Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
سلام

دوستان یک سری بازی میخوام برای سنین پائین از 3 تا 7 سال
منظور اینه که زیاد گیر و گرفتاری نداشته باشه .این چاله های سوپر ماریو اعصاب بچه ها رو بهم میریزه یا این قارچهائی که میان کاراکترها رو گاز میگیرن
چیزی باشه که با دسته بازی معمولی هم قابل اجرا باشه

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
دوستان یک مورد هنوز برام مشخص نشده!

من اگه کنترل wii روبا بلوتوث وصل کنم به pc میتونم از امکانات حرکتی ویموت هنگام بازی با pc استفاده بکنم یا نه؟

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

دوستان یک سری بازی میخوام برای سنین پائین از 3 تا 7 سال
منظور اینه که زیاد گیر و گرفتاری نداشته باشه .این چاله های سوپر ماریو اعصاب بچه ها رو بهم میریزه یا این قارچهائی که میان کاراکترها رو گاز میگیرن
چیزی باشه که با دسته بازی معمولی هم قابل اجرا باشه

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
کسی تونسته MGS Twin Snakes رو خوب اجرا کنه؟ توی youtube که دیدم طرف تازه با گرافیک 680gtx و 32gb رم و cpu i7 و ... تونسته بود نزدیک 60fps اجرا کنه!

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
دوستان چی شد هیچکس نمیدونه باید چی کارکرد؟

سلام

من این بازی رو ندارم اما خودت با سعی و خطا میتونی تست بکنی

این آدرس توضیحات برای بهترین کیفیت هست :

wiki.dolphin-emu.org/index.php?title=Performance_guide

اما معمولا تغییر حالتهای گرافیکی میتونه کمک بکنه
مانند :
Backend که برای کارتهای گرافیکی Nvidia میتونه روی open gl هم قرار بگیره
EFB Copies (مخصوصاً تغییر در این قسمت و زیر مجموعه مربوط به اون مثلا تغییر بر روی حالت رم و زیر مجموعه تابعه اون )
میتونی تعداد فریم رو هم از حالت اتوماتیک روی تعداد فریمهای کمتر ثابت کنی
Skip EFB Access from CPU استفاده از این گزینه هم روی سرعتت میتونه تاثیر گذار باشه

در کنار همه اینا بنظرم یک سی پی یو خوب (حداقل چهار هسته ای) لازم داری روی رایانه و یک کارت گرافیک خوب

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
سلام دوستان کسی هست به من بگه چطور بازی wwe 13 یا wwe 12 رو توی PCبا سرعت خوب انجام بدم اگه بگه ممنونش میشم
علاوه بر اون توضیحات خوبی که دوستان دادند تو بخش config شبیه ساز تیک( enable dual core (speed up رو هم بزن ببین درست میشه.

کسی تونسته MGS Twin Snakes رو خوب اجرا کنه؟ توی youtube که دیدم طرف تازه با گرافیک 680gtx و 32gb رم و cpu i7 و ... تونسته بود نزدیک 60fps اجرا کنه!

من قبلا اجرا کرده بودم راحت .اگه تنظیمات شبیه ساز درست باشه خیلی خوب اجرا میشه تو صفحه زیر تنظیمات درستش هست
https://wiki.dolphin-emu.org/index.php?title=Metal_Gear_Solid:_The_Twin_Snakes
تو بخش Testing اگه رو [show] کلیک کنی میبینی که با سخت افزار خیلی ضعیف تر بازی رو راحت اجرا کردند.

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
سلام

با وجود بالابردن کلاک cpu تا 3.4 گیگاهرتز و وجود 4 هسته cpu همچنان فریم ریت بعضی بازیها پائین هست

مگه سخت افزار wii چه امکاناتی داره ؟

آخرین ویرایش:

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
[WII]Chicken Blaster [NTSC][ESPALWII.com]

[WII]Wii Sports Resort [NTSC][ESPALWII.com]

Ben 10 Omniverse 2 PAL WII-iCON

LEGO Batman 2 DC Super Heroes [MULTI3][WII-Scrubber][USA][PROTON][WwW.GamesTorrents.CoM]

toy story mania

Cars 2 [Wii][NTSC][Scrubbed] - TLS

RMCE01 Mario Kart Wii

[Wii]Sonic_Colors[NTSC][WiiSOS.com]

اینا از نظر فریم با مشکل اجرا میشن بشکلی که قیدشونو زدم
البته چون من بازیها رو برای بچه های کوچیک میخوام نمیتونم هر بازی رو استفاده بکنم

یه لیست از بازیهای روان و ساده برای بچه ها میخوام

- - -ویرایش - - -

جالبه توی سایت دلفین Sonic Colors رو با 5 ستاره نشون میده اما توی بازی بالاتر از 30 فریم نمیشه بازی کرد اما بازی Super Smash Bros. Brawl رو با 4 ستاره نشون داده در حالی که براحتی قابل بازی هست

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
حالا چرا Wii؟ بازیهای گیم کیوب هم در همون حد هستند. بازی زیبای ماریو کارت و یا فوتبال ماریو رو اجرا کنید که با اجرای روان و بازی لذت بخش کاملا راضی کننده خواهند بود. یه سر اینجا بزنید:

World of Emulators & Games

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
حالا چرا Wii؟ بازیهای گیم کیوب هم در همون حد هستند. بازی زیبای ماریو کارت و یا فوتبال ماریو رو اجرا کنید که با اجرای روان و بازی لذت بخش کاملا راضی کننده خواهند بود. یه سر اینجا بزنید:

World of Emulators & Games

ممنون از توضیحات شما

شنیدم کیفیت بازیهای گیم کیوب پائینتره
آیا کیفیت اچ دی میده یا خیر؟ چون با تلویزیون 40 اینچ بازی میکنیم

- - -ویرایش - - -

دوستان میتونید یک لیست از قشنگترین بازیهای گیم کیوب و وی به من معرفی کنید برای بچه ها میخوام
بازی روانی داشته باشه و پیچ و خم بازی زیاد نباشه و کلاً برای بچه ها جذاب باشه

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
[WII]Chicken Blaster [NTSC][ESPALWII.com]

[WII]Wii Sports Resort [NTSC][ESPALWII.com]

Ben 10 Omniverse 2 PAL WII-iCON

LEGO Batman 2 DC Super Heroes [MULTI3][WII-Scrubber][USA][PROTON][WwW.GamesTorrents.CoM]

toy story mania

Cars 2 [Wii][NTSC][Scrubbed] - TLS

RMCE01 Mario Kart Wii

[Wii]Sonic_Colors[NTSC][WiiSOS.com]

اینا از نظر فریم با مشکل اجرا میشن بشکلی که قیدشونو زدم
البته چون من بازیها رو برای بچه های کوچیک میخوام نمیتونم هر بازی رو استفاده بکنم

یه لیست از بازیهای روان و ساده برای بچه ها میخوام

جالبه توی سایت دلفین Sonic Colors رو با 5 ستاره نشون میده اما توی بازی بالاتر از 30 فریم نمیشه بازی کرد اما بازی Super Smash Bros. Brawl رو با 4 ستاره نشون داده در حالی که براحتی قابل بازی هست

منظور از اون 5 ستاره یعنی بازی باگ نداره قابل بازی هست و میشه به راحتی تمومش کرد.بعضی بازیها مثل همین sonic color تو منو 60 فریم و تو بازی 30 فریم هستند به نظر میرسه در بعضی بازیها فریم رو 30 قفل میشه .فریم 30 هم یه فریم استاندار هست و به لطف شبیه سازه که میشه بیشتر بازیها رو 60 فریم بازی کرد و گرنه خود کنسول این قابلیت رو نداره.
برای اینکه بشه بهترین کارایی رو از شبیه ساز گرفت باید تنظیمات مربوط به هر بازی رو درست انجام بدید.من حالا همین sonic color رو مثال میزنم
تو صفحه اصلی نرم افزار روی خود بازی راست کلیک کنید و گزینه properties رو بزنید تو صفحه باز شده تیک vbeam speed hack رو بزنید دوباره تو صفحه اصلی شبیه ساز برین توی تب graphics و تو تب hacks تنظیمات رو مثل عکس زیر تنظیم کنید.

در تب enhancements بسته به قدرت سخت افزاری سیستم میتونیدمقادیر internal resolution و AA و AF که تاثیر زیادی تو کیفیت گرافیک بازی داره کم یا زیاد کنید. در بخش configشبیه ساز تیک( enable dual core (speed up هم همیشه حتما خورده باشه.
کیفیت بازیهای گیم کیوب و WII تفاوتی کمی دارند.و به طور کلی گرافیک بازیهاشون نسبت به بقیه پلتفرمها پایین تره اما با شبیه ساز میتونید اونا رو به صورت FHD و با کیفیت بالا اجرا کرد برای همین از این نظر تفاوتی با هم ندارند و مشکلی نیست
بازیهای خوب هم زیاد هست مثلا
سری SONIC THE HEDGEHOG،SUPER MARIO GALAXY ، DONKEY KONG، KIRBYS ، یا مثلا اگه با بازی MARIO KART WII مشکل دارید میتونید بازی MARIO KART DOUBLE DASH رو بازی کنید. در کل بازیهای GC راحت تر تنظیم و اجرا میشن.

آخرین ویرایش:

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
توضیحات بسیار عالی بود

دو تا بازی از gc دانلود کردم اما تصویر واید نیست

تنظیمی داره که بشه درستش کرد ؟

- - -ویرایش - - -

این عکسو ببینید
http://8pic.ir/images/11253088932696439578.png

این تنظیماتو البته روی ماریو کارت دبل دش هست اما فایل سونیک کالرز دم دستم نبود این تنظیمات فقط برای اون قسمت مورد اشاره باید تیک بخوره؟ یا بقیه قسمتها هم همینجا باید تنظیم بشه ؟

مثل قسمت مربوط به hack که شبیهش توی همین قسمت هم هست

- - -ویرایش - - -

در مورد تنظیمات قسمت arcod : اینا برای cheat هست؟

http://8pic.ir/images/66575440437399800648.png

موقع بازی بچه ها خیلی بکار میاد اعصابشون از سوختن خراب نمیشه .واقعاً کار میکنه؟ من یک موردو امتحان کردم تاثیری نداشت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر