Devil may cry 4

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
سلام اگر ps3 خداست چرا توی بازی های مولتی پلتفرم همیشه ایکس باکس برنده میشه؟بهترین کنسوله که من تا به حال دیدم به قول دوستمون اگر ایکس باکس مثل ps2 هست پس ps3 مثل ps1 است

قرار شد بحث را تمام کنید و دیگر کش و مش ندید بسه بزارین اگه حرفی مونده زده بشه اگه کسی مشکل داره حل بشه اگه نه چه بهتر اصلا تاپیک بره اون زیرا !

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
من يه جا گير كردم يكي كمك كنه .
تو جنگل با دانته وقتي دارم بر ميگردم نمي دونم بايد كجا برم !
به اون چهار راه رسييدم , اولي و رد كردم ولي به چهار راه دومي كه مي رسم از هر سمت امتحان كردم رد نشد !

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خان داداش جان شما سایه ی برج که روی زمین افتاده رو ببین ،خلاف جهت سایه برو.
مثلا اگه سایه سمت چپ بود،شما سمت راست برو.

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
دوستان سلام.
من تازه تو بازی سنتر عضو شدم ولی خیلی وقته که اونو دنبال می کنم.
یه نظر من بازی زیبا و باشکوه Devil May Cry 4 برترین بازی ایکس باکسه و فقط GTA IV از اون بهتره!!!
مرسی
بای
(چقدر بی ربط بود مگه نه؟):cheesygri:cheesygri:cheesygri
راستی یه سوال بهترین درایو ایکس باکس چیه؟

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
من يك جا ديگه گير كردم . تقريبا آخراش هستم . 2تا مشكل دارم .
اون پير مرد ( اسمشو نميدونم ) اونو به سختي شكست دادم . يعني تا يك جا خوب پيش رفتم . ولي وقتي فقط 2 تا خونه جون داشت خيلي سخت شد قلقش چيه ؟
در آخر هم نرو وقتي با اون آدم بزرگه مي جنگه نمي دونم بايد چيكار كنم ؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
دوستان سلام.
من تازه تو بازی سنتر عضو شدم ولی خیلی وقته که اونو دنبال می کنم.
یه نظر من بازی زیبا و باشکوه Devil May Cry 4 برترین بازی ایکس باکسه و فقط GTA IV از اون بهتره!!!
مرسی
بای
(چقدر بی ربط بود مگه نه؟):cheesygri:cheesygri:cheesygri
راستی یه سوال بهترین درایو ایکس باکس چیه؟

اینجا جای این سوال ها نیست
فعلا همه درایور های 360 یا بنکیو هست یا لایت ان
بنکیو که خوبه ولی لایت ان هک نشده و به گفته اشکان به این زودی ها هک نمیشه

سلام
من يك جا ديگه گير كردم . تقريبا آخراش هستم . 2تا مشكل دارم .
اون پير مرد ( اسمشو نميدونم ) اونو به سختي شكست دادم . يعني تا يك جا خوب پيش رفتم . ولي وقتي فقط 2 تا خونه جون داشت خيلي سخت شد قلقش چيه ؟
در آخر هم نرو وقتي با اون آدم بزرگه مي جنگه نمي دونم بايد چيكار كنم ؟

در مورد پیر مرد با شمشیر قرمز وقتی 2 تا جونش موند تند تند میاد که نرو رو بزنه باید وقتی داره میزنه باید بپری اینور اون ور ( 3 4 بار ) بعد یه لحظه به شمشیرش قدرت میده و محکم میاد طرف نرو اون هم جا خالی بدی دورش رو همون هاله گرد می گیره که وقتی داره این کار رو میکنه باید زود بری بزنیش
اما بعد از کشتنش این مجسمه شکل پیر مرده میشه و می خواد که مشت بزنه باید تو مشت اول بپری و b رو بزنی مشت دوم هم همین طور بعدش
اگه بتونی 1:40 ثانیه از دختره دفاع کنی یه دمو نشون میده

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
سوال

دوستان یه سوال داشتم اگه تو style ها حالت gunslinger رو انتخاب کنم چه جوری می تونم وقتی B رو زدم کاری کنم که همه توپ ها با هم شلیک شه؟ اسلحه پاندورا رو میگم ها؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
در مورد پير مرده از اول توضيح بده , بار اول هرچي ستاره سبز داشتم دادم . الان بدون اونا نمي تونم بكشم .
اولش هم باید وقتی داره میزنه جا خالی بدی بعدش بپری و همون هاله رو بزنی تا از بین بره بعد میوفته زمین که اگه B رو بزنی حدودا 1.5 تا از جونش رو میگیره

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
در مورد پير مرده از اول توضيح بده , بار اول هرچي ستاره سبز داشتم دادم . الان بدون اونا نمي تونم بكشم .
اولش رو که بچه ها گقتن .بعد از افتادنش تا 6 بار جا داره که rb+y+جلو رو بزنی تا از جونش کم کنی بعد b رو بزنی
اینطوری راحت تر میمیره

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
خب خدا رو شکر این بازی رو تموم کردم:cheesygri

میگم آخر بازی که داره دست اندر کاران رو می نویسه اگه بتونی همه ی اون جونور ها رو بکشی بدون این که به دختره صدمه بزنن چی میشه؟؟؟ kiss ???:-"

من که نتونستم تا آخر ازش مواظبت کنم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر