Diablo III | Xbox 360

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
اقا من اینو رو pc زیاد بازی کردم فول ایتمه مونک همرو میزنه :D فول ایتم منظورم 20-30 بیلیون گلد باید خرج کنی
بربر کلاسیه که با ایتم های ارزونم قوی ویزارد خرجش زیاده و بازی باهاش عشق میخواد D: که ازش زده نشی هانتر خرجش زیاده قوی نشه زیاد حال نمیده wd در همه صورت حال میده فول هم بشه که دیگه نمیشه جمش کرد اینا نظرات و تجربیاته منه از بازی البته اینا واسه بعده lvl 60 ها :D قبله 60 بازی اونقدر اسونه که کلاست مهم نیست D:

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
این rs که باهاش خالی میده تو نسخه pc هم جا خالی داشتیم یا واسه کنسول اینجوریش کردن؟
به نظر من قابلیت جا خالی دادن کاراکتر یه چیز کاملا الکیو بیخودی چون تو این سبک بازی دیگه صحبت از block chance &miss attack & armor هست که با افزایش اینا کاراکترو تانک میشه دیگه جا خال دادن توسط بازیکن مسخرس:-/ مگه hack & slash این بازی؟:-o جاش میتونستن استفاده بهتری از این دکمه تو روون شدن کنترل بکنن
یه چیز دیگه تو تورچلایت یه نوار قدرت داش که با اتک دادن پر میشد و هیرو قویتر میکرد که واسه هر کلاس این خط یجور تاثیر داش تو قابلیتای هیرو .اینجا هم همچین چیزی داریم؟؟؟

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
ویدئو ها رو دیدم واقعا بازی عالیه
من با اینکه از واریرو و ... اصلا خوشم نمیاد ولی اسکیل هایی باربارین از همه جالب تر بود من فکر میکردم حتما ویچ دکتر انتخاب میکنم ولی با دیدنه اینا نظرم عوض شد اخه همه کلاس ها ب جز باربرین خیلی خوشک هستن
من موندم این فروشگاهیی ک بازیو ازش خریدم داره چیکار میکنه ک هنوز ارسال نکرده :|
===
ی نکته هم بگم اگه اشتباه نکرده باشم
دوستانی ک میپرسند مثلا برای ویزارد باید حتما استاف بزاریم یا بقیه ی صلاح ها هم براش خوبه
بنظرم مهم ویژگی هایی اون صلاح هست مثلا شاید ی استاف ب شما 5 تا اسپل پاور بده ولی ی دگر یا ی اسورد ب شما 5 تا اسپل پاور و 5 تا استامینا بده خوب طبیعتا اون دگره یا ... بهتره دیگه
حتی تو ویدئو ها هم ک دقت کنید ویزارد بعضی جاها ی تبر دستش بود پس زیاد مهم نیست چی باشه البته برای کلاس هایی مثله دیمون هانت و باربارین و مونک مهمه چون مستقیما با صلاحشون ضربه میزنن ولی ویچ داکتر و ویزارد ک با اسپل هایی خودشون ضربه میزنن براشون مهم نیست

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
حتی تو ویدئو ها هم ک دقت کنید ویزارد بعضی جاها ی تبر دستش بود پس زیاد مهم نیست چی باشه البته برای کلاس هایی مثله دیمون هانت و باربارین و مونک مهمه چون مستقیما با صلاحشون ضربه میزنن ولی ویچ داکتر و ویزارد ک با اسپل هایی خودشون ضربه میزنن براشون مهم نیست

سلام،

یعنی به نظرتون اگه یه Wizard یه تبر بگیره دستش با Stat های Str + Dex + Int خوبه دیگه !!!! اصلا مهم نیست چی باشه !!!
دادا لطفا راهنمایی نکنین اگه چیزی رو خیلی مسلط نیستین خواهشا. مهمترین Item برای این کلاس ها به نظرم Weapon هستش که باید Stat هاش کاملا با کارکتر و Ability های اون همخونی داشته باشه. اون ویزاردی که تبر داشته بوده اگر طرف Nooob تشریف داشته که بر دیوانه هرجی نیست، ولی حتما باید ببینی چه Statـی داشته اون Axe یا ...

فکر نکنم بیشتر از من کسی باشه توی BC که D3 بازی کرده باشه. ته ته ته ته ته بازی رو من در آوردم. البته می خوام رو PS3 هم بازی کنم یه بار از اول روی LCD 40 اینچ.

یاعلی...

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
سلام،

یعنی به نظرتون اگه یه Wizard یه تبر بگیره دستش با Stat های Str + Dex + Int خوبه دیگه !!!! اصلا مهم نیست چی باشه !!!
دادا لطفا راهنمایی نکنین اگه چیزی رو خیلی مسلط نیستین خواهشا. مهمترین Item برای این کلاس ها به نظرم Weapon هستش که باید Stat هاش کاملا با کارکتر و Ability های اون همخونی داشته باشه. اون ویزاردی که تبر داشته بوده اگر طرف Nooob تشریف داشته که بر دیوانه هرجی نیست، ولی حتما باید ببینی چه Statـی داشته اون Axe یا ...

فکر نکنم بیشتر از من کسی باشه توی BC که D3 بازی کرده باشه. ته ته ته ته ته بازی رو من در آوردم. البته می خوام رو PS3 هم بازی کنم یه بار از اول روی LCD 40 اینچ.

یاعلی...
سلام
درود
اون ویزاردی که تبر داشته بوده اگر طرف Nooob تشریف داشته که بر دیوانه هرجی نیست، ولی حتما باید ببینی چه Statـی داشته اون Axe یا ...
بنظرم مهم ویژگی هایی اون صلاح هست مثلا شاید ی استاف ب شما 5 تا اسپل پاور بده ولی ی دگر یا ی اسورد ب شما 5 تا اسپل پاور و 5 تا استامینا بده خوب طبیعتا اون دگره یا ... بهتره دیگه
بله وقتی قرار نیست با Weapon ضربه بزنه پس اگر Stat هایی ک ی mace میده بهتر از ی staff باشه شما باشی کدومو انتخاب میکنی؟ من نمی گم مثلا بیا ی maceیی بزار رو هیروت ک Stat هاش برای واریوره مثلا استرنج یا استامینا میگم اگه بین دوتا ایتم ک جفتشون Stat هایی مشابه داشتنند ویکشون staff بود و اون یکی mace یا axe اونو انتخاب کنید ک بهتره برای هیروت مثال هم زدم
فکر نکنم بیشتر از من کسی باشه توی BC که D3 بازی کرده باشه. ته ته ته ته ته بازی رو من در آوردم
خوب پس حتما من اشتباه میکردم چون من هنوز حتی خوده بازی رو هم تجربه نکردم فقط از روی تجربیاتم تو wow میگم

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
درود

بله وقتی قرار نیست با Weapon ضربه بزنه پس اگر Stat هایی ک ی mace میده بهتر از ی staff باشه شما باشی کدومو انتخاب میکنی؟ من نمی گم مثلا بیا ی maceیی بزار رو هیروت ک Stat هاش برای واریوره مثلا استرنج یا استامینا میگم اگه بین دوتا ایتم ک جفتشون Stat هایی مشابه داشتنند ویکشون staff بود و اون یکی mace یا axe اونو انتخاب کنید ک بهتره برای هیروت مثال هم زدم

خوب پس حتما من اشتباه میکردم چون من هنوز حتی خوده بازی رو هم تجربه نکردم فقط از روی تجربیاتم تو wow میگم

سلام بر شما،

ببخشید فضولی می کنم. من منظور این جمله شما رو نمی فهمم :

" اگه بین دوتا ایتم ک جفتشون Stat هایی مشابه داشتنند ویکشون staff بود و اون یکی mace یا axe اونو انتخاب کنید ک بهتره برای هیروت مثال هم زدم "

اگه دو تا آیتم با Stat های یکسان وجود داشته باشه هیچ فرقی نداره شما کدوم رو انتخاب کنی. اون موقع دیگه "بهتری" مفهوم نداره. با اینکه کلا دیابلو یکم اوضاع احوالش فرق داره با RPG های دیگه، ولی این اتفاقی که شما می گی جزء نوادره در بازی. یعنی دو تا آیتم پیدا کنی که ماهیتا با هم فرق داشته باشن ولی Stat هاشون یکی باشه. خیلی بعیده. حداقل توی DPSـشون فرق داره.

ولی بازی شما رو به سمتی سوق میده که معلومه چی باید ببندی به کرکترت.

بازی با WD لذتی وصف ناپذیر داره. یه تیمو می تونه جمع کنه. ولی DH ترسناک بازی می کنه. مخصوصا روی Inferno که اگه یه DH باهاتون باشه که Gear خوبی داشته باشه. ترس ازت گرفته میشه. اصلا نمیتونی تصور کنی که هیچ کس نمی تونه به 10 قدمیش هم سالم برسه. یه Elite Pack رو قبل از اینکه با Barbar برسی بهشون و اولین Dmg رو بدی بهشون، زده لوتش رو هم برداشته. بی نظیره این DH.

gl.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
سلام بر شما،

ببخشید فضولی می کنم. من منظور این جمله شما رو نمی فهمم :

" اگه بین دوتا ایتم ک جفتشون Stat هایی مشابه داشتنند ویکشون staff بود و اون یکی mace یا axe اونو انتخاب کنید ک بهتره برای هیروت مثال هم زدم "

اگه دو تا آیتم با Stat های یکسان وجود داشته باشه هیچ فرقی نداره شما کدوم رو انتخاب کنی. اون موقع دیگه "بهتری" مفهوم نداره. با اینکه کلا دیابلو یکم اوضاع احوالش فرق داره با RPG های دیگه، ولی این اتفاقی که شما می گی جزء نوادره در بازی. یعنی دو تا آیتم پیدا کنی که ماهیتا با هم فرق داشته باشن ولی Stat هاشون یکی باشه. خیلی بعیده. حداقل توی DPSـشون فرق داره.

ولی بازی شما رو به سمتی سوق میده که معلومه چی باید ببندی به کرکترت.

بازی با WD لذتی وصف ناپذیر داره. یه تیمو می تونه جمع کنه. ولی DH ترسناک بازی می کنه. مخصوصا روی Inferno که اگه یه DH باهاتون باشه که Gear خوبی داشته باشه. ترس ازت گرفته میشه. اصلا نمیتونی تصور کنی که هیچ کس نمی تونه به 10 قدمیش هم سالم برسه. یه Elite Pack رو قبل از اینکه با Barbar برسی بهشون و اولین Dmg رو بدی بهشون، زده لوتش رو هم برداشته. بی نظیره این DH.

gl.
بله حق با شماست ویرایشه من مشکل داره
الان توضیح میدم
من تو بازیه wow روی هیرویی warlock affli مثال میزنم
خوب مثلا شما stat هایی ک نیاز داری (سبک بازیه خودم اینطوریه ) int>hit>haste>critical strike البته اسپل پاور هم ب شدت نیازه هست خوب الان شما ی استاف گیرت میاد ک ب شما مثلا این stat ها رو میده و ی mace یا dagger با off hand و wand هم ب شما این stat‌ هارو بلکه بیشتر میده حالا درست اینه ک شما بیایی ی staff رو بخاطره اینکه کلس هیروت معمولاباید staff داشته باشه انتخاب میکنی یا میری اون سه تا ایتمو میزاری ؟
بازی با WD لذتی وصف ناپذیر داره. یه تیمو می تونه جمع کنه. ولی DH ترسناک بازی می کنه
من خودم چون عاشقه اسپل fear وارلاک هستم بخاطره همینم ویچ داکتر بر میدارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر