DiRT: Showdown | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این یکی خیلی ضد حال بود واقعا نداره ؟؟؟!
دوستان از DIRT 2 هم آرکید تره ؟
با اینکه یه اسپین آفه میشه باهاش حال کرد و نباید به یکی از شماره های اصلیش نگاه کرد (مثله فورتزا هاریزون که یه اسپین آفه و آرکید کردنش اینم همون شرایطو داره)
آره نداره.البته نیازی هم به نمای داخل ماشین نداره.
100 درصد آرکیدتره.من که باحاش حال کردم البته یک کم خسته کننده میشه مخصوصا اون مسابقه هایی که باید حریفو داغون کنی.البته این نظر شخصیه ولی در کل بازی خوبی از آب در اومده

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان یه سوال بازی غیر برنر مکس مشکلی نداره! اجرا میشه ؟ میشه بازیش رو تموم کرد! آخه یه سایتی واسه فروش گفته بود غیر برنر مکسش خیلی مشکل داره برای اجرا!!!!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
دوستان یه سوال بازی غیر برنر مکس مشکلی نداره! اجرا میشه ؟ میشه بازیش رو تموم کرد! آخه یه سایتی واسه فروش گفته بود غیر برنر مکسش خیلی مشکل داره برای اجرا!!!!

غیر برنرمکس اگه باشه روی هارد کپی نمیشه و تا 67% بیشتر سی دی نمیخونه..

اگه میخواهید از شر دردسرها راحت بشید بهتره برنرمکس بگیرید...

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
غیر برنرمکس اگه باشه روی هارد کپی نمیشه و تا 67% بیشتر سی دی نمیخونه..

اگه میخواهید از شر دردسرها راحت بشید بهتره برنرمکس بگیرید...
اون 97 درصده نه 67 درصد.تازه اون 3 درصد هیچ تاثیری تو محتویات بازی نداره بلکه فقط مربوط به فاکتورهای امنیتی برای لایو هست

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
اون 97 درصده نه 67 درصد.تازه اون 3 درصد هیچ تاثیری تو محتویات بازی نداره بلکه فقط مربوط به فاکتورهای امنیتی برای لایو هست

بازی تا هر درصدی پر میشه بعدش ارور میده که نمیتونه جلو بره.... اگر همون 97% هم به قول شما هم روی هارد بخواد کپی بشه اخرش ارور میده و دوباره برمیگرده به دشبورد دستگاه....

وگرنه مستقیم بخواهید از روی سی دی بازی را اجرا کنید...

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بچه ها اگه بخواید این رو بازی کنید کلا چه نصب رو هارد چه اجرا از روی دیسک فقط باید دیسک شما برنر مکس باشه از من گفتن بود.
اصلا ترونکیت جواب نمیده.
خدا کنه همه بازی ها اینجوری شه تا برنر مکس فراگیر شه:x

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کلا سبکش با دیرت 3 فرق می کنه من که دیرت 3 رو خیلی بیشتر دوست دارم > وای اون رالیاش اوف>:d

حرکات نمایشی و هندلینگ و کنترلش خیلی آبکی شده.)x
من تو سبک ریسینگ تا قبلش داشتم فورزا 4 میزدم اونوقت این اومده زیر دستم(گرچه این دوبازی قابل مقایسه نیستند ولی خب)
کلا خیلی خورد تو ذوقم=((
DIRT 3 سالار بود به خدا>:d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بازی بسیار زیبایی بود و گرافیک فوق العاده بود ولی هنوزم مشکل تنوع ماشین ها و پیست ها تو سری های بالاتر هست که آزاردهنده است و فیزیک ماشین هام زیاد خوب نیست ولی جذابیتش عالیه
گرافیک : 9
گیم پلی : 8
جذابیت: 9.5

نمره کل : 8.5

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه سوال،وقتی که split screen بازی میکنیم،]چرا نمیشه مد ELIMITATION رو بازی کرد.این مسابقه دو نفرش خیلی حال میده که لعنتی نمیشه دو نفره زد.حیف:-s

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
حرکات نمایشی و هندلینگ و کنترلش خیلی آبکی شده.)x
من تو سبک ریسینگ تا قبلش داشتم فورزا 4 میزدم اونوقت این اومده زیر دستم(گرچه این دوبازی قابل مقایسه نیستند ولی خب)
کلا خیلی خورد تو ذوقم=((
DIRT 3 سالار بود به خدا>:d
این نظر شخصی شماست. Codemasters اینو واسه کسایی زده بود که با قسمت های آرکید Dirt 2 حال کرده بودن و Dirt 3 کم و بیش جدی تر شده بود. برای من که تنوع خیلی جالبیه. Dirt 3 بهترین ریسینگیه که تا حالا بازی کردم ولی اینم به هر حال در سبک خودش خیلی عالیه. نقطه ضعف خاصی هم نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر