Multi Platform Disco Elysium: The Final Cut

DE Final.jpg

Disco Elysium is a role-playing video game that features an open world and dialogue-heavy gameplay mechanics. The game is presented in an isometric perspective in which the player character is controlled. The player takes the role of a detective, who suffers from alcohol and drug-induced amnesia, on a murder case. The player can move the detective about the current screen to interact with non-player characters (NPC) and highlighted objects or move onto other screens. Early in the game they gain a partner, Kim Kitsuragi, another detective who acts as the protagonist's voice of professionalism and who may be able to offer advice or support in certain dialog options. Other NPCs may
.be influenced to become temporary companions that join the group and provide similar support​

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
خب پست اول رو کامل میکردی ببینیم بازی چیه و چه سبکیه

توضیح انگلیسی رو‌ از ویکیپدیا کپی کردم گذاشتم :D
چون بازی داستان محور هست و عملا مثل خوندن یک رمان تعاملی است
برا همین بهرحال کسی بخواد بازی کنه باید انگلیسی کامل بلد باشه توضیحشم دیگه ترجمه نکردم:D
یه نفر تو یوتوب کامنت گذاشته بود:
It's the best game I have ever read!
همین جملش کفایت میکرد برا توصیف این بازی.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
توضیح انگلیسی رو‌ از ویکیپدیا کپی کردم گذاشتم :D
چون بازی داستان محور هست و عملا مثل خوندن یک رمان تعاملی است
برا همین بهرحال کسی بخواد بازی کنه باید انگلیسی کامل بلد باشه توضیحشم دیگه ترجمه نکردم:D
یه نفر تو یوتوب کامنت گذاشته بود:
It's the best game I have ever read!
همین جملش کفایت میکرد برا توصیف این بازی.

بله ..حرفتون درست.
منم نگفتم انگلیسی یاد ندارم . یه نگا به پست اول بقیه تاپیک ها بنداز.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
بله ..حرفتون درست.
منم نگفتم انگلیسی یاد ندارم . یه نگا به پست اول بقیه تاپیک ها بنداز.

متوجهم
حوصلم نشد خودم توضیح بنویسم کپی پیست کردم
شما گفتی بازی چجوریه خب از اول تو همون پست اول گذاشته بودم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
واقعا من چطور تا الان به فکر بازی کردنش نیفتاده بودم!
امروز بالاخره ترغیب شدم بازی رو بخرم و سه چهار ساعتی بازی کردم واقعا فضاسازی و شخصیت های بینظیری داره. اینکه وسط دیالوگ ها بخش های مختلف شخصیتت هم میان و حرف میزنن و نظر میدن واقعا تجربه جذابیه و دیالوگ های فوق العاده ای می‌شنوید. محیط بازی هم ظاهرا حسابی سوراخ سنبه داره مثلا همین اول بازی یکم تو محیط های اطراف گشتم و یک زیرزمین تسخیر شده با فضای خیلی دارک پیدا کردم که الان کلا از ماموریت اصلی منحرف شدم و می‌خوام ببینم داستان این چیه.
بازی به معنای واقعی یک رمان تعاملی هست. ظاهراً گیم پلی ای به اون صورت نداره (بخش های پلتفرمر یا تیراندازی و ...) منتهی اگر از غرق شدن تو یک دنیای پرجزئیات و دنبال کردن داستان ها و شخصیت های پیچیده خوشتون میاد قطعا این بازی برای شماست!

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
واقعا من چطور تا الان به فکر بازی کردنش نیفتاده بودم!
امروز بالاخره ترغیب شدم بازی رو بخرم و سه چهار ساعتی بازی کردم واقعا فضاسازی و شخصیت های بینظیری داره. اینکه وسط دیالوگ ها بخش های مختلف شخصیتت هم میان و حرف میزنن و نظر میدن واقعا تجربه جذابیه و دیالوگ های فوق العاده ای می‌شنوید. محیط بازی هم ظاهرا حسابی سوراخ سنبه داره مثلا همین اول بازی یکم تو محیط های اطراف گشتم و یک زیرزمین تسخیر شده با فضای خیلی دارک پیدا کردم که الان کلا از ماموریت اصلی منحرف شدم و می‌خوام ببینم داستان این چیه.
بازی به معنای واقعی یک رمان تعاملی هست. ظاهراً گیم پلی ای به اون صورت نداره (بخش های پلتفرمر یا تیراندازی و ...) منتهی اگر از غرق شدن تو یک دنیای پرجزئیات و دنبال کردن داستان ها و شخصیت های پیچیده خوشتون میاد قطعا این بازی برای شماست!
تازگی روی سوییچ هم اومده و بنظرم پرتابل بودن خیلی میاد به این بازی

• Like
Reactions: SMM9

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
كسى پيشنهادش ميكنه ؟ من زبانم متوسط رو به بالا هست و از بازيايى مثل پرسونا كامل متوجه ميشم و پلى ميدم حالا اينو نميدونم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
كسى پيشنهادش ميكنه ؟ من زبانم متوسط رو به بالا هست و از بازيايى مثل پرسونا كامل متوجه ميشم و پلى ميدم حالا اينو نميدونم
۹۹ درصد بازی متن خوندن هست. کلا به بازی یه چشم یک رمان نگاه کن. فضا و اتمسفر خیلی خفنی داره داستان جذابی هم داره. اگر همینا برات مهم هستن حتما برو سراغش. پرسونا بازی نکردم ولی اگر زبانت در حدیه که مثلا کتاب به انگلیسی میتونی بخونی پس اینم میتونی بازی کنی.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
والا من پرسونارو خیلی وقت پیش بازی کردم یادم نیست سطحش چقد بود ولی این بازی بنظرم سطح زبان بالایی میخواد.چون کلمات پیچیده تخصصی و سیاس.ی زیاد داره.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من همیشه فکر میکردم زبانم خوبه تا اینکه این گیم رو بازی کردم :)) یه کلماتی بود تو این۶-۷ هزار ساعتی که گیم زدم نشنیده بودم. ولی واقعا گیم خوبی هست، من بعضی از پلات هاش رو نفهمیدم حقیقتا ولی استوری اصلی بازی خیلی راحت تر از استوری های فرعی هست.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji

دیشب گیم رو تموم کردم و پایان بازی واقعا جالب بود، تصمیم هام جوری بود که هری شد همون آدمی که میخواستم. 8->
این آرت ورک فوق العاده هم داخل استیم پیدا کردم، امیدوارم یه روز نسخه دومش منتشر بشه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
من یه شش هفت ساعتی بازی کردم حتی یه دونه اچیومنت هم باز نشد نمیدونم عادیه یا استیم باگ داره برا این بازی
و اینکه کلا چند روز است؟ الان Day1 رو تموم کردم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
من یه شش هفت ساعتی بازی کردم حتی یه دونه اچیومنت هم باز نشد نمیدونم عادیه یا استیم باگ داره برا این بازی
و اینکه کلا چند روز است؟ الان Day1 رو تموم کردم
کلا تو تروفی دادن شدیداً خسیسه:D
چند روزشو نمیدونم چون خودم تموم نکردم هنوز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر