Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اتفاقا من میدونم شما داری چی میگی.
خود بازی بسته به کاراکترت Attribute Point هارو تقسیم میکنه. بین همشون ولی با یه ضریب از قبل مشخص. حالا تو مثلا میخوای Vitality رو زیاد کنی چون خود بازی با ضریب کمی داره زیادش میکنه؟ تنها راهی که داری استفاده از آیتم هست که بهت Vitality بده. شما اینو میگی دیگه؟
برای اسکیل ها هم همچنین. بازی برات آنلاک میکنه، با آیتم قویترش میکنی!
حالا اگه اون آیتم نباشه یا با آیتم دیگه جایگزین بشه اون Attribute Point که بصورت مجازی داده و یا اسکیل اضافی و مجازی پــَـر! درسته؟
اونوقت تکلیف چیه؟ اگه مثلا یه شمشیر پیدا کردم که از خیلی جهات برای کاراکترم بهتره، اما Vitality اضافه بهم نمیده اونوقت چی؟ باز میرم سراغ همون آیتم ضعیفتره که بهم Vitality میده یا دعا میکنم که بازی یه آیتم دراپ کنه که جفتشو با هم داشته باشه؟
پس اینجا کاراکتر حکم یه ماشین رو داره که موتور و گیرباکس و ... ثابته، تو فقط توربو و تجهیزات جانبی روش نصب میکنی که قویتر بشه! برش داری میشه همونی که بود! حالا آیا اسم این پیشرفت کاراکتر بازی هست؟! به این میگن Level Up شدن و قویتر شدن؟
من با آیتم، مثلا اسکیل Fireball رو برسونم به Damage در حد 2000 تا، بعد آیتم رو بردارم، کاراکترم با Level 60 دوباره Damage اش بشه 100 تا؟!

این دیگه بهونست مصطفی. تو همون D2 هم شما محدودیت‌هایی داشتی. نمی‌تونستی که همه رو با هم ببری بالا. این سیستم D3 هم محدودیت‌هایی داره. اگه Vitality میخوای باید بگردی دنبال آیتم با Vitality بالا. یا بچسبی به Craft کردن آیتم و Socket کردن با Jewelهای خفن.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
مال من تغریبا خوب هست. lag اصلا ندارم. latency حدود 300. از اسیاتک میگیرم.
دوستانی که به طرز فجیع لگ دارن یه ping yahoo.com -t بزنین اگر بیشتر از 1/15 تا request timed out میده زنگ بزنین به isp و بگین packet loss شدید دارین. گاها دیده شده که براتون درستش میکنن.
من اوایل که از آسیا تک گرفته بودم اینجوری بود. زنگ زدم گفتم من گیم زیاد بازی میکنم اینترنت اینجوری بدردم نمی خوره. درستش کردن.

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

راستی این follower ها برای همه اینقدر بی خاصیتن یا فقط برا من اینجوریه؟
20 تا غورباقه بهمون حمله کردن 19 تارو من میکشم بعد میبینم این تمپلار بی شعور اون گوشه با یکیشون درگیره و نمیتونه بکشش.
اصلحه خوبم بهش دادم ولی بازم بی بخاره.

آخرین ویرایش:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
با سلام

فکر کنم 3 سالی هست تو امضام نوشته بودم waiting for diablo III ، اما حالا که اومده با این اوصاف علاقه چندانی ندارم شروع کنم . صبر میکنم تا مشکلاتش حل بشه. البته کرک درست حسابی سرور افلاین یا free هم مهمه.

با توضیحات دوستان مشخصه بلیزارد داره به سمت بیزینس پیش میره تا Art . تغییر و حذف قابلیتهای کاراکتر و پرداخت بیشتر به ایتم مشخصه این حرکته. البته دیابلو 3 همچنان میتونه بازی عالی از آب دراد به شرط گیم پلی عالی و نه ساخت کاراکتر + ..... ؛ یعنی بار محاسن دیگشو باید گیم پلی و جذابیت اکشنش بدوش بکشه.

این starcraft 2 رو هم که اولش قرار بود یه بازی بده ، بعد گفت نه سه قسمت میدیم تا بهتر بشه و ... منم گفتم خوب پس هر سال یا کمتر یه قسمت میده بیرون نگو پس بلیز با valve توی سرکار گذاشتن کل گذاشته . الان half life 2 : ep3 تو گینس رکورد داره !

البته بلیزارد تو rpg حرف اولو نمیزده . دیابلو هم اکشن rpg بوده .

فعلا من بشتر از خبر baldur's gate enhanced edition خوشحال شدم .

راستی کورش از صحبت هات برداشت کردم اسکایریم رو خیلی قبول داری . من خودم با 167 ساعت تمومش کردم و دیگه حوصلم نیومد بیشتر بازی کنم . اگه آف تاپیک نمیشه بگو چرا خوبه ؟

۞۩ محمد ۩۞

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مال من تغریبا خوب هست. lag اصلا ندارم. latency حدود 300. از اسیاتک میگیرم.
دوستانی که به طرز فجیع لگ دارن یه ping yahoo.com -t بزنین اگر بیشتر از 1/15 تا request timed out میده زنگ بزنین به isp و بگین packet loss شدید دارین. گاها دیده شده که براتون درستش میکنن.
من اوایل که از آسیا تک گرفته بودم اینجوری بود. زنگ زدم گفتم من گیم زیاد بازی میکنم اینترنت اینجوری بدردم نمی خوره. درستش کردن.

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

راستی این follower ها برای همه اینقدر بی خاصیتن یا فقط برا من اینجوریه؟
20 تا غورباقه بهمون حمله کردن 19 تارو من میکشم بعد میبینم این تمپلار بی شعور اون گوشه با یکیشون درگیره و نمیتونه بکشش.
اصلحه خوبم بهش دادم ولی بازی بی بخاره.

من اون یکی بابا که تیر و کمون داره رو همیشه همراه خودم می‌برم. Level 30. و تو اون باس پایانی اکت 3 اگه نبودم چند بار مُرده بودم.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من اون یکی بابا که تیر و کمون داره رو همیشه همراه خودم می‌برم. Level 30. و تو اون باس پایانی اکت 3 اگه نبودم چند بار مُرده بودم.

من اونو تازه گرفتمش هنوز امتحانش نکردم.
ولی تمپلاره واقعا بی عرضه بود.
به جز صلاح بقیه آیتماشونو نمیشه عوض کرد؟

راستی شما چرا اینقدر اچیومنت میگیری؟ :d هر 3-4 دقیقه پیغام میزنه dagnir اینو گرفت dagnir اونو گرفت... :))

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
دارم بازی می‌کنم خُب :D یه نیم نگاهی هم به اچیومنت‌ها دارم. الان اکت چهارمم. طراحی هُنری این بخش از بازی انقدر خوبه که اشک آدم درمیاد.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اقا این سایته یک Cd key داده ولی مثل اینکه Cd key اصلی بازی نیست.الان این چه فرقی با Cd key اصلی داره؟استفاده کنم یا نه؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دارم بازی می‌کنم خُب :D یه نیم نگاهی هم به اچیومنت‌ها دارم. الان اکت چهارمم. طراحی هُنری این بخش از بازی انقدر خوبه که اشک آدم درمیاد.
من اشکم در اومده که تو داری بازی می کنی و من هنوز موفق نشدم. (تصمیم دارم نسخه ی اصلی بازی رو بخرم).
چند تا عکس از گیم پلی میذاری؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
عکسای اکت 4 ممکنه اسپویلر داشته باشه. صبر کنین تموم کنم بازی رو می‌زارم.
باو شاید تا 1-2 ماه دیگه گیر بدی به بازی. این دیابلو 3 که من می شناسم نمکش حداقل تا 1-2 ماه دیگه همه رو پای سفرش میخ کوب می کنه.
حداقل از منوش عکس بذار. :((

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
اقا این سایته یک Cd key داده ولی مثل اینکه Cd key اصلی بازی نیست.الان این چه فرقی با Cd key اصلی داره؟استفاده کنم یا نه؟
CDkey یا اصلیه یا نیست ! وارد کن ببین چی میشه ! برای من به لیست بازی هام اسم "Diablo III Standard Edition " اضافه شد ! " البته با کلی دود و گردو خاک ( افکت اضافه شدن بازی )!!!!!!!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خب این CD-Keyــی هم که داده بود وارد کردم و تا یه جاهایی از بازی پیش رفتم و یه غول هم داشت که کشتم بعد از اون دیگه نمیزاره جلوتر برید و میگه بازی رو آپگرید کنید! رسما دارم از دست این سایت های ایرانی دیوانه میشم!
در مورد خود بازی بگم که توی این چند سال هیچ بازی ای نتونسته بود توی این مدت کوتاه انقدر منو سرگرم خودش بکنه، درسته نسبت به نسخه های قبلی یه مقدار ساده تر شده ولی اصلا از جذابیت بازی برای من کم نشده، تا اینجا که من پیش رفتم بازی فوق العاده بوده و اگه بقیش هم به همین خوبی باشه میتونه حداقلش لقب بهترین RPG سال رو ازآن خودش کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر