DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اوفف مرحله ی 14 رو رد کردم کلا این مراحل آخر داره پدر در میاره بازی...ولی استفاده از همه سلاح ها و ترکیب کردنشون بازی رو عالی میکنه rage دانته هم بهتر بود بیشتر کار بشه ولی موهاش سفید میشه جالبه و قدرتشم باحال میشه همه میرن رو هوا.....
:| :D
Rage چیه مرد حسابی ؟ :D این Devil Trigger ـه و نوع آوری Devil May Cry هم هست (همون نسخه اصلی که 12 سال پیش اومد :D ) با بعضی بازی های دیگه یکیش نکنید :-" :d
===================================
دوستان رو چه درجه سختی ایی دارن بازی میکنند ؟ من که Nephilim رو تموم کردم و الان دارم Son Of Sparda رو میرم ( نصف بیشتر بازی رو رفتم :D ) و به نظرم هنوز خیلی آسونتر از نسخه های قبلیه :D

ولی عجب چیزیه این Aquila کمبو زدن باهاش به شدت حال میده !!! ترکیب Round Trip با Trillion Stab ربلیون فوق العادست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
:| :D
Rage چیه مرد حسابی ؟ :D این Devil Trigger ـه و نوع آوری Devil May Cry هم هست (همون نسخه اصلی که 12 سال پیش اومد :D ) با بعضی بازی های دیگه یکیش نکنید :-" :d
===================================
دوستان رو چه درجه سختی ایی دارن بازی میکنند ؟ من که Nephilim رو تموم کردم و الان دارم Son Of Sparda رو میرم ( نصف بیشتر بازی رو رفتم :D ) و به نظرم هنوز خیلی آسونتر از نسخه های قبلیه :D

ولی عجب چیزیه این Aquila کمبو زدن باهاش به شدت حال میده !!! ترکیب Round Trip با Trillion Stab ربلیون فوق العادست
من دفع اول روي دويل هانتر بازيرو تموم كردم كه خيلي خيلي آسون بود
الانم تا مرحله 13 روي son of sparda رفتم كه بازم آسونه :(
فكر كنم فقط يك يا دو بار مردم ولي واقعا خيلي از نسخه هاي قبل آسونتره مخصوصا باس هاي بازي البته سازندگان غربين ديگه مثل ژاپنيا بي اعصاب نيستن:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من دفع اول روي دويل هانتر بازيرو تموم كردم كه خيلي خيلي آسون بود
الانم تا مرحله 13 روي son of sparda رفتم كه بازم آسونه :(
فكر كنم فقط يك يا دو بار مردم ولي واقعا خيلي از نسخه هاي قبل آسونتره مخصوصا باس هاي بازي البته سازندگان غربين ديگه مثل ژاپنيا بي اعصاب نيستن:d
مرحله 14 روی SoS یکم اذیت میکرد ولی خب ردش کردم :D آره بازی خیلی آسونتر از نسخه های قبلی شده که فکر کنم برای جذب مخاطب بیشتر اینکار رو کردن

فقط امیدوارم DMD ـش سخت باشه :D

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
رلیز جهانی شده ؟

---------- نوشته در 12:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

اقا برای من هم سر لودینگ مرحله ی 19 که دانته تو لودینگ کامبو میزنه کلا گیر میکنه فقط راهش اینه ایکس باکسو خاموش کنم به فروشنده هم میگم میگه لنزت خرابه

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
رلیز جهانی شده ؟

---------- نوشته در 12:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

اقا برای من هم سر لودینگ مرحله ی 19 که دانته تو لودینگ کامبو میزنه کلا گیر میکنه فقط راهش اینه ایکس باکسو خاموش کنم به فروشنده هم میگم میگه لنزت خرابه
بله شده!
در مورد گیر کردن فروشنده چرت میگه، یهو تو مرحله ی 19 که لنز خراب نمیشه! یه نسخه burner max از یه فروشگاه معتبر بگیر.

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
بشین با من میگم rage بگو چشم!!!(اسمشو یادم رفته بود هاهاها)
آره بازی به شدت آسونه ولی ترکیب کمبو ها فقط شاهکاره دیه هیچی....اون boss دومی بود یا سومی یا نمیدونم چندمی همون چندشه که زهر مار میداد بیرون صدای ضایعیم داشت عصبیم بود!!!!اون خیلی رو مخ ولی خوب آخر تیلیتش میکنیم...

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
بازی وریفاید شد. میتونید پچ و رایت کنید یا از فروشنده اینو بخواید.
قبلان هم میدونستم و گفته بودم بازی بسیار خوب هست
فرخ خان من 2 روز پیش بازی رو به صورت برنر مکس گرفتم . ربطی به اینی که شما گفتی داره ؟
یعنی مثلا امکان داره برنر باشه اما وریفاید نشده باشه و بعدا مشکل ایجاد کنه ؟(مثلا چه مشکلی؟)
دوستان شرمنده اگه سوال آف تاپیکه
جواب جواب لطفا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بله عزیز ربط داره

بازی باید بعد از امروز که بازی به طور رسمی رلیز میشه وریفای شده و امن برای لایو باشه
البته من دو روز قبل از انتشار رسمی بازی رفتم لایو تو خود بازی هم رفتم هیچ خبری نبود:D
Ms دیگه فکر بن نیست:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مرحله 19 چی میشه؟(مرحله 19 میرسه گیر میکنه...)
تو صفحه قبل توضيح كامل دادم

---------- نوشته در 04:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

البته من دو روز قبل از انتشار رسمی بازی رفتم لایو تو خود بازی هم رفتم هیچ خبری نبود:D
منم همين كارو كردم
راستي اسمتو عوض كردي اول نفعميدم jeff خودموني:d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

به هر حال از نظر امنیتی باید صبر کنید برای بازی آپدیت بیاد بعد چون سر من یه بار اتفاق افتاده و بن شدم :biggrin1: امیدوارم شما نشید:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر