:smile:

کلاک CPU پایینه ولی بقیه چیزها خوبه و مشکل از جانب اونها نیست.

این به خاطر بهینه سازی ویندوز 7 برای CPU های چند هسته ای هستش که تو بازی های و برنامه ها میتونه خیلی تاثیر بزاره ولی شبیه ساز ها رو فکر نکنم علتش هم اینه که شبیه ساز های حالایی تو multithreading ضعیف هستند و از 2 هسته استفاده میکنند و نمیتونند از تمام قدرت CPU اونطور که باید استفاده کنند.

حرف شما در مورد ويندوز 7 درسته:) ولي نرو افزار دلفين توي ويندوز هاي 64 بيت خيلي سريعتر بازي ها رو اجرا ميكنه و منظور من ويندوز 7 64بيت بود البته اين مورد دقيقا براي ويندوز xp 64بيت هم صدق ميكنه و سرعت اجراي شبيه ساز بيشتره.:)

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
آقا این تیک TLB hack را در کدام قسمت پیدا کنم؟(ورژن دلفین من 4311 هست ولی چنین گزینه ای را ندارد)

وقتی صفحه دولفین بالا میاد و لیست بازی هاتون رو نشون میده روی بازی مورد نظر راست کلیک کنید و به پراپرتیزش برید.

حرف شما در مورد ويندوز 7 درسته:) ولي نرو افزار دلفين توي ويندوز هاي 64 بيت خيلي سريعتر بازي ها رو اجرا ميكنه و منظور من ويندوز 7 64بيت بود البته اين مورد دقيقا براي ويندوز xp 64بيت هم صدق ميكنه و سرعت اجراي شبيه ساز بيشتره.:)

بله در مورد نسخه 64 بیتی همینوطره که شما میگید حتی من چند جا خوندم که نسخه 64 بیتی دولفین از نسخه 32 بیتی اون پایداری بیشتری داره و احتمال کرش کمتری داره ... البته خیلی وقت پیش و همون اوایل کار که حتی به ریویژن 1000 هم نرسیده بودند الان رو نمیدونم.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
دوستان یه شیر مرد پیدا میشه لینک بازی اویل 1 ریمارک رو بهم بده . راپید شیر باشه ترجیحا (تو پست اول لینک دانلود مگاآپلود هست که واسم *****ه)!

خیلی ممنون میشم !

گذشتن از فیلتـرش که کاری نداره از لینک های زیر استفاده کنید فقط اگه براتون کد امنیتی رو نشون نداد بگید تا راه حلش رو بگم.

http://69.5.88.203/?d=JHZIIKDH
http://69.5.88.203/?d=52FLSO4C
http://69.5.88.203/?d=1FHCZ5M1

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
یعنی هیچ کدوم شما بهترین بازی Wii که Super Mario Galaxy باشه رو تست نکردین؟وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه.بیلدم بالای 4000 ه.تمام بازی های شاخ Nintendo رو با این شبیه ساز تموم کردم.گیر همین یکیم.

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
دوستان من اویل ریمارک دانلود کردم با شبیه ساز اجرا کردم

اما شخصیت بازی اصلان معلوم نیست دست پاهاش 9 متره ! کشیده اس ! چی کار باید کنم

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
دوستان من اویل ریمارک دانلود کردم با شبیه ساز اجرا کردم

اما شخصیت بازی اصلان معلوم نیست دست پاهاش 9 متره ! کشیده اس ! چی کار باید کنم
با DolphinIL باز کن درست میشه.البته Cpu 2 هسته ای میخواد و کارت گرافیک 512mb

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
یعنی هیچ کدوم شما بهترین بازی Wii که Super Mario Galaxy باشه رو تست نکردین؟وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه.بیلدم بالای 4000 ه.تمام بازی های شاخ Nintendo رو با این شبیه ساز تموم کردم.گیر همین یکیم.

فکر کنم تو قسمت هکها یک هک مربوط به این بازی بود که باید فعالش کنید.
در ظمن از آخرین نسخه هم استفاده کنید چون تو چندتا ریویژن اخیر تغییرات خیلی خوبی دادند که ممکنه به کارتون بیاد.

موفق باشید.

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
بازی اویل آمبرلا رو که مال wii هست رو دلفین چطوره قابل اجراس ? .با گیم پد های معولی میشه این بازی رو انجام داد ؟

سوال بعدی اویل 2 و 3 برای گیم کیوب گرافیکش مثل ریمارک بالا هست یا همون نسخه ps1 هست .

مرسی.

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام اول از همه دستت واسه اینا درد نکنه
من میخوام دوباره re 0 و بقیه رو انجام بدم(چون مال گیم کیوب ریمیک شدن)
من اول اومدم یه نیگا به حجم اویل 0 انداختم 2 دیسک بود دیسک اول 992 مگ !
میخوام ببینم اشتباهی شده یا حجم واقعیش اینه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر