Devil may cry 4

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
تمومش كردم حرف نداشت ولي god of war نميشد
دستگاهه منم وسط بازي 100 بار erorr داد حالا نميدونم ايراد از سي دي بود يا دستگاه:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
این ارور شما قبل از اینکه بره تو بازی بود یا در حین بازی؟!
اخه واسه منم قبل رفتن تو بازی ارور میداد بعضی وقتها ولی وقتی میرفت تو بازی دیگه مشکلی نداشت..

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
این ارور شما قبل از اینکه بره تو بازی بود یا در حین بازی؟!
اخه واسه منم قبل رفتن تو بازی ارور میداد بعضی وقتها ولی وقتی میرفت تو بازی دیگه مشکلی نداشت..
واسه منم هر وقت دلش ميخواست ارور ميداد هر مرحلرو شايد 4 تا5 بار تا اخراش ميرفتم كه هي ارور ميداد خلاصه سرويس شديم تا اخرش رفتيم

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام
اين غول مرحله 20 حسابي كلافم كرده هر كار مي كنم بتونم بكشمش نمي شه
اول ميرم با شمشير مي زنم تا حاله شيشه ايش بشكنه تا سه بار اينكار و مي كنم فقط يه مقدار از جونش منده با اون شمشير قرمز منو مي كشه چون وقتي اون شمشير قرمز رو مي گيره ديگه نمي شه دفاع كنم آخرشم منو مي كشه اين مرحله رو شايد 10 بار رفتم ولي نتونستم بكشمم بيخيال شدم رفتم خوابيدم

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
ببین وقتی که شمشر قرمز میشه باید قبل از اینکه بخواد حمله کنی دوبار رو هوا بپری اگه اون قابلیت گرفته باشی میتونی ردش کنی;)

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
ببین وقتی که شمشر قرمز میشه باید قبل از اینکه بخواد حمله کنی دوبار رو هوا بپری اگه اون قابلیت گرفته باشی میتونی ردش کنی;)

آخه من هم همين كار رو مي كنم فقط 2ميليمتر از خونش باقي مونده يه شمشير قرمز در مياره ديگه نمي شه بكشمش و و (اون قابليت رو گرفتي ديگه چيه كه مي شه مرحله رو رد كرد ) چون من زياد وارد نيستم تو اين مورد فقط گه گاهي خون مو اضافه مي كنم ولي نمي دونم چطوري بايد قابليت جديد بگيرم بعضي موقع مي رم تو تنظيمات و مي بينم بعضي از اعداد قرمز هست و روش مي كرم از يس و نو مي خواد منهم يسو مي زنم منتها نمي دونم چه فايده اي داره :((

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اون قابلیت ها توی بخش skill up یعین شما از اول بازی تا حالا اصلا خودتون پیشرفته نکردید؟:eek: باید قابلیت پرش دوباررو بگیری اگه دیده باشی یک چیزای قرمزی هست که میری روش میره هوا حالا از همونا اما ضعیفترش میخری همیشه همراهته یعین هر وقت دوبار a بزنی از اونا میاد زیرت قدرت پرش بیشتر میشه یا به نظرم holy water بگیر بزن داغونش کن:-"

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
وقتی اون شمشیر در میاره بزنت اگه یکی بجنبی با B میتونی بزنیش
اما بگم بایذ به موقع بزنی در غیر این صورت مردی!!!
اگه Skillها رو خوب Up میکردی با 2 بار پریدن تو هوا و زدن مدام Y شیشه میشکست و کارت اسون بود
الانم میتونی.برو تو update ها و از Item اون شمشیر رو چندتایش رو Up کن
وJump رو

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
امشب بازي كنم ببينم چي مي شه :-"

اون غوله رو با هزار بدبختي كشتم حالا رسيدم به غول سنگي هر كار مي كنم اي قسمت رو نمي دونم چطوري رد كنم هيچ راه فرار ندارم اون با دستتاش منو ميكوبه منهم دستاشو مي زنم و ديگه نمي دونم چه كار كنم من بايد چطوري اين غول ازبين ببرم راهي كه نداره فرار كنم

Last edited by a moderator:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اون غوله رو با هزار بدبختي كشتم حالا رسيدم به غول سنگي هر كار مي كنم اي قسمت رو نمي دونم چطوري رد كنم هيچ راه فرار ندارم اون با دستتاش منو ميكوبه منهم دستاشو مي زنم و ديگه نمي دونم چه كار كنم من بايد چطوري اين غول ازبين ببرم راهي كه نداره فرار كنم
فقط باید B بزنی
تا میاد بزنت با B بزنش!!

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
فقط باید B بزنی
تا میاد بزنت با B بزنش!!

من هم با b مي زنم اونم فقط دست راستش كه با مشت مي كوبه و من جاخالي مي دم و به b رو مي زنم و بعد اون دست چپش و مي باره ولي نمي دونم چطوري دست چپشو بزنم چون از رو سرم رد مي شه و تازه هيچ معلوم نمي كنه كه آيا خونش مي ره يا نه و چقدر بايد اونو بزنم:confused:

دستت در نكنه متوجه شدم اون غولوهم تركوندم ممنون:love:

اي بابا تازه داشتيم حال مي كرديم بازي تموم شد همينجا قسمت آخرش بود
هيف شد
واقعا از شما دوستان كه جواب سوالمو داديد تا اين بازي قشنگ رو تموم كنم خيلي خيلي ممنونم چون بدون كمك شما به اين زودي ها بازي رو تموم نمي كردم
حالا بايد بازي جديد بگيرم شما چه بازي رو پيشنهاد مي كنيد چون من فردا مي خوام بيام تهران براي خريد چون من مازندراني اهل گلوگاه هستم اگه شد چند تا بازي توپ هم بخرم
:-"

Last edited by a moderator:

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
دستت در نكنه متوجه شدم اون غولوهم تركوندم ممنون:love:
يه سوال تو يه مرحلرو خودت رد كردي؟اخه هر چي پست ازت ديدم همه ي مرحله هارو سوال كردي بعد رد كردي حالا ناراحت نشي كيفش به اينه كه خودت ردش كني نه اينكه همشو از اينو اون بپرسي.........

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
حالا بايد بازي جديد بگيرم شما چه بازي رو پيشنهاد مي كنيد چون من فردا مي خوام بيام تهران براي خريد چون من مازندراني اهل گلوگاه هستم اگه شد چند تا بازي توپ هم بخرم
اگه میتونی چند روزی صبر کن بعد بیا که Army of Tow رو بگیری
مال Pal اومده.باقی هم چند روز اینده میاد
vegas 2هم که هفته دیگه میاد
الان Turning Point اومده که میگن جالب نیست
Frontlines میگن خوبه اینم جدیده
اما من الان سخت مشغول Guitar hero 3 هستم. اول فک میکردم چرته اما الان میبینم خیلیییییییییی
حال میده!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر