Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
دوست عزیز سلام
فایلهای شما که هنوز فشرده هستند! باید از حالت فشرده در بیاریشون و یک عدد فایل نهایی به شما بده که اگر بازی گیم کیوب باشه حجمش 1.35 گیگ میشه. فرمت این فایل نهایی یا iso یا gcm هستش. اینجوری که الان هستش اجرا نمیشه.

میدونم عزیز :d از حالت فشرده در میارم ولی همشون یکی هست بازی برای wii هستش

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
میدونم عزیز :d از حالت فشرده در میارم ولی همشون یکی هست بازی برای wii هستش

ولی فایلهای موجود در تصویر هنوز فشرده هستند. اکسترکت کردنشون رو تا رسیدن به فایل نهایی باید ادامه بدی! در بعضی موارد تا 3 بار پی در پی!
اون فایل ایزو توی فایلهای شما هنوز بدست نیومده.البته با توجه به تصویر ارسالی شما.

• Like
Reactions: Farh@d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
ولی فایلهای موجود در تصویر هنوز فشرده هستند. اکسترکت کردنشون رو تا رسیدن به فایل نهایی باید ادامه بدی! در بعضی موارد تا 3 بار پی در پی!
اون فایل ایزو توی فایلهای شما هنوز بدست نیومده.البته با توجه به تصویر ارسالی شما.

به نکته خوبی اشاره کردی وقتی اکسترکت میکنم وسطش این پیغام میداش که دیگه نمیدونم بقیش رو از کجا گیر بیارم بریزم بقیه فایلها هم همون هشتها همشون یکی هستنئ هر کدوم رو اکسترکت میکنم این پیام میادش

dolphin_erroor.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
به نکته خوبی اشاره کردی وقتی اکسترکت میکنم وسطش این پیغام میداش که دیگه نمیدونم بقیش رو از کجا گیر بیارم بریزم بقیه فایلها هم همون هشتها همشون یکی هستنئ هر کدوم رو اکسترکت میکنم این پیام میادش

dolphin_erroor.jpg

از گزینه Extract here استفاده نکن!!! چون پسوند اینها rar یا zip نیست!!! روی یکیش کلیک راست کن و open with رو با همین نرم افزار winrar بده ببین جواب میده. وگرنه نرم افزارهای مشابه مثل HJSplit رو برای باز کردن نهایی امتحان کن.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دوستان واسه رفع مشکل روشنایی بیش از حد resident evil darkside chronicles باید چه کنیم؟؟؟؟

فرشید از ورزن 6523 استفاده کن directx هم رو 9 بزار احتمال داره مشکلت حل بشه.من هم با یکی از ورژن هاش همین مشکلو داشتم در ضمن من با این سیستم خفنم تو این بازی یه گیرایی میکنه هر چند وقت یه بار و صدا مثل روبوت میشه نمیدونم چرا.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
فرشید از ورزن 6523 استفاده کن directx هم رو 9 بزار احتمال داره مشکلت حل بشه.من هم با یکی از ورژن هاش همین مشکلو داشتم در ضمن من با این سیستم خفنم تو این بازی یه گیرایی میکنه هر چند وقت یه بار و صدا مثل روبوت میشه نمیدونم چرا.

افشین البته!!!!!
حل شد باید هک گرافیکی bloom رو روشن می کردم سیستم هم خفنه در حد مال خودته!!!!:d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سلام

دوستان این بخش cheat manager رو چه جوری راه می ندازن:d

اي چيت باز:d

برو چيت هاي action replay در بيار بعد توي فابل txt مخصوص بازي كپي كن بعد بيا توي برنامه از گزينه ي action replay چيت هاتو انتخاب كن من يه سري قبلنا ور رفتم درست شد فقط چون دوست داشتم ببينم چيجوريه قضيش اگه نتونستي انجام بدي بگو باهاش ور برم دوباره تا اموزش كاملشو بذارم

• Like
Reactions: Blast

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
اي چيت باز:d

برو چيت هاي action replay در بيار بعد توي فابل txt مخصوص بازي كپي كن بعد بيا توي برنامه از گزينه ي action replay چيت هاتو انتخاب كن من يه سري قبلنا ور رفتم درست شد فقط چون دوست داشتم ببينم چيجوريه قضيش اگه نتونستي انجام بدي بگو باهاش ور برم دوباره تا اموزش كاملشو بذارم
سلام

چیت ها رو از یه سایت ور داشتم ولی نمی دونم کجا وارد کنم یه پوشه هست اسمش GameConfig هست

اونجا رو هم گشتم ولی فایل بازیم نبود نمی دونم کجا باید برم بازیمم اینه

residentevil.jpg

اسمش فکر کنم Resident Evil Archives باشه درسته؟ ورژنشم Europe هست همین عکسو رو

من دارم بازیشو انجام میدم ولی زامبیا خیلی خفنن ادمو سیخ سیخسی میکنن :bash: میخوام بترکونمشون

با راکت لانچر به احتمال نود درصد اگه رمز جون داشت رمز جون رو نمی زنم :-/ فقط راکت لانچر عشقه

شما رمزشو اگه داشتید لطف کنید بزارید و راهنمایی هم یادتون نره کاشکی چشمم به cheat manager
نمی خورد .:idea:

اون گزینه ی
action replay رو خفن توضیح بده :-o :d:baby:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
روي بازي كليك راست كن توي پروپرتيس قمست كد چيت رو وارد مي كنيد بعدشم مي ريد توي بازيتون كه حالشو مي بريد بعضي از رمزها ممكنه بازي رو كرش كنه يا فريم رو به هم بريزه

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
روي بازي كليك راست كن توي پروپرتيس قمست كد چيت رو وارد مي كنيد بعدشم مي ريد توي بازيتون كه حالشو مي بريد بعضي از رمزها ممكنه بازي رو كرش كنه يا فريم رو به هم بريزه
سلام

درست شد اقا یه دنیا تشکر به خاطر اینکه من یه جور دیگر بازی رو play می کرد من تو شبیه ساز ایکون بازی رو تو نمی دیدم بعد یاد شبیه ساز psp افتادم که ایکون بازی رو تو صفحش نشون می داد..

بازم دمت گرم که با خاطر راهنمایتون :)):d:((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر