Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
بعد از اینکه وارد تنظیمات wiimote شدی از قسمت input source گزینه ی emulated wiimote رو انتخاب میکنی و بعد configure رو کلیک میکنی از قسمت device روی mouse and keybord کلیک میکنی و بعد دکمه ها رو به دلخواه تنظیم میکنی . در سمت راست برای shake هم حتما باید یک دکمه تنظیم کنی. هر سه تا x y z رو یک دکمه واسشون انتخاب کن. زیرش در قسمت extension که احتمالا روی none هست رو به nunchuk تغییر میدی و روی gonfigure کلیک میکنی. این جا هم دکمه ها رو به دلخواه تنظیم میکنی( باید با آزمون و خطا اینقدر تنظیم کنی تا تنظیمات درست دستت بیاد چون بعضی از دکمه ها تو بعضی از بازی ها کاربرد ندارند) تو نانچاک فکر کنم cو z وstickو shake مهم باشن. باید رو بازی امتحان بشه اینجوری نمیشه گفت.

ممنون دوست من.
فقط میشه بگی تعریف دکمه های اولیه برای چیه و تنظیمات دکمه های نانچاک برای چیه ؟ یعنی هر دو تا رو باید تنظیم کنیم ؟

2 تا سوال دیگه هم داشتم.
بازی Super Mario Galaxy 2 سیو نمیشه ؟ اگه سیو میشه چه جوریه و کجا ذخیره میشه ؟
بعدی هم این که چه جوری توی بازی می تونم منو رو بیارم ؟ چون من دکمه Esc رو که میزنم ، کلا از بازی خارج میشه.

آخرین ویرایش:

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
ممنون دوست من.
فقط میشه بگی تعریف دکمه های اولیه برای چیه و تنظیمات دکمه های نانچاک برای چیه ؟ یعنی هر دو تا رو باید تنظیم کنیم ؟

2 تا سوال دیگه هم داشتم.
بازی Super Mario Galaxy 2 سیو نمیشه ؟ اگه سیو میشه چه جوریه و کجا ذخیره میشه ؟
بعدی هم این که چه جوری توی بازی می تونم منو رو بیارم ؟ چون من دکمه Esc رو که میزنم ، کلا از بازی خارج میشه.

خوب ظاهرا شما اصلا راجب کنسول wii اطلاعات ندارید. دسته ی wii همینه دیگه. شما بهتره یکم راجب wii اطلاعات کسب کنی.
Super Mario Galaxy 2 هم بعد هر مرحله save میشه. دکمه ی esc رو نزن باید دکمه ی +یا-(دقیق یادم نیست) رو بزنی البته نه اونی که رو کیبرده. اونی که خودت تنظیم کردی.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
خوب ظاهرا شما اصلا راجب کنسول wii اطلاعات ندارید. دسته ی wii همینه دیگه. شما بهتره یکم راجب wii اطلاعات کسب کنی.
Super Mario Galaxy 2 هم بعد هر مرحله save میشه. دکمه ی esc رو نزن باید دکمه ی +یا-(دقیق یادم نیست) رو بزنی البته نه اونی که رو کیبرده. اونی که خودت تنظیم کردی.

ممنون دوست عزیزم که کمک می کنی.
راستش بله من راجع به Wii اصلا اطلاعات ندارم. من تازگی ADSL گرفتم و خیلی دوست داشتم SM Galaxy 2 رو بازی کنم . دانلودش کردم و آماده بازی هستم و با کمک شما تا حدودی مشکلاتم برطرف شده. در مورد سیو کردن و دکمه + و - که گفتید هم الام میرم امتحان می کنم.
اما در مورد دکمه ها و تنطیمات و نانچاک واقعا هیچی نمی دونم . شما می تونید کمکم کنید ؟

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من Super Mario Galaxy 2 رو هر جوری شد اجرا کردم و یه خورده هم بازی کردم اما وقتی اومدم بیرون و دوباره رفتم تو بازی دیدم که Save نشده. چه جوری Save میشه ؟ من مرحله اولشس که 2 بعدی بود و اون هیولا بزرگه که باهاش حرف زد و پرید و رفت رو تموم کردم و رفتم تو دنیای 3 بعدی و اونجا هم یه خورده بازی کردم و تا چند تا سیاره رو پریدم اینور و اونور اما Save نشد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
دوستان کسی بازی RE ZERO بازی کرده چقدر فریم میگیرید من 25 میگیرم کسی بیشتر گرفته البته با اخرین ورژن شبیه ساز

narotu

کاربر سایت
May 24, 2008
14
دوستان من Super Mario Galaxy 2 رو هر جوری شد اجرا کردم و یه خورده هم بازی کردم اما وقتی اومدم بیرون و دوباره رفتم تو بازی دیدم که Save نشده. چه جوری Save میشه ؟ من مرحله اولشس که 2 بعدی بود و اون هیولا بزرگه که باهاش حرف زد و پرید و رفت رو تموم کردم و رفتم تو دنیای 3 بعدی و اونجا هم یه خورده بازی کردم و تا چند تا سیاره رو پریدم اینور و اونور اما Save نشد.

این سوال رو تو بخش وی بپرس سریع تر جوابت رو میدن
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=15

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان کسی بازی RE ZERO بازی کرده چقدر فریم میگیرید من 25 میگیرم کسی بیشتر گرفته البته با اخرین ورژن شبیه ساز

سلام دوست عزیز
راستش من این بازی رو با بیلدهای قدیمی و البته دقیقا با بیلد رسمی Dolphin_2.0_RC1_Win32 روی نوت بوکم (Acer 5742G) تمام فریم!!!!! بدون حتی پایین اومدن فریم اجرا کردم. هیچ تنظیم خاصی هم نکردم.
cpu: cori5 2.63g
gpu: nvidia 540

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
سلام دوست عزیز
راستش من این بازی رو با بیلدهای قدیمی و البته دقیقا با بیلد رسمی Dolphin_2.0_RC1_Win32 روی نوت بوکم (Acer 5742G) تمام فریم!!!!! بدون حتی پایین اومدن فریم اجرا کردم. هیچ تنظیم خاصی هم نکردم.
cpu: cori5 2.63g
gpu: nvidia 540

ممنون میشه لینک ورژنی که باهاش بازی کردی رو بدی من دارم 64بیت کار میکنم نمیدونم چرا اینقدر کم فریم میده سیستم قوی هست

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
ممنون میشه لینک ورژنی که باهاش بازی کردی رو بدی من دارم 64بیت کار میکنم نمیدونم چرا اینقدر کم فریم میده سیستم قوی هست

خواهش. این لینک همون ورژن اما 64 بیتی هستش:
http://www.dolphin-emulator.com/download.html?ver=v20&arch=64
یه مورد دیگه اینکه برای بازیهای گیم کیوب از این ورژن یا حتی پاین تر استفاده کنی بهتر جواب میگیری چون ورژنهای جدیدتر با Wii سازگاری بیشتری دارند.

• Like
Reactions: Farh@d

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
كمكت كردم توضيحم دادم كه چرا اينجوري مي شه ديگه 100 جا پست يجور نده
درست میگی شما. خیلی کمک کردی.
اما یه سوال برا همیشه . چون من فقط می خوام سوپر ماریو رو با شبیه ساز بازی کنم :
اینکه مشکل سیو داره ، هیچ راهی نداره ؟ یعنی من بازی با شبیه سازو باید دورش رو خط بکشم ؟
جالبه تو خود برنامه دولفین گزینه سیو داره اما وقتی لودش می کنم ، شخصیت ماریو نشسته و نمیشه باهاش بازی کرد.

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
درست میگی شما. خیلی کمک کردی.
اما یه سوال برا همیشه . چون من فقط می خوام سوپر ماریو رو با شبیه ساز بازی کنم :
اینکه مشکل سیو داره ، هیچ راهی نداره ؟ یعنی من بازی با شبیه سازو باید دورش رو خط بکشم ؟
جالبه تو خود برنامه دولفین گزینه سیو داره اما وقتی لودش می کنم ، شخصیت ماریو نشسته و نمیشه باهاش بازی کرد.

مال من بعد از هر مرحله خودش میگه:?do you want to save یه گزینه ی yes و no هم داره که من yes رو فشار میدم خودش save میشه. اول بازی گزینه ی autosave رو زدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر