directx 10 for xp

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
اگه لطف کنید و لینک آخرین ورژن DirectX 10 رو برام بذارید ممنون میشم. سرچ کردم والا ده تا ورژن بود یکی دو مگ بود یکی 70 مگ :confused: گیج شدم.

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
سلام
من شنیدم
که ویندوز ویستا خودش
DirectX 10 داره

ولی وقتی می خواهم بازی رو با
DirectX 10 شروع کنم پیغام خطا میده

مشکل از کجاست ؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
سلام
من شنیدم
که ویندوز ویستا خودش
DirectX 10 داره

ولی وقتی می خواهم بازی رو با
DirectX 10 شروع کنم پیغام خطا میده

مشکل از کجاست ؟

سلام
درسته ويستا دايركس 10 داره.
شما مطمئن هستيد كه اين خطا اولاً مربوط به دايركس هست و احتمالاً ديسكت بازي مشكل نداره؟

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
شما مطمئن هستيد كه اين خطا اولاً مربوط به دايركس هست و احتمالاً ديسكت بازي مشكل نداره؟
rff.jpg

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
سلام
شما درايور كارت گرافيك رو آپديت بكنيد بعد هم Nvidia Cascades رو هم دانلود و نصب بكنيد.
اين رو هم بگم كه افراد زيادي بودن كه با ويندوز ويستا اين مشكل رو داشتن و بهتره كه سيستم عامل رو هم تعويض بكنيد.
البته اين مشكل هنگامي درست مي شه كه ديسكت بازي مشكل نداشته باشه، از سالم بودن ديسكت مطمئن بشين بعد راهكارهاي بالا رو عملي بكنيد.

آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
براي استفاده از directx 10 بايد كارت گرافيك حتما direct x10 ساپورت كنه؟مثلا اگه با گرافيك ati 4670 hd بازي رو روي directx 10 اجرا كنيم آيا تغييري توي كيفيت بازي داره؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
براي استفاده از directx 10 بايد كارت گرافيك حتما direct x10 ساپورت كنه؟مثلا اگه با گرافيك ati 4670 hd بازي رو روي directx 10 اجرا كنيم آيا تغييري توي كيفيت بازي داره؟

بله باید کارت شما ساپورت کنه و این بستگی به بازیه شما داره که ایا dx10 رو ساپورت کنه یا نه شما برای تست میتونی بازیه RE5 و یا DEVIL MAYCRY4 رو تست کنی که DX10 رو دارن و تفاوت بین DX10و9 خیلی هست و در کیفیت بازی بسیار تاثیر داره

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
بله باید کارت شما ساپورت کنه و این بستگی به بازیه شما داره که ایا dx10 رو ساپورت کنه یا نه شما برای تست میتونی بازیه RE5 و یا DEVIL MAYCRY4 رو تست کنی که DX10 رو دارن و تفاوت بین DX10و9 خیلی هست و در کیفیت بازی بسیار تاثیر داره
ممنون.
توی این سایتhttp://www.ciirang1.com/showthread.php?p=149389
نوشته شده "چیزی به نام DirectX 10 به صورت رسمی از طرف مایکروسافت معرفی نشده است و تمام نسخه های موجود از DirectX 10 دستکاری شده و توسط افراد دیگر ساخته شده است."

منظورش چیه؟ الان که دیگه داره directx11 میاد. یعنی چه که هنوز از طرف مایکروسافت معرفی نشده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر