Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام من سیستم رو عوض کردم بزودی مشخصات رو میزارم توی امضا ولی توی بعضی بازی ها هنوز مشکل هست و مثلا مشکل گرافیکی ممکنه باشه به نظر من این دلفین باید بیشتر کار بشه روش و..........

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
با سلام

جواب سوال های شما در تاپیک هست ولی برای یاداوری:

1-بله کار میکنه.

2-تو فروم اصلی شبیه ساز این موضوع بررسی شده و به این جواب رسیدند:

BUDGET BUILD ~$445
Highlight of this build is the possibility to unlock 2 additional cores from the 550, giving you a $100 Quad Core PC that can overclock to 4GHz. Keep an eye out for mail in rebates! The CORSAIR RAM is known to FREQUENTLY go on sale for around $25!

Processor: AMD Phenom II X2 550 Black Edition $99
Motherboard: BIOSTAR TFORCE TA790GX 128M $109
RAM: CORSAIR TWIN2X4096-6400C5 $46
Graphics Card: Radeon 4850 (any brand) $99
Case: Cooler Master Centurion 5 Black $20
Power Supply: Thermaltake TR2 W0070RUC 430W $35
Hard Drive: Western Digital Caviar Blue 160GB $39

MAINSTREAM BUILD ~$670
Highlight of this build is the CPU again. The E8400 is a monster of an overclocker, capable of speeds beyond 4GHz. The large on-chip cache and raw power make this CPU the king of this class as no current AMD CPU can match its performance when it comes to Dolphin - not even a 955 Quad!

Processor: Intel Core 2 Duo E8400 $167
Motherboard: GIGABYTE GA-EP45-UD3R $114
RAM: CORSAIR TWIN2X4096-6400C5 $46
Graphics Card: GeForce GTX 260 (any brand) $159
Case: Cooler Master 690 Black $49
Power Supply: OCZ StealthXStream OCZ700SXS 700W $79
Hard Drive: Western Digital Caviar Blue 500GB $56

ENTHUSIAST BUILD ~$1425
Highlight of this build is the Hard Drive. SSDs being where they currently are, it would be far more beneficial to use a Raptor drive instead. The choice of the 920 over a Q9550 comes from the fact that a Q9550 is no different than a E8400 (clock for clock) when it comes to Dolphin. The only real option is to go with a processor that can overclock just as high, but still be faster clock for clock. Is the extra cost worth it? In my humble opinion, no, no it is not. If you have cash to burn and are looking to use your new PC for something other than Dolphin then this might be the choice for you.

Processor: Intel Core i7 920 $279
Motherboard: EVGA E758-A1 $294
RAM: OCZ OCZ3G1600LV6GK $99
Graphics Card: GeForce GTX 285 (any brand) $314
Case: Antec P183 $139
Power Supply: CORSAIR CMPSU-750TX 750W $119
Hard Drive: Western Digital VelociRaptor 150GB $179

3-همونطور که در بالا میبینید شبیه ساز برای خوب اجرا کردن بازی ها به CPU دو هسته ای احتیاج داره که برای شما تک هسته ای هستش و همچنین رم و گرافیکتون هم از حداقل پایینتره پس توقع زیادی نمیشه داشت و فکر کنم حداکثر فریمی که در بازی های سنگین بگیرید 10 باشد بنابراین ارتقا سیستم باید صورت بگیره تا نتیجه مطلوب بگیرید.

4-در مورد بازی هم به پست اول سربزنید.

موفق باشید.

سلام من سیستم رو عوض کردم بزودی مشخصات رو میزارم توی امضا ولی توی بعضی بازی ها هنوز مشکل هست و مثلا مشکل گرافیکی ممکنه باشه به نظر من این دلفین باید بیشتر کار بشه روش و..........

سلام.این سیستم 2 که تقریبا سیستم خودمه.ولی یه چیزی که بش حسرت میخورم همین کارت گرافیک هست که چرا gtx سری 200 یا حداقل gts 250 نگرفتم.
دوستان اگه الان میخوان سیستم جدید ببندن که بتونن بازی های ویی رو به خوبی بازی کنن در انتخاب کارت گرافیک دقت کنن تا در اینده مثل من به خاطر یکم قیمت کمتر پشیمون نشن.

کارت گرافیک پیشنهادی برای اجرای بازی های ویی که زیاد در فروم شبیه ساز به اون اشاره شده gts 250 هست که حدود 220 تومنه و بعد gtx 260 که با دوهسته مختلف در بازار موجود هست (با هسته 196 و 216) که اگه کسی خواست بخره با هسته 216 بگیره که بالای 240 باید باشه.
بعد از gtx 260 کارت گرافیک های gtx 275 , gtx 285 و gtx 300 به بالا , بهترین و قوی ترین کارت گرافیکها در حال حاضر برای بازی هستن که فعلا قیمت بالایی دارن و حداقل gts 250 یا gtx 260 و حداکثر gtx 275 و gtx 285 بگیرید که هموشون قدرت واقعی 1 گیگ رو دارن.
سری 9 از کارت گرافیک ها هیچ کدوم قدرت واقعی 1 گیگ نداره و همه در حد 512 هستند و دیگه این سری دارای معماری قدیمی هست و کم کم داره از دور خارج میشه.

در مورد cpu هم فقط e8400 که در بالا بش اشاره شده و قیمتشم مناسب و به صرفست که خودم حسابی ازش راضیم و تا حالا اصلا کم نیورده.
پس در انتخاب cpu هم دقت کنید که خیلی مهم و تاثیر گذار هست تا بعدا به مشکل بر نخورید.
موفق باشید.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
با سلام
اگه میشه تنظیمات RE0 و RE:Remake رو بذارین.
تو 0 از بازی میاد بیرون تو remake هم صدا خش خش میشه هم از پشت دیوار جسد همونی که زامبی میخوردش دیده میشه . اون تنظیمات optimaze رو هم از config درست کرم ولی نشد.
واسه بازی با دسته باید Plugin دان کنم؟
فریم خوبه.

با تشکر ;)

آخرین ویرایش:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
با سلام
اگه میشه تنظیمات RE0 و RE:Remake رو بذارین.
تو 0 از بازی میاد بیرون تو remake هم صدا خش خش میشه هم از پشت دیوار جسد همونی که زامبی میخوردش دیده میشه . اون تنظیمات optimaze رو هم از config درست کرم ولی نشد.
واسه بازی با دسته باید Plugin دان کنم؟
فریم خوبه.

با تشکر ;)

سلام

اصولا این شبیه ساز تنظیمات خاصی قبل از بازی نمیخواد و به صورت پیشفرض برای بازی ها تنظیماتی رو در نظر میگیره که همونا کافیه.

فقط شما مطمئن بشید که از آخرین نسخه استفاده میکنید.
در ظمن بازیتون رو با هر دو نسخه عادی و IL اجرا کنید تا ببینید کدوم بهتره اجرا میکنه.

برای دسته هم پلاگین nJoy که داخل شبیه ساز هستش نیاز شما رو برطرف میکنه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام

اصولا این شبیه ساز تنظیمات خاصی قبل از بازی نمیخواد و به صورت پیشفرض برای بازی ها تنظیماتی رو در نظر میگیره که همونا کافیه.

فقط شما مطمئن بشید که از آخرین نسخه استفاده میکنید.
در ظمن بازیتون رو با هر دو نسخه عادی و IL اجرا کنید تا ببینید کدوم بهتره اجرا میکنه.

برای دسته هم پلاگین nJoy که داخل شبیه ساز هستش نیاز شما رو برطرف میکنه.
دستت درست مشکل دسته حل شد.
مشکل REMAKE هم حل کردم.
برای اینکه صدا خش خش نشه باید تیک Enable Other Audio رو از بخش DSP Setting رو برداری.

نتیجه ی تست RE0 رو هم میذارم.
ولی باور نکردنیه.
انصافا خیلی خیلی از شبیه ساز ps2 راحت تر و ساده تر هست.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سیستم اینه فعلا
بعدا میزارم دقیقشو توی امضا
cpu:amd athlon (tm)7750 dual core
ram 4 gig
VGA : GeForce 9600GT 1GIG DDR3 GIGA

پس الان دیگه باید اون ورژن x64 رو دانلود کنم درسته؟؟؟؟؟؟
هنوز بعضی بازی ها مشکل دارن مثلا Resident_Evil_Zero_USA_
هنوز نتونستم درست باش کار کنم بعضی بازی ها هم dont sent میده ولی legend of zelda رو خیلی کره کار کردم
در کل به نظر من هر چقدر هم سیستم بالا باشه این جور شبیه سازی ها هنوز باید کار بشه روشون چون مشکلات اساسی دارن و هرچقدر هم سیستم بالا باشه بازم بعضی ناسازگاری ها داده میشه که خوب مثلا این دلفین معلومه باید بیشتر کار بشه رو تا این همه الکی cpu رو نگیره و بجای اینکه هر روز بیان یه ورژن جدید با 2 تا عدد بالاتر بدن باید بیان و ردیفشون کنن کامل که همه بای ها بدون مشکل بیاد لاقل روی سیستم های خوب
مثلا الان روی pcsx2 خیلی خوب داره کار میشه و خیلی بهتر شده ولی بازم کافی نیست و باید مثه ps1 رمان ببره تا این جور مشکلات رطرف بشه
مثلا امروز یه چنتا بای هارو انقدر فریم زیاد میداد که شده بود روی دور تند و عملا نمیشد بازی کرد این جوری طرف بهتره بره خود کنسول رو بخره
در پایان دارم لینک کل بازی های این جور کنسولارو میفرستم برای میلاد عزیز که سریع همه رو دانلود میکنه و آرشیو میکنه که هرکی دوست داشت بازی مورد نظرش رو بگه تا براش بفرستیم

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سیستم اینه فعلا
ram 4 gig

هنوز نتونستم درست باش کار کنم بعضی بازی ها هم dont sent میده ولی legend of zelda رو خیلی کره کار کردم
در کل به نظر من هر چقدر هم سیستم بالا باشه این جور شبیه سازی ها هنوز باید کار بشه روشون چون مشکلات اساسی دارن و هرچقدر هم سیستم بالا باشه بازم بعضی ناسازگاری ها داده میشه که خوب مثلا این دلفین معلومه باید بیشتر کار بشه رو تا این همه الکی cpu رو نگیره و بجای اینکه هر روز بیان یه ورژن جدید با 2 تا عدد بالاتر بدن باید بیان و ردیفشون کنن کامل که همه بای ها بدون مشکل بیاد لاقل روی سیستم های خوب
مثلا الان روی pcsx2 خیلی خوب داره کار میشه و خیلی بهتر شده ولی بازم کافی نیست و باید مثه ps1 رمان ببره تا این جور مشکلات رطرف بشه
مثلا امروز یه چنتا بای هارو انقدر فریم زیاد میداد که شده بود روی دور تند و عملا نمیشد بازی کرد این جوری طرف بهتره بره خود کنسول رو بخره
در پایان دارم لینک کل بازی های این جور کنسولارو میفرستم برای میلاد عزیز که سریع همه رو دانلود میکنه و آرشیو میکنه که هرکی دوست داشت بازی مورد نظرش رو بگه تا براش بفرستیم

سلام

مبارکتون باشه.

در مورد نسخه 64 شبیه ساز ( یا هر نرمافزار 64 بیتی دیگری ) شما ابتدا باید سیستم عامل 64 بیتی داشته باشید تا بتونید اجراش کنید.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام

مبارکتون باشه.

در مورد نسخه 64 شبیه ساز ( یا هر نرمافزار 64 بیتی دیگری ) شما ابتدا باید سیستم عامل 64 بیتی داشته باشید تا بتونید اجراش کنید.

ممنونم قابل شما دوستان عزیز رو نداره :love: ایشالا که دیگه این بازی ها گرافیکی ها مثه کیوب وی و پلی 2 رو دیگه مشکل نداشته باشه از نظر سیستم هر چند که این شبیه سازا بیشتر باید کار بشه روشون تا روی پی سی درست جواب بدن و مشکلاتشون برطرف بشه
در مورد 64 هم درسته باید سیستم عامل جواب بده که فکر کنم xp 64 نداشته باشه و باید بریم سراغ ویندوز سون7؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:
در کل امیدوارم که این تیم ها وبرنامه و... نسخه های بهتری برای شبیه سازی این کنسولا آماده کنن که دیگه اینا هم مثه ps1 و........ راحت روی pc اجرا بشن
:laughing: کلا حالشو ببریم :biggrin1:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
ممنونم قابل شما دوستان عزیز رو نداره :love: ایشالا که دیگه این بازی ها گرافیکی ها مثه کیوب وی و پلی 2 رو دیگه مشکل نداشته باشه از نظر سیستم هر چند که این شبیه سازا بیشتر باید کار بشه روشون تا روی پی سی درست جواب بدن و مشکلاتشون برطرف بشه
در مورد 64 هم درسته باید سیستم عامل جواب بده که فکر کنم xp 64 نداشته باشه و باید بریم سراغ ویندوز سون7؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:
در کل امیدوارم که این تیم ها وبرنامه و... نسخه های بهتری برای شبیه سازی این کنسولا آماده کنن که دیگه اینا هم مثه ps1 و........ راحت روی pc اجرا بشن

ویندوز XP هم 64 بیتی داره.
فکر کنم تو بسته های کینگ گیر بیارید ولی مطمئن نیستم.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سیستم اینه فعلا
ram 4 gig

سلام
اقا مبارکه.
در مورد ویندوز 64 بگم که xp هم 64 داره.سون 64 بیلد 7600 هم که خیلی ناقص هست و به درد بازی نمیخوره.ولی ویستا sp2 64 عالیه.ولی من ور 64 بیت دولفین رو در ویستا 64 sp2 تست کردم.از لحاظ سرعت زیاد فرقی با 32 بیتی نداره فقط در بعضی بازی ها 2 تا 3 الی 4 5 فریم بیشتره.به نظرم همون 32 بهتره و سازگاری بهتری داره.چون نصب ویندوز 64 ادم رو در به در میکنه و یه سری از نرم افزارها هنوز باش مشکل دارن و نصب نمیشن.

در مورد اون بازی هایی هم که میگید سرعتشون زیاده اگه منظورتون در pcsx2 هست cpu رو روی limit بذاربد.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
این برنامه روی سیستم من مشکلی نداره!
ولی رفتم روی سیستم رفیقم تست کردم مشکل پلاگین می گیره همون برنامه بدون کم کسری فرستادم روی سیستم دوستم می گه پلاگین وجود نداره

سیستم دوستم اینه...
Q6600
9400
4 G Ram DDR3
,..............

مشکل چیه؟

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
این برنامه روی سیستم من مشکلی نداره!
ولی رفتم روی سیستم رفیقم تست کردم مشکل پلاگین می گیره همون برنامه بدون کم کسری فرستادم روی سیستم دوستم می گه پلاگین وجود نداره

سیستم دوستم اینه...
Q6600
9400
4 G Ram DDR3
,..............

مشکل چیه؟

باید DirectX سیستم رو آپدیت کنید تا به این مشکل بر نخورید.

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
سلام دوستان.من بازی resident evil the umbrella chronicles رو با این شبیه ساز بازی میکنم ولی چند تا مشکل دارم که امید وارم با کمک شما حل بشه.
وقتی هر مرحله از بازی رو شروع میکنم تا 30 ثانیه اول خوب اجرا میشه ولی بعدش یهو قسمتی از صدای بازی قطع میشه یعنی مثلا صدای موسیقی بازی میاد ولی صدای شلیک گلوله نمیاد یا بر عکس. با بیلد های مختلف هم تست کردم ولی باز هم همین مشکل رو داشت.
مشکل دوم اینه که وقتی در بازی اسپری که باهاش مقدار سلامتی رو زیاد میکنیم رو برمیدارم نمیدونم روی کیبورد با چه دگمه ای ازش استفاده کنم.مانند شکل زیر:

مشکل سوم :به یه مرحله از بازی که میرسم بازی به صورت سیستم دگمه زنی میشه و میگه که باید دسته رو تکون بدید که من بلد نیستم که با کدوم کلید باید این کار رو انجام بدم.شکل زیر:
مشکل چهارم :من این بازی رو بیشتر از 15 fps نمیتونم بازی کنم.میخواستم بدونم که برای همه اینطوره یا فقط من؟
سیستم من:
cpu:amd 5000 x2
ram :2 gb
vga:8600 gts
لطفا راهنمایی کنید.تشکر میکنم.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام دوستان.من بازی resident evil the umbrella chronicles رو با این شبیه ساز بازی میکنم ولی چند تا مشکل دارم که امید وارم با کمک شما حل بشه.
وقتی هر مرحله از بازی رو شروع میکنم تا 30 ثانیه اول خوب اجرا میشه ولی بعدش یهو قسمتی از صدای بازی قطع میشه یعنی مثلا صدای موسیقی بازی میاد ولی صدای شلیک گلوله نمیاد یا بر عکس. با بیلد های مختلف هم تست کردم ولی باز هم همین مشکل رو داشت.
مشکل دوم اینه که وقتی در بازی اسپری که باهاش مقدار سلامتی رو زیاد میکنیم رو برمیدارم نمیدونم روی کیبورد با چه دگمه ای ازش استفاده کنم.مانند شکل زیر:

مشکل سوم :به یه مرحله از بازی که میرسم بازی به صورت سیستم دگمه زنی میشه و میگه که باید دسته رو تکون بدید که من بلد نیستم که با کدوم کلید باید این کار رو انجام بدم.شکل زیر:
مشکل چهارم :من این بازی رو بیشتر از 15 fps نمیتونم بازی کنم.میخواستم بدونم که برای همه اینطوره یا فقط من؟
سیستم من:
cpu:amd 5000 x2
ram :2 gb
vga:8600 gts
لطفا راهنمایی کنید.تشکر میکنم.

سلام.مشکل صدا در این بازی هنوز حل نشده و از شبیه ساز هست بش توجه نکن و بازی رو انجام بده.اسپری هم وقتی که خونت تموم شد ازش خودش استفاده می کنه.برای پر کردن خون باید گل ها رو بگیری.اونجا هم که باید دسته رو تکون بدی من نتونستم کاری کنم و گذاشتم یکم از خونم کم بشه و باید دسته ویی حتما داشته باشی.حالا اگه از دوستان کسی تونست راه حلی پیدا کنن برای این تکان دادن دسته با موس و کیبرد حتما بگن.ولی بعد از چند بار میگه A یا B بزن و میتونی صبر کنی و این کار رو چند بار تکرار کنی.
برای fps هم سی پیوت یکم ضعیفه.اگه حتی 5200 یا 5300 بود مشکلی نداشتی.ولی حالا بازی رو روی ویستا sp2 بازی کن که فریم بیشتره.از آخرین ورژن گرافیک که 190.38 هست رو حتما دانلود و نصب کن.دایرکس رو اپدیت کن.همیشه از آخرین ورژن شبیه ساز استفاده کن که از لینک زیر میتونی بگیری.

http://www.mediafire.com/orleans

اینم از سیو های صد در صد بازی.یکی دو مرحله از بازی در شبیه ساز مشکل داره و نمیتونی بازیشون کنی ولی به کمک این سیو ها مشکلت حل میشه.

http://www.mediafire.com/download.php?lyznazdtzt4

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
Bi-Weekly Unofficial SVN build 3972 and other stuff.

Okay guys and gals, it's about that time again. This is by far the best and most stable bin release we have done so far. R3971 bins are released! enjoy them and thank you guys for supporting all the projects! Give a shout out to the devs and let them know how good they are doing here.

Click here for downloads. Talk about it here. linux builds will come when nakee can post them. I hope tonight.

Fixes include:
1:Wii menu boots again!
2:Change disk works again!
3:Frameskipper!!!!!!! game are more playable if they were slow due to gpu.
4:wiimote is working again.
5:tons of sound fixes.
6:more jit speed ups.
7:DVD covers are reported like a real wii - MP3 now boots again.
8:multi crashes fixed in games and gui.
9:some memory leaks fixed.
10:framelimiter working better.
11:FPS display is tons better.
12:lots of work on wii input for linux and macos builds.
13:work on decompressing wii iso's
14:Fix "Show EFB copy regions"
15: TAS support added and working.
16:FIFO bug fixes.
17: GH3 Guitar support added to wiimote plugin tested and works fine.
18: fixed most jittering issues with games. I still rarely see it in 1 game.
19:Add Taiwan to the Country Codes
20:beta auto frameskipping limit (if framelimit & frameskipping is on, it wont skip more then needed or the maximum you set)

P.S. Thanks to all the gamming sites that posted stories on are project!
P.S.S. Shout out to the following websites. emucraze and pcsx2

· chaoscode on August 12 2009 22:19:19 · 19 Comments · 2026 Reads ·

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر