Diablo III | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
......

- - -ویرایش - - -

دقیقا چ برگه هایی نیاز داری؟ اگر فقط ی سری پیج هست ک حتما از یونیت دراپ میشه من توی نرمال و نرمال برام دراپ میشد شما ک داری هارد میری یکم با دقت تر بگرد پیدا میکنی اگرم نه و نیاز ب چندتا کتاب داری ک اونا رو باید بری پیش اهنگری توی قسمت ارمور توی بک بهش بگی برات بسازه هر ی کتاب ده تا پیج میخواد

باور کن مپ ها رو شخم زدم یه گوشه رو هم جا نزاشتم ولی هیچی گیرم نیومد. راستش دقیقا نمیدونم ولی لولش 4 میخوام 5 ش کنم دوتا برگه لازم داره که عکس چکش و اینجور چیزا روشه واسه جواهر ساز هم 10 تا برگ میخواد

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تیو مد نرمال 1 دونه برپه اهنگری :d هم بهم نداد :| الان اوایل اکت 1 روی Nightmare(Master I هستم و تا حالا حدود 30 تا یا بیشتر برگه اهنگری داده بهم،فقط بده بعد یه مدت blacksmith book میخواد که برای هر یدونه کتاب باید 10 تا برگه جمع کنید :| ولی خیلی آیتم های خوبی میسازه براتون.....

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
......
خوب دیگه همونه شما برگه نیاز نداری برگه ها با نام page of blacksmith یا ی همچین چیزی دراپ میشن شما باید این برگه هارو داشته باشی تا بتونی اونا رو بسازی
خوب برای ساختنش باید بری پیش اهنگر بعد بری قسمت armor و بعد تو قسمت back میتونی اونارو بسازی هم اسمشو بخون هم عکسو ببین ک اشتباه نکنی
فقط برای هر یک کتاب ده تا برگه میخواد

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من همیشه هر بازی که می کنم به لایو متصلم بعد به خاطره gta v دیگه وصل نشدم به لایو از دیروز,بعد امروز که اومدم دیابلو بازی کنم می زنه اپدیتت از اپدیتایه اخیره, اگه می خوای بازی کنی یا اخرین اپدیت رو نصب کن یا سیو تو پاک کن!!! بعد رفتم دیدم تو سیوام سیوه هیروم نبود ولی save data بود...
کسی اینجوری شده؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خوب دیگه همونه شما برگه نیاز نداری برگه ها با نام page of blacksmith یا ی همچین چیزی دراپ میشن شما باید این برگه هارو داشته باشی تا بتونی اونا رو بسازی
خوب برای ساختنش باید بری پیش اهنگر بعد بری قسمت armor و بعد تو قسمت bcak میتونی اونارو بسازی هم اسمشو بخون هم عکسو ببین ک اشتباه نکنی
فقط برای هر یک کتاب ده تا برگه میخواد

یعنی باید خودم بسازم و واسه ساختنش فقط نیاز به پول دارم که اون برگه ها رو بخرم ؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
یعنی باید خودم بسازم و واسه ساختنش فقط نیاز به پول دارم که اون برگه ها رو بخرم ؟
اره دیگه باید خودتون بسازین و برای ساختنش نیاز ب پول نیست اگه اشتباه نکنم باید پیج هایی ک برات دراپ میشدن رو داشته باشی هر 10 پیج یک کتاب
مشکلی بود بیا پروفایلم
البته شاید تو درجه سختی های بالاتر مثلا مستر5 برات دراپ بشه:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
راستی دوستان امروز یه آیتم لجندری گرفتم به اسم "black mushroom" از اسمش هم معلومه ک هیه قارچ هست و رفت توی inventory توی بخشی که potion ها هستن.
این چی هست و به چه دردی میخوره؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
پس از کلی بازی اکت3 روی lvl33تموم شد لامصب اون فیلم آخرش عالی بود...الانم کاملا تابلویه که اکت 4ش قراره خعلی خفن بشه و آخرشم که معلوم شده!:D
ولی منی که دارم رو نرمال میرم تا الآن 10-15تایی آیتم لجندری دراپ شده برام...دوستان عملکردم چطور بوده؟؟
و سوال دیگه اینکه اگه بازی رو روی یه درجهء سختی دیگه شروع کنم آهنگرو ارتقاهاش به علاوهء محتویات اون صندوقچم برام میمونه یا اینکه ریست میشن؟؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
پس از کلی بازی اکت3 روی lvl33تموم شد لامصب اون فیلم آخرش عالی بود...الانم کاملا تابلویه که اکت 4ش قراره خعلی خفن بشه و آخرشم که معلوم شده!:D
ولی منی که دارم رو نرمال میرم تا الآن 10-15تایی آیتم لجندری دراپ شده برام...دوستان عملکردم چطور بوده؟؟
و سوال دیگه اینکه اگه بازی رو روی یه درجهء سختی دیگه شروع کنم آهنگرو ارتقاهاش به علاوهء محتویات اون صندوقچم برام میمونه یا اینکه ریست میشن؟؟
مپو خوردی شما؟:d چجوری act3 لول33 شدی دمت گرم افرین عایله من خودم پایان بازی 32 بودم
بله همش میمونه حتی پولهایی ک داری و همه چیز

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
مپو خوردی شما؟:d چجوری act3 لول33 شدی دمت گرم افرین عایله من خودم پایان بازی 32 بودم
بله همش میمونه حتی پولهایی ک داری و همه چیز

باباکاش فقط مپو میخوردم!!!:D
یه دور کل مپو جارو کردم تازه حقوقم بهم ندادن:D
.............
بدور از شوخی اینقد مپارو گشتم که هروقت داداشم میومد میدید میگفت این بازی چی داره آخه!!؟؟راستم میگفت آخه هی داشتم میدوییدم...

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
راستی دوستان امروز یه آیتم لجندری گرفتم به اسم "black mushroom" از اسمش هم معلومه ک هیه قارچ هست و رفت توی inventory توی بخشی که potion ها هستن.
این چی هست و به چه دردی میخوره؟

یسری آیتمها دراپ میشه متوجه نشدم چیکار میکنن! مثلا من چنتا لجندری پیدا کردم یکیش جام بود یکیش هم سینی :d
همشونو تبدیل کردم یا میشه فروختشون

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
سلام به دوستان Diablo باز .اقامن اگه بخوام الان بازی کنم امیدی هست ؟(یعنی میگم الان لول های همه بالا ست دیگه من بیام هی باید به دیدار باقی بشاتابم؟:d)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام به دوستان Diablo باز .اقامن اگه بخوام الان بازی کنم امیدی هست ؟(یعنی میگم الان لول های همه بالا ست دیگه من بیام هی باید به دیدار باقی بشاتابم؟:d)

ن داداش بازی از همون اول تعادل داره و به مرور زمان با سخت شدن بازی لولت میره بالا...وخیالت راحت که بازی بس خوف است...

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من الان اکت 4 هستم رو مد نرمال و درجه سختی هارد الان که تمومش کردم باید رو درجه های سختی مستر برم یا بهتر مد بعدی رو شروع کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر