Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
درود

من پروفايلم در مديافاير رو يكم مرتب كردم و تغييراتي درش ايجاد كردم و تصميم دارم تا بروزش كنم و كاملترش كنم.
دوستان پيشنهادي و يا انتقادي دارند مطرح كنند تا من بتونم به اين بخش بهتر كمك كنم.
اينم پروفايلم:
http://www.mediafire.com/xomixxonix

پ.ن:آرتور جان اگر صلاح دونستي لينك پروفايل من رو به پست اول اضافه كن.

سلام.لینک رو به پست اول اضافه کردم.ولی از دولفین به جز مستر کیو چیزی ندیم.
برای دولفین همون لینک قبلی که همیشه اپدیت میشه خوب بود,برای pcsx2 هم همین طور.ولی فایل هایی که جدا هستن مثل پچ ها و بایوس جدید و سیو و پد جدید و یا فایل ها گرافیکی ویژه یک بازی مثل خدای جنگ 2 که لینک ها و ارشیو خوبی ندارن رو در اونجا اگه بتونید جمع اوری کنید عالی میشه.این شبیه ساز psp رو هر حتما اگه ور جدید اومد و گیر اورید در اونجا اپلود کنید چون خودتون میدونید که از لینک های سایت اصلی ما نمیتونیم دانلود کنیم.با تشکر

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام میتونم خواهش کنم بهم بگید که من چجوری بازیه Captain Tsubasa بیاری گیم کیوب رو اجرا کنم روی برنامه دلفین تنظیمات خواصی میخواد یا پلاگین خاصی؟ هرچی هست لطفا بگید بهم.ممنون،و اگه یک پد هم باشه که به شکل دسته Playstation باشه برای این برنامه بگید که من دانلود کنم. مرسی.

آقا اونو که انگاری نمیدونست کسی.حداقل یه لینک بدید واسه دانلود پلاگینهای جدید:smile:

سلام.دوست عزیز این شبیه ساز به هیچ پلاگین و تنظیمات خاصی احتیاج نداره.همه چی در یک فایل برای دانلود موجود هست.شما تمام بازی ها رو دیفولت اجرا کن اگه بازی مشکل داشت به احتمال زیاد به جز چند مورد خاص که با تنظیمات کوچیکی حل میشه , سایر مشکلات از شبیه ساز هست و باید صبر کنید تا در ورژن جدید این مشکلات رو حل کنند.
اینم از لینک که همیشه آخرین ورژن رو از این لینک میتونید بگیرید که اگه پست اول رو میخوندید متوجه میشدید.

http://www.mediafire.com/orleans

برای پد هم همون طور که جناب xomixxonix در پست قبلی گفتن از پلاگین nJoy استفاده کنید که به شکل دسته گیم کیوب است.
اگه هم وقتشو دارید پست های قبلی رو هم یه نگا بندازید که در مورد اکثر مشکلات و راه حل ها و بازی ها قبلا توضیح داده شده و حتما به شما خیلی کمک خواهد کرد.
اگه مشکل دیگه ای داشتید در خدمتم.
موفق باشید.

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
آقا شرمنده میپرسم 4 5 صفحه خوندم ولی چیزی که دستگیرم شد اینه که یه سیستمه بالا میخاد

حالا یعنی اصلا هیچ راهی نداره با cpu 2.8 و رم 512 بازی اویل صفرو بازی کرد؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
آقا شرمنده میپرسم 4 5 صفحه خوندم ولی چیزی که دستگیرم شد اینه که یه سیستمه بالا میخاد

حالا یعنی اصلا هیچ راهی نداره با cpu 2.8 و رم 512 بازی اویل صفرو بازی کرد؟

شما میتونی بازی کنی با افت فریم پایین

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
امروز ریموت wii رو وصل کردم همه چی خوبه فقط مسئله سنسور باره که اونم درست کردم وبخوبی جواب داد فقط نهایت دقت رو نداد در کل تمام فیلمها و مطالبی که در مورد اتصال ریموت هست درسته ودر عمل جواب میده

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
امروز ریموت wii رو وصل کردم همه چی خوبه فقط مسئله سنسور باره که اونم درست کردم وبخوبی جواب داد فقط نهایت دقت رو نداد در کل تمام فیلمها و مطالبی که در مورد اتصال ریموت هست درسته ودر عمل جواب میده

با سلام

خيلي ممنون از اينكه خبر داديد با اين حساب شما تاييد ميكنيد آموزشي كه من نوشتم درسته و كار ميكنه؟

سوال ديگر اينكه براي ساخت سنسور بار از چه روشي استفاده كرديد؟

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
با سلام

خيلي ممنون از اينكه خبر داديد با اين حساب شما تاييد ميكنيد آموزشي كه من نوشتم درسته و كار ميكنه؟

سوال ديگر اينكه براي ساخت سنسور بار از چه روشي استفاده كرديد؟

خواهش میکنم. بله اموزش شما صحیح هستش و باید ازتون تشکر کنم بخاطر راهنمائی شما
برای سنسور بار از روش سایت زیر استفاده کردم البته سنسور مادون قرمز بکیفیتی که بکاربرده پیدا نکردم ولی طریقه مدار و فرمش درسته وجواب داد

http://terbidium.com/content/projects/wiihacks/usb_sensorbar.php

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
باید برای اجرای کامل بازی ها اجزای Wii مثل ریموت و نانچاک(درست گفتم؟؟؟؟) و ... رو داشته باشیم؟؟
خیلی جالبه اگر اجرا بشه. البته من 2 سال پیش با یه شبیه ساز گیم کیوب کار کردم و خیلی موفق بود.
ممنون

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
خواهش میکنم. بله اموزش شما صحیح هستش و باید ازتون تشکر کنم بخاطر راهنمائی شما
برای سنسور بار از روش سایت زیر استفاده کردم البته سنسور مادون قرمز بکیفیتی که بکاربرده پیدا نکردم ولی طریقه مدار و فرمش درسته وجواب داد

http://terbidium.com/content/projects/wiihacks/usb_sensorbar.php

با سلام

خواهش میکنم دوست عزیز من که کاری نکردم.
برای لینک آموزش ساخت سنسوربار هم ممنون سعی میکنم اونم بزارم تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

باید برای اجرای کامل بازی ها اجزای Wii مثل ریموت و نانچاک(درست گفتم؟؟؟؟) و ... رو داشته باشیم؟؟
خیلی جالبه اگر اجرا بشه. البته من 2 سال پیش با یه شبیه ساز گیم کیوب کار کردم و خیلی موفق بود.
ممنون

ضرورتی نداره دوست عزیز میشه کارش رو با موس و کیبرد انجام داد ولی به راحتی کار با دسته Wii نیستش.

شبیه ساز هم خوب کار میکنه و تقریبا همه بازی ها رو ساپورت میکنه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام.يعني كار ميكنه؟چه سيستمي ميخواد؟سيستم من اينه كار ميكنه روش:
Ram:1gb
VGA:512 mb 7300 gs
Cpu:amd atholon 64 3200+
راستي بازي هاي wiiو گيم كيوب چنده؟

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام.يعني كار ميكنه؟چه سيستمي ميخواد؟سيستم من اينه كار ميكنه روش:
Ram:1gb
VGA:512 mb 7300 gs
Cpu:amd atholon 64 3200+
راستي بازي هاي wiiو گيم كيوب چنده؟

با سلام

جواب سوال های شما در تاپیک هست ولی برای یاداوری:

1-بله کار میکنه.

2-تو فروم اصلی شبیه ساز این موضوع بررسی شده و به این جواب رسیدند:

BUDGET BUILD ~$445
Highlight of this build is the possibility to unlock 2 additional cores from the 550, giving you a $100 Quad Core PC that can overclock to 4GHz. Keep an eye out for mail in rebates! The CORSAIR RAM is known to FREQUENTLY go on sale for around $25!

Processor: AMD Phenom II X2 550 Black Edition $99
Motherboard: BIOSTAR TFORCE TA790GX 128M $109
RAM: CORSAIR TWIN2X4096-6400C5 $46
Graphics Card: Radeon 4850 (any brand) $99
Case: Cooler Master Centurion 5 Black $20
Power Supply: Thermaltake TR2 W0070RUC 430W $35
Hard Drive: Western Digital Caviar Blue 160GB $39

MAINSTREAM BUILD ~$670
Highlight of this build is the CPU again. The E8400 is a monster of an overclocker, capable of speeds beyond 4GHz. The large on-chip cache and raw power make this CPU the king of this class as no current AMD CPU can match its performance when it comes to Dolphin - not even a 955 Quad!

Processor: Intel Core 2 Duo E8400 $167
Motherboard: GIGABYTE GA-EP45-UD3R $114
RAM: CORSAIR TWIN2X4096-6400C5 $46
Graphics Card: GeForce GTX 260 (any brand) $159
Case: Cooler Master 690 Black $49
Power Supply: OCZ StealthXStream OCZ700SXS 700W $79
Hard Drive: Western Digital Caviar Blue 500GB $56

ENTHUSIAST BUILD ~$1425
Highlight of this build is the Hard Drive. SSDs being where they currently are, it would be far more beneficial to use a Raptor drive instead. The choice of the 920 over a Q9550 comes from the fact that a Q9550 is no different than a E8400 (clock for clock) when it comes to Dolphin. The only real option is to go with a processor that can overclock just as high, but still be faster clock for clock. Is the extra cost worth it? In my humble opinion, no, no it is not. If you have cash to burn and are looking to use your new PC for something other than Dolphin then this might be the choice for you.

Processor: Intel Core i7 920 $279
Motherboard: EVGA E758-A1 $294
RAM: OCZ OCZ3G1600LV6GK $99
Graphics Card: GeForce GTX 285 (any brand) $314
Case: Antec P183 $139
Power Supply: CORSAIR CMPSU-750TX 750W $119
Hard Drive: Western Digital VelociRaptor 150GB $179

3-همونطور که در بالا میبینید شبیه ساز برای خوب اجرا کردن بازی ها به CPU دو هسته ای احتیاج داره که برای شما تک هسته ای هستش و همچنین رم و گرافیکتون هم از حداقل پایینتره پس توقع زیادی نمیشه داشت و فکر کنم حداکثر فریمی که در بازی های سنگین بگیرید 10 باشد بنابراین ارتقا سیستم باید صورت بگیره تا نتیجه مطلوب بگیرید.

4-در مورد بازی هم به پست اول سربزنید.

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر