Devil may cry 4

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
کی تا حالا تونسته مرحله های حالت hell and hell رو بره من فقط فعلا تونستم دانته رو شکست بدم

کاری نداره محمد جان بورو بالا اون سقف ماننده بعد که هی دناته میاد بپره بالا تند تند بزنش

saba_elija

کاربر سایت
Jul 23, 2007
38
چه جوری با دانته مبارزه کنم.مرحله 9 ؟

روی سقف اون وسطه برو یا وسط وایسا با دستت بگیرش بعد بزنش ! از دستت کلا چه برای این باس و چه باس های دیگه حتما استفاده کن ( مخصوصا وقتی حالت گیج یا خسته پیدا میکنند ! که ضربات قدرتی میزنه ! ) کلا هم اگه نخواستی بکشی طرف خودت تو با دست برو طرفش و از پشت بزن ! یا با تیر زدن بهش نزدیک شو و بعدش یا از دستت استفاده کن یا بزن !

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
یکم بیشتر توضیح میدی ؟!
مرحله 13 با دانته.
درب جلوی ورودی ها قرمز رنگ شده و توی هر کدومشون که میری از جاهای مختلفی میای بیرون.
این مرحله بعد از جنگ نیرو با اون پیره مرده و مرحله آموزشی با دانته هست.دومین مرحله ای است که دارم با دانته می رم.

saba_elija

کاربر سایت
Jul 23, 2007
38
مرحله 13 با دانته.
درب جلوی ورودی ها قرمز رنگ شده و توی هر کدومشون که میری از جاهای مختلفی میای بیرون.
این مرحله بعد از جنگ نیرو با اون پیره مرده و مرحله آموزشی با دانته هست.دومین مرحله ای است که دارم با دانته می رم.

الان دقیق یادم نیست ولی اینو میدونم که برو توی این حاله بنفشا تا برسی به یه تیکه که پل داره و آبشار , بپر پایین ( زیر پل )یه حاله بنفش دیگه هست برو توی اون تا برسی به اون ساختمونه ! باید بری به همون چهار راه معروفه ! که زیره پله هاست ! فقط ایندفعه مسیرت فرق میکنه : بالا - پایین - راست - راست
میرسه به اون زن اژدها !

( کلا باید با دانته برگردی به اول بازی , جایی که بازی شروع شده ! و در طول راه باید دوباره با باس های قبلی بجنگی ! )

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
mohammad140 جون شما باید اینقدر ادامه بدی تا به همون محوطه ای برسی که با اون جانور حشره مانند ( ترکیبی جالبی نداشت یچی مثل کرم و مار و ... بود :D.) مبارزه کردی ( با نرو ). بعد از کشتن باس، اون حاله ها ااز بین میرن.

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
بازیش واقعا زیباست مخصوصا داستان بازی البته اگه خوب بفهمی !
به نظر من که اولین بار دارم این سری بازی رو بازی میکنم مبارزه با دانته خیلی راحتتر از نروست البته دانته یکم رو هوا ضعف داره که اونم فکر کنم بخاطر نداشتن دست نروست کلا این نرو زیاد حال نمیده شخصیتشم اصلا جالب نیست و خیلی لوسه ! واقعا اون کلمه ی kid برازندشه !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا اعصابم دیگه خورد شده من الان Mission 13 هستم
اونجایی که سه تا مار هست یکی بنفش یکی سبز یکی هم نارنجی ( یا قرمز )
هر کاری می کنم نمی تونم رد بشم هی میره تو اون محوطه ای که باید بجنگی بار قبل
با Nero که بودم شانسی رد کردم ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میشه لینک بدی ؟ من که چیزی پیدا نکردم ؟
راستی من شما رو میشناسم ؟ !
شما باید باید بر خلاف سایه ی اون کتیبه ها بری. برای مثال وقتی سایه ی کتیبه به سمت پایین هست شما جلو باید برید و ... انقدر این کار رو باید بکنید تا اونجا تموم شه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر