Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام دوستان. راستش من چيز زيادي در مورد اين دوتا كنسول و شبيه سازش نميدونم. مثل pcsx2 جواب ميده؟ اصلا بازيهاشو از كجا گير بيارم؟
سلام.
به يكي ديگر از دوستان هم گفته بودم.

ميشه گفت كه Gamecube يه چيزي شبيه PS2 هستش و Wii هم شبيه هيچي نيستش و بايد بازي كنيد تا متوجه بشيد چي هست.
اما در كل به علت اينكه Gamecube و PS2 هم دوره بودند و بازي هاي مشترك زيادي داشتند همه به دنبال عنوان هاي انحصاري اون هستند كه خوب كم هم نيستش.

اما در مورد خود شبيه ساز بايد بگم كه خيلي كار باهاش راحت هست و در اكثر مواقع حتي لازم نيست كوچكترين دستي به شبيه ساز بزنيد تا بازي كنيد ولي اگر لازم هم شد زياد جاي نگراني نيست چون تعداد آپشن هاي Dolphin مثل PCSX2 زياد نيست كه سردرگم شويد.

در مورد بازي ها هم در پست اول جايي براي دانلود بازي ها Gamecube معرفي شده كه اگر اينترنت پرسرعت داشته باشيد ميتونيد بگيريد.

بازي ها Wii هم پيشنهاد ميشه دانلود نكنيد چون اولا ممكنه به مزاجتون سازگاز نباشه و دوما حجمهايي بالايي دارند اما اگر خواستيد هم ميتوانيد در سايت هايي مثل Mininova دنبالش بگيرديد.

پايين لينك بهترين بازي هاي اين دو كنسول رو ميزارم:

بازي هاي گيم كيوب : http://www.gamerankings.com/browse.html?site=gamecube&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=

بازي هاي وي : http://www.gamerankings.com/browse.html?site=wii&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=

موفق باشيد.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
دوست عزیز حتی بهتر از اون هم جواب میده چون مشکلات پلاگین رو نداره وبا حالت دیفالت میشه بازی کرد در مورد بازی ها اگر اینترنت پرسرعت داری که هیچ وگرنه تو همین تایپیک یکی هست که میفروشه برو به صفحه اول مطمین هم باش جواب میده خودم چند تا باریشو کردم

سلام.
به يكي ديگر از دوستان هم گفته بودم.

ميشه گفت كه Gamecube يه چيزي شبيه PS2 هستش و Wii هم شبيه هيچي نيستش و بايد بازي كنيد تا متوجه بشيد چي هست.
اما در كل به علت اينكه Gamecube و PS2 هم دوره بودند و بازي هاي مشترك زيادي داشتند همه به دنبال عنوان هاي انحصاري اون هستند كه خوب كم هم نيستش.

اما در مورد خود شبيه ساز بايد بگم كه خيلي كار باهاش راحت هست و در اكثر مواقع حتي لازم نيست كوچكترين دستي به شبيه ساز بزنيد تا بازي كنيد ولي اگر لازم هم شد زياد جاي نگراني نيست چون تعداد آپشن هاي Dolphin مثل PCSX2 زياد نيست كه سردرگم شويد.

در مورد بازي ها هم در پست اول جايي براي دانلود بازي ها Gamecube معرفي شده كه اگر اينترنت پرسرعت داشته باشيد ميتونيد بگيريد.

بازي ها Wii هم پيشنهاد ميشه دانلود نكنيد چون اولا ممكنه به مزاجتون سازگاز نباشه و دوما حجمهايي بالايي دارند اما اگر خواستيد هم ميتوانيد در سايت هايي مثل Mininova دنبالش بگيرديد.

پايين لينك بهترين بازي هاي اين دو كنسول رو ميزارم:

بازي هاي گيم كيوب : http://www.gamerankings.com/browse.html?site=gamecube&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=

بازي هاي وي : http://www.gamerankings.com/browse.html?site=wii&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=

موفق باشيد.

خيلي ممنون. بازيهاي wii رو جايي هست كه بفروشه؟
اينترنت من كه نفتيه: Dial Up .

آخرین ویرایش:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
خيلي ممنون. بازيهاي wii رو جايي هست كه بفروشه؟
فروختن كه ميفروشند ولي توقع نداشته باشيد كه همش رو داشته باشند و به محض اينكه ريليز جهاني شد اين جا باشه.
در كل به خاطر اينكه مشتريش كم هستش ( برعكس همه جاي دنيا :eek: ) تك و توك مغازه ها ميارند.
ميتونيد اين سوال رو تو بخش Wii بكنيد تا افرادي كه خودشون Wii دارند بهتون كمك كنند.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
فروختن كه ميفروشند ولي توقع نداشته باشيد كه همش رو داشته باشند و به محض اينكه ريليز جهاني شد اين جا باشه.
در كل به خاطر اينكه مشتريش كم هستش ( برعكس همه جاي دنيا :eek: ) تك و توك مغازه ها ميارند.
ميتونيد اين سوال رو تو بخش Wii بكنيد تا افرادي كه خودشون Wii دارند بهتون كمك كنند.

ممنونم. موفق باشيد

saiman

کاربر سایت
May 23, 2009
13
نام
علی
game cube

در wiimote مشكلي وجود نداره.شما از آخرين ورژن استفاده كن و يه بار ديگه تست كن و اگه مشكلي بود دقيقا بگو كه مشكل چي هست.
پلاگین هست ولی میگه دسته راوصل کنید مگه میشه دسته wii را به کامپیوتر وصل کرد ممنون:((

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
پلاگین هست ولی میگه دسته راوصل کنید مگه میشه دسته wii را به کامپیوتر وصل کرد ممنون:((
شما ميتونيد دسته Wii رو شبيه سازي كنيد ( اگر خودش رو نداريد ) كه در اين حالت كارش به موس و كيبرد سپرده ميشه.
در ظمن دسته Wii رو به كامپيوتر ميشه شناسوند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
سلام بچها این لینک شبیه ساز wii رو میشه بزارید برای دان
و کسی از شبیه ساز DS خبر داره که بشه راحت ران کرد

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام بچها این لینک شبیه ساز wii رو میشه بزارید برای دان
و کسی از شبیه ساز DS خبر داره که بشه راحت ران کرد
تو لينك زير بسته به سيستم عاملتون بگيريد:
http://www.mediafire.com/orleans
اتفاقا تو همون لينك يكي از بهترين شبيه ساز هاي DS هم وجود داره كه متاسفانه من باهاش كار نكردم.

خودم با iDeaS كار كردم و جواب هم گرفتم ولي خالي از مشكل هم نيست ( مشكل صدا و... )

http://www.ideasemu.org/index.php?act=downloads

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
wii

شما ميتونيد دسته Wii رو شبيه سازي كنيد ( اگر خودش رو نداريد ) كه در اين حالت كارش به موس و كيبرد سپرده ميشه.
در ظمن دسته Wii رو به كامپيوتر ميشه شناسوند.
من دسته wii دارم میشه چگونگی وصل کردنش به pc را توضیح کامل بدهید ممنون:cool:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
تو لينك زير بسته به سيستم عاملتون بگيريد:
http://www.mediafire.com/orleans
اتفاقا تو همون لينك يكي از بهترين شبيه ساز هاي DS هم وجود داره كه متاسفانه من باهاش كار نكردم.

خودم با iDeaS كار كردم و جواب هم گرفتم ولي خالي از مشكل هم نيست ( مشكل صدا و... )

http://www.ideasemu.org/index.php?act=downloads

ممنون از بابت لینکات بازیهاشون رو چه جوری میشه dl کرد تو اینترنت هست بیشتر برای DS رو میخوام FF ها هست :biggrin1:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
من دسته wii دارم میشه چگونگی وصل کردنش به pc را توضیح کامل بدهید ممنون:cool:
اول از همه بايد بگم كه خودم اين كار رو نكردم و فقط خوندم.( چون نه دسته Wii دارم و نه از شبيه ساز استفاده ميكنم )

مواردي كه احتياج داريد:
1- يك عدد Bluetooth Dongle كه قيمتش فكر كنم 10 تومان باشه.
2- نرم افزار Bluesoleil.
3 - و يك WiiMote.

آموزش مرحله به مرحله:
1- ابتدا Bluesoleil را اجرا كنيد.
Open%20BlueSoleil.JPG

2- خودتون رو با محيط برنامه آشناييت بديد (:confused:)
BlueSoleil.JPG

3- دكمه 1 و 2 را همزمان روي دسته وي فشار دهيد و نگه داريد ( تا پايان مرحله 8 بايد 1 و 2 را نگه داريد ) تا چهار چراغ زير دكمه ها چشمك بزند.
WiiMote.gif

4- هنگامي كه چراغها در حال چشمك زدن هستند روي كره نارنجي رنگ Bluesoleil كليك كنيد تا Wiimote را بشناسد. اگر برنامه دسته را نشناخت مرحله قبل را تكرار كنيد و دوباره امتحان كنيد تا مثل تصوير زير دسته را بشناسد. ( نكته : نبايد 1 و 2 را رها كرده باشيد )
BlueSoleil_FoundSomething.JPG

5- وقتي كه هنوز چراغ ها در حال شمك زدن هستند روي دستگاهي كه نرم افزار شناخته دوبار كليك كنيد تا مثل تصوير زير شود.اگر چراغ ها چشمك نميزدند يا اتفاقي مثل تصوير زير نافتاد ، دوباره از مرحله 3 شروع كنيد.
BlueSoleil_FoundRemote.JPG

6- راست كليك كنيد روي دستگاه تازه شناخته شده و به Connect رفته و Bluetooth Human Interface Device Service را انتخاب كنيد.
BlueSoleil_Connect_HID.JPG

7- اگر تا به حال Wiimote به كامپيوترتون وصل نكرده باشيد برنامه خودش اتوماتيك براتون نصبش ميكنه و اگر ويندوز هنگام كار ارور داد Continue Anyway را انتخاب كنيد.
BlueSoleil_Automatic_WiiMote_Drivers.JPG

BlueSoleil_ContinueAnyway.JPG

8- اگر Wiimote به درستي نصب شده باشد چيزي مثل شكل زير را مشاهده ميكنيد.

اينم لينك برنامه:
http://rapidshare.de/files/31788136/IVT_Corporation-BlueSoleil_v2.3.0-DIGERATI.rar
پسوردش هم هست : www.devilived.com

نكته : تو آموزش گفتم كه 1و2 رو بايد از مرحله 3 تا پايان مرحله 8 نگه داريد. اين رو تو منبع اصلي نگفته و خودم اضافه كردم چون فكر نكنم همينجوري كار كنه. دوستاني كه از اين آموزش استفاده كردند بيان بگن كه چجوري برنامه دستشون رو شناخت تا من اين رو ويرايش كنم يعني اگر 1و2 را فشار دهيد چراغ ها شمك ميزنند يا بايد نگه داشت تا چشمك بزنند.

فقط به خاطر داشته باشيد كه با اين آموزش شما نميتونيد همه قابليت ها Wiimote رو روي كامپيوترتون تجربه كنيد چون قابليت نشانه گير ( همون هدفي كه رو خود تلوزيون موقع استفاده از Wii مياد ) رو نداره.

براي اينكه كامل كار كنه شما احتياج به يك Sensor Bar داريد كه روي خود Wii هستش و ميتونيد از سنسور بار اصلي Wii استفاده كنيد و اون را بالاي مونيتورتون موقع كار بزاريد.

اگر سنسور بار هم نداشتيد ، ميشه دستي ساختش:eek:

اما فعلا اين رو امتحان كنيد ببينيد جواب ميده يا نه.اگر اين آموزش بدرد بوخور بود بقيش رو هم بزارم.

اين آموزش از سايت زير ترجمه شده:
http://www.wiiprojects.org/bluetooth.html

موفق باشيد و يادتون نره خبر بديد كه كار كرد يا نه.:cheesygri

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TOP Game

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
wii

اول از همه بايد بگم كه خودم اين كار رو نكردم و فقط خوندم.( چون نه دسته Wii دارم و نه از شبيه ساز استفاده ميكنم )

مواردي كه احتياج داريد:
1- يك عدد Bluetooth Dongle كه قيمتش فكر كنم 10 تومان باشه.
2- نرم افزار Bluesoleil.
3 - و يك WiiMote.

آموزش مرحله به مرحله:
1- ابتدا Bluesoleil را اجرا كنيد.
Open%20BlueSoleil.JPG

2- خودتون رو با محيط برنامه آشناييت بديد (:confused:)
BlueSoleil.JPG

3- دكمه 1 و 2 را همزمان روي دسته وي فشار دهيد و نگه داريد ( تا پايان مرحله 8 بايد 1 و 2 را نگه داريد ) تا چهار چراغ زير دكمه ها چشمك بزند.
WiiMote.gif

4- هنگامي كه چراغها در حال چشمك زدن هستند روي كره نارنجي رنگ Bluesoleil كليك كنيد تا Wiimote را بشناسد. اگر برنامه دسته را نشناخت مرحله قبل را تكرار كنيد و دوباره امتحان كنيد تا مثل تصوير زير دسته را بشناسد. ( نكته : نبايد 1 و 2 را رها كرده باشيد )
BlueSoleil_FoundSomething.JPG

5- وقتي كه هنوز چراغ ها در حال شمك زدن هستند روي دستگاهي كه نرم افزار شناخته دوبار كليك كنيد تا مثل تصوير زير شود.اگر چراغ ها چشمك نميزدند يا اتفاقي مثل تصوير زير نافتاد ، دوباره از مرحله 3 شروع كنيد.
BlueSoleil_FoundRemote.JPG

6- راست كليك كنيد روي دستگاه تازه شناخته شده و به Connect رفته و Bluetooth Human Interface Device Service را انتخاب كنيد.
BlueSoleil_Connect_HID.JPG

7- اگر تا به حال Wiimote به كامپيوترتون وصل نكرده باشيد برنامه خودش اتوماتيك براتون نصبش ميكنه و اگر ويندوز هنگام كار ارور داد Continue Anyway را انتخاب كنيد.
BlueSoleil_Automatic_WiiMote_Drivers.JPG

BlueSoleil_ContinueAnyway.JPG

8- اگر Wiimote به درستي نصب شده باشد چيزي مثل شكل زير را مشاهده ميكنيد.

اينم لينك برنامه:
http://rapidshare.de/files/31788136/IVT_Corporation-BlueSoleil_v2.3.0-DIGERATI.rar
پسوردش هم هست : www.devilived.com

نكته : تو آموزش گفتم كه 1و2 رو بايد از مرحله 3 تا پايان مرحله 8 نگه داريد. اين رو تو منبع اصلي نگفته و خودم اضافه كردم چون فكر نكنم همينجوري كار كنه. دوستاني كه از اين آموزش استفاده كردند بيان بگن كه چجوري برنامه دستشون رو شناخت تا من اين رو ويرايش كنم يعني اگر 1و2 را فشار دهيد چراغ ها شمك ميزنند يا بايد نگه داشت تا چشمك بزنند.

فقط به خاطر داشته باشيد كه با اين آموزش شما نميتونيد همه قابليت ها Wiimote رو روي كامپيوترتون تجربه كنيد چون قابليت نشانه گير ( همون هدفي كه رو خود تلوزيون موقع استفاده از Wii مياد ) رو نداره.

براي اينكه كامل كار كنه شما احتياج به يك Sensor Bar داريد كه روي خود Wii هستش و ميتونيد از سنسور بار اصلي Wii استفاده كنيد و اون را بالاي مونيتورتون موقع كار بزاريد.

اگر سنسور بار هم نداشتيد ، ميشه دستي ساختش:eek:

اما فعلا اين رو امتحان كنيد ببينيد جواب ميده يا نه.اگر اين آموزش بدرد بوخور بود بقيش رو هم بزارم.

اين آموزش از سايت زير ترجمه شده:
http://www.wiiprojects.org/bluetooth.html

موفق باشيد و يادتون نره خبر بديد كه كار كرد يا نه.:cheesygriممنون از راهنمایت:biggrin1:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام آقایون ما بعد بوقی سال رفتیم رزیدنت اویل 0 رو گرفتیم . اقا این تو دمو هاش عالیه 60 فریم تخت! منتهاش اینکه تو بازی 12 فریم ناقابل بیشتر نمیده! چجوری میشه این فریمشو بالاتر برد! این اسپید هکی چی میزی نداره ؟ (من بیلد 3089 رو امتحان کردم اینطوری بود یه چند تا گزینه تو بخش گرافیکش بود دست زدم توفیقی نداشت! همون فریمو میداد! ) خلاصه دریابید من بتونم اینو بازی کنم

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
برنامه خوبيه ولي بايد روش كار بشه، البته نسبت به شبيه ساز PS2 خيلي بهتر و ساده تره، من خودم براي اجراي PS2 كلي وقت گذاشتم واسه تست كردن پلاگين ها و بايوس ها و... ولي وقتي براي اولين بار Disk بازي Wii رو گذاشتم بعد از فعال كردن چند تا گزينه سريع اجرا كردم البته اگر شما از Disk استفاده ميكنيد، و محتوي ديسك رو نشون نميده بايد بگم 70% از DvD Rom ها قادر به خوندن ديسك Wii نيستن، يعني محتوي توش رو نشون نميدن، من خودم Disk wii بازي Resident Evil‌رو گذاشتم محتوي رو اصلا نشون نميده ولي شما مي تونيد با همين وضعيت بازي رو Run كنيد، يا حتي از ديسك image بگيريد، البته همه برنامه ها قادر به img گرفتن نيستن، بهتره از Power ISO استفاده كنيد. به هرحال با يه سري دستكاري تو گزينه هاي نرم افزار اين بازي رو اجرا كرد ولي چندين مشكل داره، يكي اختلال صدا و بعدي اينه كهوقتي بازي رو روي State ذخيره ميكنيد بعد از load كردن state دسته بازي كار نميكنه. (منظورم همون mouse هست.) اگر بشه اين دو تا مشكل رو حل كرد واقعا ما بايد كنسول wiiمون رو بندازيم سطل آشغال! يعني اين هزينه اي كه براي خريد اين كنسول پرداختيم هيچ شد! حالا PS2 قيمتي نداره! ولي اين نرم افزار يك تير دو نشون هست! البته من بازي GameCube رو تست نكردم، بازي GameCube منظورم imgش هست، من قديم دو نسخه Gamecube بازي Resident Evil‌رو بازي كردم با كنسول ولي خوب اگر الان Imgش باشه و بشه با اين نرم افزار اجرا كنيم جالب ميشه! كسي img بازي Evil Remake و Zero رو داره؟! براي فروش؟
البته يك مشكل ديگه هم هست كه فكر ميكنم باز از شبيه ساز باشه اون هم گير كردن بازي با خونسردي تمام! در بازي شخصيت به طرف كامپيوتر خيره ميشه و تا ساعت ها همونجا ايستاده، نه گزينه اي نه حركتي، چون Rail-shooter هم به اين شكل هست كه كنترل شخصيت توسط خود بازي صورت ميگيره ديگه هيچي! دوستان ديگه با اين دست مشكلات برخوردن؟ كسي Umbrella Chronicles رو با شبيه ساز اجرا كرده؟
---
انجمن بازي و فيلم شيطان مقيم بزودي! http://www.residentevil.ir/ :evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر