Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
چطور مگه؟:confused:

من با سيستم زغال تونسم 8تا بگيرم:eek:

من سیستمم اینه
P4 3Ghz
2 GIG Ram
8600GT DDR3
الان بدون اینکه به هیچ تنظیماتی دست بزنم 11 فریم میتونم بگیرم . اگه تنظیماتی داشته باشه که بشه 20-25 فریم گرفت خیلی خوب میشه . داره ؟ :biggrin1:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
من سیستمم اینه
P4 3Ghz
2 GIG Ram
8600GT DDR3
الان بدون اینکه به هیچ تنظیماتی دست بزنم 11 فریم میتونم بگیرم . اگه تنظیماتی داشته باشه که بشه 20-25 فریم گرفت خیلی خوب میشه . داره ؟ :biggrin1:

طبق معمول از بروز بودن Directx و درايور كارت گرافيك اطمينان حاصل كنيد و آخرين نسخه شبيه ساز رو از اينجا بگيريد.

براي اجراي بازي از نسخه IL استفاده كنيد و در قسمت تنظيمات بازي در بخش Core همه تيك ها رو بزنيد جز TLB Hack و تنظيم مخصوص RE0 رو از تو همون صفحه تيك بزنيد و در بخش گرافيك رزوليشن رو روي Native بزاريد و Antialias رو در صورت روشن بودن خاموش كنيد.

البته اينطوري كيفيت پايين مياد ولي سرعت زياد ميشه.

يه كار ديگه كه ميتونيد بكنيد اينه كه صدا رو قطع كنيد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
يعني چي نصفه نشون ميده؟:confused:

گرافيك بازي رو ميگيد؟:confused:

یعنی اینجوری :biggrin1:
HA_online.JPG

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
یعنی اینجوری :biggrin1:
HA_online.JPG
:eek:
اين كه Desmume شبيه ساز DS هستش كه:eek:
آخه چه ربطي به اينجا داره:-"
ولي جواب شما اينه كه DS دو تا صفحه داره و اون قسمت بالاييش شايد در اون لحضه تصويري نداره.
همه شبيه ساز هاي DS همينطوري نشون ميدن.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
عجيبه:confused:

من چيزي در اين مورد نخوندم.
سعي كرديد پلاگين رو تغيير بديد؟
امكانش هست از پلاگين باشه يا شايدم از سيستم عامل:confused:

شما آخرين نسخه 64بيتي رو از اينجا دانلود كنيد و دوباره امتحان كنيد.

کلا مشکل داره با هر دو پلاگین دسته
اخرین ورژن ها رو هر روز امتحان میکنم ولی ...
یک ID تو فرومشون داشتم اینقدر نرفتم یادم رفته اگر یادم امد خودم میپرسم شاید معلوم شه مشکل از کجاست
البته خود سیستم عامل دسته رو میشناسه ولی شبیه ساز نه

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
ببخشید، می خواستم بپرسم که بازی ها روی هر سیستمی یه گرافیک رو نشون می دن یا هرچی سیستم بهتر باشه تکسچرها پررنگ تر و شفاف تر می شه ؟

می خواستم نظر همگی رو درباره ی بازی های درحال اجرا در شبیه ساز و تفاوت های گرافیکی روی خود کنسول گیم کیوب رو بدونم تا در مورد گرافیک بازی ها در شبیه ساز و چگونگی پیشرفت اونا بحث بشه و هم بصورت عکس نمایش داده بشه. مخصوصاً کسانی که کنسول گیم کیوب و Wii دارن بیشتر می تونن در این مورد کمک کنن.

(چون احتمال می دم، برای خیلی ها سوال باشه که گرافیک بازیهای گیم کیوب بر روی کنسولش، دقیقاً چه تفاوت هایی با شبیه سازش داره.)

گرافيك با كارت هاي مختلف تفاوتي ندارد چون شبيه ساز از يه دستور ثابت براي پردازش گرافيك استفاده ميكنه ( OpenGL ).

در مورد تفاوت هاي گرافيكي بين كنسول و شبيه ساز بايد بگم كه فقط در رزولوشن و فيلتز كردن تكسچر و Antialias هستش كه در كنسول نيستش.البته در نسخه هاي اخير اگر دقت كرده باشيد بخشي به نام شيدر تو پلاگين گرافيك اضافه شده كه ميتونيد رو تصوير شيدر بندازيد و از افكت هاي اون لذت ببريد.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
دوستان بیشترین فریمی که در RE0 گرفتین چقدر بوده ؟

من با اين سيستمم كه در امضام هست فول فريم بازي مي كنيم.در دموها 60 فريم هست و در بازي هم 60 كه فول اسپيد هست.:love:

مشکل پا برجا هست
ظاهرا از بیلدهای 2000 به بالا کیبرد و دسته با شبیه ساز مشکل داره (تو ویندوز های 64 بیتی)

کلا مشکل داره با هر دو پلاگین دسته
اخرین ورژن ها رو هر روز امتحان میکنم ولی ...
یک ID تو فرومشون داشتم اینقدر نرفتم یادم رفته اگر یادم امد خودم میپرسم شاید معلوم شه مشکل از کجاست
البته خود سیستم عامل دسته رو میشناسه ولی شبیه ساز نه

در بيلدهاي 32 بيتي كه همچين مشكلي نداشتم.شما با بيلد هاي 32 بيتي تست كن ببين بازم مشكل داري يا نه ؟

آخرین ویرایش:

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
سلام دوستان من بازی Resident evil remake رو اجرا میکنم ولی کاراکتر هاش از هم پاشیدن راهی برای درست کردن هست
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام دوستان من بازی Resident evil remake رو اجرا میکنم ولی کاراکتر هاش از هم پاشیدن راهی برای درست کردن هست
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

با فايل DolphinIL بازي رو اجرا كن حله :cheesygri

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
بازم سلام
دوستان من در بازی Resident Evil:zero موقعی که به وسط بازی میرسم میگه CD2 رو بزارید فایل های من دوتا فایل ISO هست کسی راهی بلده
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر