Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
عجیبه ! باهش یه کم بیشتر ور برو ببین میشه اون حرکت رو انجام بدی چون معلومه تو این بازی حالا حالا ها به این حرکت نیاز داری ...فکر کنم بریم دسته بگیریم سنگینتر باشیم .... راستی یارو فروشنده میگفت اگه برای دلفین میخوای نیاز باه میان افزار برای شناسایی دسته نداره کامپیوتر که شناخت باید از طریق برنامه دلفین اقدام کنید تا نیاز به تنظیمات هم نباشه.
موفق باشید

درست شد :
باید swing رو تو قسمت نانچاک درست میکردم اما من اصلا اونجا باهاش ور نمیرفتم و تو قسمت دسته این کارو میکردم اما این بازی بدون نانچاک کار نمیکنه
موسم باید دورانی تکون داد

ممنون دوست من اگه شما نبودی من هنوز بیخیال این بازی بودم بخاطر این مشگلش

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
عجیبه ! باهش یه کم بیشتر ور برو ببین میشه اون حرکت رو انجام بدی چون معلومه تو این بازی حالا حالا ها به این حرکت نیاز داری ...فکر کنم بریم دسته بگیریم سنگینتر باشیم .... راستی یارو فروشنده میگفت اگه برای دلفین میخوای نیاز باه میان افزار برای شناسایی دسته نداره کامپیوتر که شناخت باید از طریق برنامه دلفین اقدام کنید تا نیاز به تنظیمات هم نباشه.
موفق باشید

چه عجب بلاخره یه فروشنده ایرانی میدونس دلفین چیه ولی به هر حال اینکه معلوم بود فقط با یه بلوتوث ویندوز که شناخت خود دلفین یه pair up یا فکر کنم جدیدا refresh داره که میشناسه

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47
درست شد :
باید swing رو تو قسمت نانچاک درست میکردم اما من اصلا اونجا باهاش ور نمیرفتم و تو قسمت دسته این کارو میکردم اما این بازی بدون نانچاک کار نمیکنه
موسم باید دورانی تکون داد

ممنون دوست من اگه شما نبودی من هنوز بیخیال این بازی بودم بخاطر این مشگلش
خواهش میکنم . خوشحال شدم که تونستی بازی کنی...>:d

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47

دوستان اگر وقت کردید و حال داشتید جواب بدید.
آره دوست عزیز سیستم شما مشکلی نداره ولی املاتور از %100 توان cpu استفاده نمیکنه برای من هم که 4هسته ای هست هم همینطور فقط 48% cpu ها استفاده میشه اونهم تو win7 و بقیه توان cpu ها بیکارن! مشکل از موتور املاتور هست تو ورژن های پایین تر 3 سرعت خیلی کمتر بود و کلا از 30% cpu استفاده میشد.
امیدوارم تو آپدیت های بعدی درست بشه

Ali Pacino

کاربر سایت
Jul 17, 2008
63
نام
علیرضا
سلام
مشکلم اینه که تو ورژن 2 برنامه می زنه مموری فاسد شده و باید فرمتش کنی ولی هیچ دکمه ای کار نمی کنه!!!
حالا هم که آخرین ورژن نسخه 3 رو گرفتم و بازی متال گیر توین اسنیک رو بازی می کنم وسط دمو صداش می ره یا قفل می کنه
تنظیمات خاصی می خواد (واسه من همه تنظیماتش پیش فرضه)
خواهشا راهنمایی کنید تا آین بازی رو بدون مشکلی بتونم اجرا کنم
سیستم : گرافیک جی فورس 8600 : 1 گیگ، CPU : 4.6 Core 2 Due و رمم هم 4 گیگ
با تشکر

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47
یه ضد حال قشنگ ....
ویندوز 7 رو بعد 6 ماه عوض کردم یادم نبود که سیو این برنامه کجاست
حالا مموری wii پاک شده
کسی نمیدونه کجاست? چون من از local اکانتم تو 7 بک آپ گرفتم و هم چنین My Documents

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام
مشکلم اینه که تو ورژن 2 برنامه می زنه مموری فاسد شده و باید فرمتش کنی ولی هیچ دکمه ای کار نمی کنه!!!
حالا هم که آخرین ورژن نسخه 3 رو گرفتم و بازی متال گیر توین اسنیک رو بازی می کنم وسط دمو صداش می ره یا قفل می کنه
تنظیمات خاصی می خواد (واسه من همه تنظیماتش پیش فرضه)
خواهشا راهنمایی کنید تا آین بازی رو بدون مشکلی بتونم اجرا کنم
سیستم : گرافیک جی فورس 8600 : 1 گیگ، CPU : 4.6 Core 2 Due و رمم هم 4 گیگ
با تشکر
از اخرین ورجن برنامه استفاده کن این یک ....دوم اگه بازی ntscهست روی50فریم قفلش کن بهتر میشه ولی کامل برطرف نمیشه..

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من Super Mario Galaxy II رو با دولفین بازی کردم. World 1 رو که تموم می کنم و اژدها رو می کشم و ستاره رو می گیرم ، وقتی می خواد بره مرحله بعد و لود بشه ، صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته.
مشکل از چیه ؟ آیا دولفین مشکل داره ؟ ورژن r6913 هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر