Devil May Cry Vs God Of War

با کدام یکی بیشتر حال میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    263

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
جفتشون باحالن. ولی حالی که یه زمانی با DMC 3 رو PS2 میکردیمو هیچوقت یادم نمیره. تیکه های دانته محشر بود! چهارش خوب نبود ولی پنجش امیدوارم خوب باشه. :)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
جک نگو برادر :D ! من دو تا جمله میگم ، تو اینا رو برام به انگلیسی ترجمه کن ، راحتم هستن :الف)تو بِم دستور دادی که این کارو بکنم .ب)تو مرا امر نمودی که چنین کنم .===اتفاقا اگر دیالوگ های کریتوس رو بخوای نقد ادبی کنیم (هرچند اصلا به این راحتیا نیست که من و تو بیایم در موردش حرف بزنیم)به هر حال چون من یکم تو این زمینه مطالعه داشتم خدمتت عرض کنم دقیقا دیالوگ هاش از نوع واضح و تابلوی "ب" هست .وقتی کریتوس فریاد میزنه به ایریس توی GOW و میگه : Destroy my enemies, and my life be yours .بخوایم ترجمش کنیم باید بگیم : ایریس ! دشمنان مرا نابود کن ، آنگاه زندگی (جان) من ازآن توست .نه که بگیم : "دادا ، این دک و دوشمنای دورورو رو نفله کـــــون ، جونم مال تووو اونخ . جیم جمالتو عشقه ..."===دیالوگ های رد و بدل شونده در سری GOW ، از نمونه های واضح و آشکار "حماسی" هست ، و ما در ترجمه ناگزیر هستیم اون ها رو بصورت حماسی[چیزی نزدیک به شاهنامه] ادا کنیم .
کیوان خدایی هروقت این پستو میبینم خندم میگیره!دمت گرم خیلی باحاله خدایی

AmiR SHinoda

کاربر سایت
Mar 31, 2011
36
سلام دوستان
خوب هر دو داستات و شخصیت های متفاوتی دارن نمیشه گفت این از اون یکی بهتره
ولی طبق امار فروش بازی اینا معلومه که طرفدار GOW و کریتوس بیشتره البته بسته به سلیقه داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر