Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من الان مرحله 20 بعد از نجات دادن کیریه باید چیکار کنم ؟ اون غول مجسمه ای مجسمه ای (شبیه اولین غول گاد اف وار 2) هی مشت میزنه و هرچی دویل هند و تفنگ میزنم و جا خالی میدم نمیفهمم که باید چیکار کنم ؟:confused: اقا زود بگید تا دستگام سه چراغ نشده

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اول دست سمت چپ بزن بعد می خواد با دست راستش به هت ضربه بزنه با دست نرو به اون ضربه بزن تموم میشه کالا دو ضربه بیشتر نمی خواد

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا اون اهنگی که بعد از تموم کردن مرحله 20 و اخرین دموی بازی میزنه و بعدش جایزه میده دوباره نمیشه اورد ؟ خیلی اهنگ باحال و دلنشینی بود بود تو مایه های دارکنس بود میشه دوباره اوردش؟

من یه سوال از دویل بازهای قدیمی مثل خودم داشتم مگه اینtrish تو نسخ های قبلی با دانته بد نبود ؟
حالا چی شده که خوب شدن باهم ؟ اصلا من نفهمیدم سر چی اونموقع دعواشون شد ؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:..............

آخرین ویرایش:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اقا اون اهنگی که بعد از تموم کردن مرحله 20 و اخرین دموی بازی میزنه و بعدش جایزه میده دوباره نمیشه اورد ؟ خیلی اهنگ باحال و دلنشینی بود بود تو مایه های دارکنس بود میشه دوباره اوردش؟

من یه سوال از دویل بازهای قدیمی مثل خودم داشتم مگه اینtrish تو نسخ های قبلی با دانته بد نبود ؟
حالا چی شده که خوب شدن باهم ؟ اصلا من نفهمیدم سر چی اونموقع دعواشون شد ؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:..............
میگم چرا تا هرچی میشه میگی دویا بازای قدیمی مثل خودم....!!!
بابا باشه شما خدای دویل 1.2.3 مال تو
;)
(بعدشم دویل بازای قدیمی انقدر تو داستان بازی گیر نمیکنن!)

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
;)
(بعدشم دویل بازای قدیمی انقدر تو داستان بازی گیر نمیکنن!)[/quote]
پستهای اینجوری که بعضیها میدن باعث میشه حتی طرف جرات نکنه درباره ی داستان بازی بپرسه:laughing: وحتی ادم میاد یکی دوبار از داستان بازی میپرسه باید از این چیزای بچه گانه بشنوه
شما خودتو ناراحت نکن این پستم ویرایش پست صفحه ی قبلی بود چون به جای trish نوشته بودم gloria
سعی کنیدبه جای گیر دادن الکی و پستهای بچه گانه سوالهای بقیرو جواب بدید

آخرین ویرایش:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
;)
(بعدشم دویل بازای قدیمی انقدر تو داستان بازی گیر نمیکنن!)[/quote]
پستهای اینجوری که بعضیها میدن باعث میشه حتی طرف جرات نکنه درباره ی داستان بازی بپرسه:laughing: وحتی ادم میاد یکی دوبار از داستان بازی میپرسه باید از این چیزای بچه گانه بشنوه
شما خودتو ناراحت نکن این پستم ویرایش پست صفحه ی قبلی بود چون به جای trish نوشته بودم gloria

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش

عزیز تو دیول 1 تریش از طرف غول اخری که میکشیش:biggrin1:مامور شده بود که بیاد دانته رو گول بزنه به هوای بسته در دنیای hell دانته رو ببره اونجا که منداس بود فکر کنم غوله نابودش کنه که بعدش اون اتفاق میوفته تریش خودشو میندازه جلو دانته تیر میخوره به تریش و..... که بعدش صحنه اخر رو میبینی که کمکه دانته میکنه غول رو از بین ببره و بعد همدیگرو بغل میکنن و چون تریش شکل مادر دانته هست دیگه پیش دانته میمونه و یه جورایی یاره دانته میشه تو شماره 4هم که با هم هستن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببين ترنش! در نسخه اصلي توسط شخصيت موندس (كسي كه اسپارتا اون زنداني كرد و بعدش فرار كرد و اسپارتا و Eva رو كشت و ...) درست شده ترنش در اصل براي فريب دانته درست ميشه و شبيه Eva مادر دانته است اون يك شب پيش دانته مياد و از اون ميخواد به Mallet Island بره يعني در اصل به دانته داشته كلك ميزده ولي وقتي كه دانته رو پيش موندس ميبره به دانته علاقه مند ميشه و به دانته هم كمك ميكنه كه اين موندس رو بكشه! بعدش هم يك جايي رو باز ميكنند به نام يادم نيست Devil May Cry بود يا Devil Never Cry ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا من تازه ديشب تونستم ديسك رو بزارم تو دستگاه(خدايش بازي تميزيه ولي حيف كه من فقط تو اين دو روز فرصت دارم تمومش كنم)
ديشب مرحله 6 رو تموم كردم الان رسيدم به اونbossكه شكل غورباقه(قورباغه)(قورباقه)(شايدم غورباغه):biggrin1:
كه دوتا پري(نميدونم چيه)جلوش هي قر و فر ميدن ي ك كمكي بكنيد ما اون رو بكشيم بايد تو دوروزه تمومش كنم
وگرنه بد بختم و ديگه
وقت ندارم

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا من تازه ديشب تونستم ديسك رو بزارم تو دستگاه(خدايش بازي تميزيه ولي حيف كه من فقط تو اين دو روز فرصت دارم تمومش كنم)
ديشب مرحله 6 رو تموم كردم الان رسيدم به اونbossكه شكل غورباقه(قورباغه)(قورباقه)(شايدم غورباغه):biggrin1:
كه دوتا پري(نميدونم چيه)جلوش هي قر و فر ميدن ي ك كمكي بكنيد ما اون رو بكشيم بايد تو دوروزه تمومش كنم
وگرنه بد بختم و ديگه
وقت ندارم

وقتی یخ میفرسته و وقتی از بالا میخواد بیاد لهت کنه به موقع جاخالی بده
بشترین فنی که من بهش زدم این بود که دویل هند فرستادم و با شمشیر تو هوا زدمش وقتی هم دور میشد با تفنگ بهش نزدیک میشدم تا دویل هندم بهش برسه
وقتایی هم که گیج میشه b رو بزن تا با دویل هندت داغونش کنی
خیلی اسونه تو قسمت ایتم هم اگه خیلی واست سخته green star بخر یکی از اسون ترین قسمتهای بازیه
اون دوتا پریها هم الکین فقط شمشیر و همون دویل هند برنشون تا برن

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا ترو خدا كسي استپري uc اين بازي رو ميدونه كجا دارن مرديم اخه
ديروز هم رفتم از شادي يكي از اين رايتي ها رو گرفتم تو همون مرحله 1 تو قسمت اموزشيش ارور ميده كه سي دي كثيفه:((
راستي يه چيز جالب هر كس بازي ارزون يعني 1500 ميخواد شادي يه سري داره همه هم با كاور و از اين مالزها كه من ديروز يه 7 تا ازش گرفتم خدايي مفته البته اكثرش كه نه همش قديميه:biggrin1: ولي بازم خوبه ;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من شنیدم این دیسکهای مالزی لنز رو ضعیف میکنه
در ضمن من تو مرحله 14 با دانته تو اون جنگل هستم البته در مرحله قبل اژدها رو ترکوندم تو این مرحله دارم
دور خودم میچرخم البته اسم یه جایی رو هم میده من یادم نمونده
تو این بازیها اکثر اسامی لاتین هست البته به غیر از گفتگوی شخصیتها ضمنا وسط مرحله همون 4راه معروف
هم هست که برخلاف سایه ها میشه ردش کرد ولی در کل دارم دور خودم میچرخم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا ترو خدا كسي استپري uc اين بازي رو ميدونه كجا دارن مرديم اخه
ديروز هم رفتم از شادي يكي از اين رايتي ها رو گرفتم تو همون مرحله 1 تو قسمت اموزشيش ارور ميده كه سي دي كثيفه:((
راستي يه چيز جالب هر كس بازي ارزون يعني 1500 ميخواد شادي يه سري داره همه هم با كاور و از اين مالزها كه من ديروز يه 7 تا ازش گرفتم خدايي مفته البته اكثرش كه نه همش قديميه:biggrin1: ولي بازم خوبه ;)
بهتر از خيرش بگذري اون وقت مجبور ميشي 150 هزار تومان براي درست كردن لنز دستگاه پياده بشي ها ...
Next Gen و West Game هر دو Free بازي رو آوردن!
من شنیدم این دیسکهای مالزی لنز رو ضعیف میکنه
در ضمن من تو مرحله 14 با دانته تو اون جنگل هستم البته در مرحله قبل اژدها رو ترکوندم تو این مرحله دارم
دور خودم میچرخم البته اسم یه جایی رو هم میده من یادم نمونده
تو این بازیها اکثر اسامی لاتین هست البته به غیر از گفتگوی شخصیتها ضمنا وسط مرحله همون 4راه معروف
هم هست که برخلاف سایه ها میشه ردش کرد ولی در کل دارم دور خودم میچرخم
از جنگل خارح شو! برو به همون جاي كه آبشار بود و يك راه داشت توي منطقه يخي برو اونجا ...
stop the game فداي اون آواتارت بشم. اون مرحله 13 بود كه شما داري ميگي نه 14 :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر