Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
يه سوال فني اين كنسول ها چي دارن كه pc ها نميتونن بازي هاشو اجرا كنن.
سلام،
این سوال شما مقداری عجیب است.
در کل هر بازی که ساخته میشه باید برای پلتفرم مورد نظرش کدنویسی (برنامه نویسی)بشه.
به همین دلیل نمیشه یک بازی PC رو روی کنسول و یک بازی کنسول رو روی PC اجرا کرد.
((منظورم بدون نرم افزار های شبیه ساز هست)) ولی خب با شبیه ساز ها این کار انجام میشه.
و شبیه سازی یعنی : پیاده کردن یک سخت افزار بصورت دروغکی در یک نرم افزار بوسیله برنامه نویسی.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام دوستان من اومدم یه خبر خوب بدم :-" که تونستم با اپدیت کردن کارت گرافیک همه بازی هارو اجرا کنم البته 2 تاشون نشد که اونم فایلش مشکل داشت و تقصیر میلاد بوده وگرنه اونارو هم اجرا میکردم:laughing: خلاصه امروز دیگه موفق شدم فقط سرعتم کمه یکم بنظرتون یه
cpu هسته ای 2 فعلا بزارم راه میوفته؟؟دیگه نخوام چیز دیگه ای بگیرم کافیه یا نه؟؟سیستمم توی امضا هست یه مشاوره سیستم بدین دوستان:smile:

آخرین ویرایش:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام دوستان من اومدم یه خبر خوب بدم که تونستم با اپدیت کردن کارت گرافیک همه بازی هارو اجرا کنم البته 2 تاشون نشد که اونم فایلش مشکل داشت و تقصیر میلاد بوده وگرنه اونارو هم اجرا میکردم خلاصه امروز دیگه موفق شدم فقط سرعتم کمه یکم بنظرتون یه cpu 4 هسته ای فعلا بزارم راه میوفته
مبارك باشد:smile:
در مورد CPU بايد بگم كه Dolphin و يا هر شبيه ساز ديگري فعلا بيشتر از 2 هسته استفاده نميكند بنابراين پيشنهاد بنده به شما يك CPU خوب 2 هسته اي مثل E8500 هستش.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
ممنون الان ینی فقط یه 2 هسته ای کافیه با این رم و گرافیک به نظرت خوب میکشه عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش ميكنم دوست عزيز.

در كل ميشه گفت با سيستمي كه artoor32 عزيز جمع كردند شما ميتوانيد هرچيزي رو شبيه سازي كنيد.( شبيه ساز هاي فعلي )

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام مچدد دوستان عزیز یه مشکل دارم خنده دار الان با دولفین
برای تنظیم دسته چی کار کنم جوی استیک رو معرفی کنم بش؟؟؟؟؟؟؟؟
توی pad رفتم هر کار کردم اصلا دکمه های کیبورد هم قبول نمی کرد!!!تنظیم خاصی داره؟؟؟؟؟؟
بطور دیفالت کلید های خودش روی z x c s d تنظیمه و هر کار کردم نشد یکی کمک بگه چی کار کنم و الان سیستم خدا چی ببندم قطعه با قیمت بدین

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام مچدد دوستان عزیز یه مشکل دارم خنده دار الان با دولفین
برای تنظیم دسته چی کار کنم جوی استیک رو معرفی کنم بش؟؟؟؟؟؟؟؟
توی pad رفتم هر کار کردم اصلا دکمه های کیبورد هم قبول نمی کرد!!!تنظیم خاصی داره؟؟؟؟؟؟
بطور دیفالت کلید های خودش روی z x c s d تنظیمه و هر کار کردم نشد یکی کمک بگه چی کار کنم و الان سیستم خدا چی ببندم قطعه با قیمت بدین
دقيق نميدونم كجا مشكل داريد ولي اگر دستتون متفرقه ( غير دسته 360 ) هستش كه بايد از nJoy استفاده كنيد و اگر دسته 360 باشه ميتونيد از همون پلاگين ديفالت استفاده كنيد.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
متوجه نشدم درست ینی با جوی استیک نمیشه با دلفین کار کرد من همه شبیه سازارو تنشیم میکنم روی جوی استیک و بازی میکنم همین ps2 il راحت تنظیم شد
ینی این فرق داره یا مسئله چیزه دیگه ای؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
متوجه نشدم درست ینی با جوی استیک نمیشه با دلفین کار کرد من همه شبیه سازارو تنشیم میکنم روی جوی استیک و بازی میکنم همین ps2 il راحت تنظیم شد
ینی این فرق داره یا مسئله چیزه دیگه ای؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر
سلام
منظورم اين بود كه براي استفاده از دسته هايي جز دسته 360 شما بايد با پلاگين nJoy كار كنيد.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
درود

من پروفايلم در مديافاير رو يكم مرتب كردم و تغييراتي درش ايجاد كردم و تصميم دارم تا بروزش كنم و كاملترش كنم.
دوستان پيشنهادي و يا انتقادي دارند مطرح كنند تا من بتونم به اين بخش بهتر كمك كنم.
اينم پروفايلم:
http://www.mediafire.com/xomixxonix

پ.ن:آرتور جان اگر صلاح دونستي لينك پروفايل من رو به پست اول اضافه كن.

farjam

کاربر سایت
Jun 3, 2009
5
سلام میتونم خواهش کنم بهم بگید که من چجوری بازیه Captain Tsubasa بیاری گیم کیوب رو اجرا کنم روی برنامه دلفین تنظیمات خواصی میخواد یا پلاگین خاصی؟ هرچی هست لطفا بگید بهم.ممنون،و اگه یک پد هم باشه که به شکل دسته Playstation باشه برای این برنامه بگید که من دانلود کنم. مرسی.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
پس ینی با تنظیمات دیفالت نمیشه برای غیر از 360 حالا پلاگینو از کجا باید بگیریم برای pad؟؟؟؟؟
سلام

داخل شبيه ساز هستش بايد در منو آپشن پلاگين دسته رو به nJoy تغيير بديد و اون رو تنظيم كنيد تا دسته شمارو بشناسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر