Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا اصلا مگه شما رمزی واسه این بازی دیدی توی ایکس باکس؟
والا من که son of sparda رو تموم کردم بعد از اون هم 5 مرحله رفتم ولی هنوز لباسی ندیدم...مطمعا هم هستم که نداره...

عزیزم ندیدم ولی برا ps2 شو میخوام لباس ها هم برام مهم نیست مهم اون رمزه که میخوام
حالا اول بازی کتک کاریمون شد ناراحتی :biggrin1:؟(مشتها با دویل هند:biggrin1:)

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
داستان نسخه چهارم بعد از نسخه اول و دوم اتفاق می افتد و بر خلاف نسخه های قبل این بار داستان پیرامون شخصیتی غیر از دانته در جریان است. پسر جوان و جویای نامی به نام نرو. سالها پیش دروازه تاریکی بروی زمین باز شده بود و موجودات سیاهی شروع به قتل عام انسانها کرده بودند. در ان زمان گروه های مختلفی در برابر ارتش تاریکی ایستادگی کردند اما همه نابود شدند تا اینکه یکی از بزرگترین فرمانده های همان ارتش به نام اسپاردا شروع به مبارزه با هم رزمان خود کرد و توانست بیشتر انها را از زمین بیرون کند و دروازه تاریکی را برای اولین بار ببندد و نگهبانانی برای محافظت از دروازه قرار دهد. بعد ها اسپاردا با یک زن زمینی ازدواج کرد و صاحب 2 فرزند دو قلوی عجیب شد او نام ان دو برادر را دانته و ورجیل نهاد.اسپاردا مرد و پسران او بزرگ شدند. یکی از پسر های اسپاردا با نام ورجیل طمع کرد و با اینکه انسان پر قدرتی بود از خانواده جدا شد و پی قدرت بیشتر رفت. او کشیش مخصوص پدرش را پیدا کرد و به کمک اویکی یکی موانع پدرش را پشت سر گذاشت اما برای باز کردن دروازه اصلی به گردنبندی احتیاج بود که اسپاردا برای پسرانش به یادگار گذاشته بود نصف این گردنبند همراه دانته و نصف دیگر در اختیار ورجیل بود. ورجیل بوسیله همان کشیش مرموز دانته را به بلندترین برج قعله دعوت میکند و شکست میدهد و دروازه تاریکی را دوباره باز میکند اما طولی نمی انجامد که دانته تله های پدرش را پشت سر میگذارد و ورجیل را در همان سرزمین نفرین شده شکست میدهد و دروازه تاریکی را برای دومین بار میبندد اما ورجیل هم نمیمیرد و در سرزمین تاریکی زنده میماند.

چند سال بعد دختری در رستوران معروف دانته یعنی رستوران Devil May Cry سراغ دانته میاید و به او میگوید که موجوداتی از سرزمین تاریکی روی زمین باقی ماندند و در پی باز کردن دروازه برای سومین بار هستند تا زمین را از انسانها پاک کنند. دانته به مبارزه با انها میپردازد و هویت واقعی دختر مرموز که خود یک شیطان است را کشف میکند و سعی میکند زمین را از شر موجودات زمینی پاک کند. سپس او به درون دروازه نفوذ میکند و برای بسته شدن ان مجبور میشود مثل پدرش یکی از فرماندهان تاریکی را نابود کند و در حالی بر میگردد که زمین دیگر ارام شده. بعد از این جریانات وی نام کافه خود را به شیطان نمیتواند گریه کند تغییر میدهد چرا که با چشم خود اشک دختر را دید و به او اطمینان داد که او انسان است و این همه مدت اشتباه میکرده.

هزاران سال بعد یک سازمان مذهبی اسپاردا را پرستش کردند و تصمیم گرفتند تا زمین را از شر اهریمنان و موجودات شیطانی باقی مانده از سرزیمن تاریکی پاک کنند.محل اقامت انها در کلیسایی در شهر فورتونا بود و از ان به بعد همگان سازمان انها با نام ("Order of the Sword,") را شناختند. این سازمان از نخبه ترین شوالیه های پاکدامن ساخته شده بود. یک روز یک شوالیه جوان به نام نرو گواهی هایی مبنی بر قتل عام های فجیعی که توسط سلحشوری جوان انجام شده بودند را آشکار کرد. این سلحشور جوان کسی نبود جز دانته، پسر اسپاردای قهرمان!

حالا نرو مامور شده بود که دانته را نابود سازد تا به فکر کسب قدرت و باز کردن دوباره دروازه تاریکی نیفتد.اما نرو یک اشتباه خیلی بزرگ کرده بود و آن اینکه این بار قرار نیست با چند تا اهریمن ساده بجنگد. این بار جنگ با پسر اسپاردا است. کسی که چندین بار با فرماندهان تاریکی روبه رو شده و یک انسان معمولی نیست
در دموی داستانی که از بازی به نمایش در آمد دانته به کلیسای شهر فورتونا حمله کرده و شروع به کشتن کشیش های زاهد آنجا میکند. در این لحظه نرو از راه میرسد و نبرد 2 قهرمان آغاز میشود.

با اینکه دست نرو در مبارزه میشکند، سرانجام موفق میشود دانته را به روی زمین بیندازد. اما زمانی که شمشیر را برای کشتن دانته بالا می آورد، دانته را نمیکشد!

در دمو های گیم پلی که از بازی به نمایش در آمده نرو با استفاده همان دستی که در مبارزه با دانته شکسته بود نیروی خاصی که مثل اتش سوزان است بر سر دشمنان میریزد. بزرگترین حدسی که درباره داستان زده شده این است که شاید دانته به نرو کمک کرده باشد تا این نیرو را بدست بیاورد. هر چه باشد نرو یک انسان است و این نیرو تا حدی عجیب به نظر میرسد.

گرافیک بازی پیشرفت بسیار خوبی داشته و بنظر میرسد با یکی از بهترین گرافیک های این سری بازی رو به رو باشیم. محیط های بازی بسیار وسیع تر و متنوع تر شده اند و دیگر مانند نسخه های قبلی اغلب در شکم یک موجود و یا در یک کلیسا مبارزه نمیکنیم. اینبار محیط هایی چون کوهستان، بندر و شهر های بزرگ انتظار ما را میکشند. صدا گذاری بازی هم که همچنان عالیست و این بار با اهنگ های تند تری رو به رو هستیم به علاوه دختری که همراه نرو است و به او کمک میکند، آواز هم میخواند!

در ابتدا قرار بود تاریخ انتشار بازی دهم دی ماه 86 باشد اما دوباره به حالت TBA در امده است. به نظر میرسد با یکی از بزرگترین بازی های تاریخ رو به رو باشیم پس لباس رزم خود را بپوشید و آماده باشید
[FONT=Arial (Arabic)]
[/FONT]

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
با اینکه دست نرو در مبارزه میشکند، سرانجام موفق میشود دانته را به روی زمین بیندازد. اما زمانی که شمشیر را برای کشتن دانته بالا می آورد، دانته را نمیکشد!

این جمله کاملا اشتباهه!
دست نرو توسط دانته نمیشکن و به خاطر شیطانی بودن پنهانش میکنه.اون شخصی هم که شمشیرش رو برای کشتن اون یکی بالا میاره دانته هست .

در ابتدا قرار بود تاریخ انتشار بازی دهم دی ماه 86 باشد اما دوباره به حالت TBA در امده است. به نظر میرسد با یکی از بزرگترین بازی های تاریخ رو به رو باشیم پس لباس رزم خود را بپوشید و آماده باشید
بهتر بود اینجای مطلب رو نمیذاشتی. بابا ما خیلی وقته این بازیرو تموم کردیم:) این تیکه مطلب برا پارسال تو این تاپیک مناسب بود :)

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
اقا من تازه دارم میرمش یه جا گیر کردم دقیق راهنمایی کنید ممنون:
مرحله 6 اونجاکه پله باز میشه بابا این پل لعنتی رو کجا باید پیدا کنیم؟؟؟؟؟ عصابمو خورد کرده من الان وسط قصرم 1در که میره عقب دوتام چپو راسته روبروام نقاشی پیره خرفته که دخلشو با لوستر آوردم...دمتون گرم راهنمایی کنید ...این پله کجاس از کدوم طرف باید برم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظرم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اقا من تازه دارم میرمش یه جا گیر کردم دقیق راهنمایی کنید ممنون:
مرحله 6 اونجاکه پله باز میشه بابا این پل لعنتی رو کجا باید پیدا کنیم؟؟؟؟؟ عصابمو خورد کرده من الان وسط قصرم 1در که میره عقب دوتام چپو راسته روبروام نقاشی پیره خرفته که دخلشو با لوستر آوردم...دمتون گرم راهنمایی کنید ...این پله کجاس از کدوم طرف باید برم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظرم

همون طبقه بالا در دو طرف تابلوي His Holiness دو تا در هست. از يكيشون برو. فرقي نداره. بعد از توي محوطه قصر رد ميشي ( البته طبقه دوم) و به همون پل ميرسي:clover:

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
عزیزم ندیدم ولی برا ps2 شو میخوام لباس ها هم برام مهم نیست مهم اون رمزه که میخوام
حالا اول بازی کتک کاریمون شد ناراحتی :biggrin1:؟(مشتها با دویل هند:biggrin1:)
:cheesygri;):wink1::ziped::hide:
[/quote]دست نرو توسط دانته نمیشکن و به خاطر شیطانی بودن پنهانش میکنه.اون شخصی هم که شمشیرش رو برای کشتن اون یکی بالا میاره دانته هست[/quote]
فکر نکنم اینطوری هم باشه ها...دست نرو از قبل شکسته بوده...اون قدرت شیطانی رو دانته به نرو میده...تا راحت تر دشمناشو نابود کنه....

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
فکر نکنم اینطوری هم باشه ها...دست نرو از قبل شکسته بوده...اون قدرت شیطانی رو دانته به نرو میده...تا راحت تر دشمناشو نابود کنه....

تو اوایل بازی وقتی که دانته میخواد شمشیرشو بکنه تو بدن نرو نرو دستشو جلو میاره و بعد دانته تعجب میکنه که دست نرو شیطانیه
دانته جون کافیه دمویدوم یا سوم یا چهارم (درست یادم نیست )بازیرو به دقت ببینی تا متوجه شی همینجورشم تا بلوعه چه برسه با زیرنویس:)
دست نرو هم به خاطر جنگ با دویل شیطانی شده :)

آخرین ویرایش:

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
تو اوایل بازی وقتی که دانته میخواد شمشیرشو بکنه تو بدن نرو نرو دستشو جلو میاره و بعد دانته تعجب میکنه که دست نرو شیطانیه
دانته جون کافیه دمویدوم یا سوم یا چهارم (درست یادم نیست )بازیرو به دقت ببینی تا متوجه شی همینجورشم تا بلوعه چه برسه با زیرنویس:)
دست نرو هم به خاطر جنگ با دویل شیطانی شده :)
عزیزم منبع داری؟
خوب شمشیرو میزنه تو دستش شیطانی میشه دیگه...
اصلا شما مگه دیدی نرو با دویل بجنگه و دستش تو جنگ با دویل بشکنه؟
از قبل شکسته بوده...
والا منم بودم تعجب میکردم...(تخیل)
وقتی شمشیرو میزنه تو دستش وقتی داره شیطانی میشه نور میده بیرون...اون دانته ی بد بخت هم چشماشو میبنده وا میکنه...تو میگی تعجب کرده؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
يه لحظه توجه:

دست نرو قدرت شيطاني داره ولي هيچ ربطي به دانته نداره. در اول بازي هم به خاطر اينكه ميخواد دوستش كايري اونو نبينه، يه نوار دورش پيچيده.

در لحظه اي كه دانته باعث ميشه دست نرو پيدا بشه دانته ميگه:
هي پسر! عجب حقه اي زير استينت داري!
و نرو ميگه: فكر كردم گربه زبونتو خورده. اگه واقعا خوشت اومده پس امتحانش كن.

####################

و اما اينكه دست نرو چطور اين قدرت رو بدست اورده بر مي گرده به داستان نا تمام بازي. انشاالله در DMC5 . البته در اخر بازي كه سر savior را با دستش له ميكنه ميگه: خدايا من هميشه از اين قدرتي كه به من دادي متنفر بودم ( مساله اينه كه منظورش از خدا كيه؟)

در ضمن هنوز مهمترين نكته بازي هم مشخص نشده. اگه دقت كرده باشيد اگنوس به نرو ميگه كه انگار تو رگ هاي تو خون اسپاردا جريان داره. كه اين قضيه رو پيچيده ميكنه!

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
نوشته شده توسط dmc_dante222

عزیزم منبع داری؟
عزیزم منبع خود بازی :)
خوب شمشیرو میزنه تو دستش شیطانی میشه دیگه...
شما هم احتیاج داری انگیلیسیت قوی شه هم احتیاج داری به اینکه کتابهای تخیلی بنویسی نرو با شمشیر دستشو نگه میداره بعد دانته شیطانیش میکنه ؟:laughing: میشه بگی چجوری اینو کشف کردی ؟:laughing: نرو هم همونجوری عین خیالش نبود ؟:laughing:
اصلا شما مگه دیدی نرو با دویل بجنگه و دستش تو جنگ با دویل بشکنه؟از قبل شکسته بوده...
والا منم بودم تعجب میکردم...(تخیل)
ضریب هوشی شما منو کشته من گفتم موقع جنگ با دویل شیطانی میشه بعد میگی من گفتم شکسته ؟:laughing:
خلاصه خیلی تو داستان تخیلی استعداد داری:) .....
وقتی شمشیرو میزنه تو دستش وقتی داره شیطانی میشه نور میده بیرون...اون دانته ی بد بخت هم چشماشو میبنده وا میکنه...تو میگی تعجب کرده؟
اره . چشاشو میبنده باور کن همین الان دمو رو دیدم یه ساعت خندیدم :laughing:اینم به کشفیاتتون اضافه کنید

يه لحظه توجه:

دست نرو قدرت شيطاني داره ولي هيچ ربطي به دانته نداره. در اول بازي هم به خاطر اينكه ميخواد دوستش كايري اونو نبينه، يه نوار دورش پيچيده.

####################

و اما اينكه دست نرو چطور اين قدرت رو بدست اورده بر مي گرده به داستان نا تمام بازي. انشاالله در DMC5 . البته در اخر بازي كه سر savior را با دستش له ميكنه ميگه: خدايا من هميشه از اين قدرتي كه به من دادي متنفر بودم ( مساله اينه كه منظورش از خدا كيه؟)

در ضمن هنوز مهمترين نكته بازي هم مشخص نشده. اگه دقت كرده باشيد اگنوس به نرو ميگه كه انگار تو رگ هاي تو خون اسپاردا جريان داره. كه اين قضيه رو پيچيده ميكنه!

ممنون از توضیحاتتون .

آخرین ویرایش:

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
يه لحظه توجه:

####################

ممنون از توضیحات...:thanks:
از آقای nero_devil hunter هم معضرت...ولی مواظب نوشتحات باش...خیلی بی فکری...هرچی میخوام جلوی خودمو...:wallbash:
این معنی ها رو از زبون طرف در آوردی؟یا این که این قسمت ها هم زیر نویس داشت؟یادم نمیاد..:thinking:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
نوشته شده توسط dmc_dante222
6]ممنون از توضیحات...:thanks:
از آقای nero_devil hunter هم معضرت...ولی مواظب نوشتحات باش...خیلی بی فکری...هرچی میخوام جلوی خودمو...:wallbash:

خواهش میکنم خلاصه سخت نگیر مثلا تو دانته ای و من نرو :biggrin1: ولی بیشوخی وقتی با لحن بد صحبت کنی با لحن بدم جواب میگیری .....

اقا داستان این شماره واقعا زیبا بود هرکی انگیلیسیشم خوب نباشه از داستان بازی لذت میبره
کسایی که اطلاعات دارن مثل اقای GENE (اسمتونو نمیدونم)بیشتر توضیح بدن درباره ی جزییات داستان

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر