Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من الان با دانته تو جنگلم رسیدم به اونجایی که یه 3راهی هست اولین بار ترتیبش مستقیم-راست-چپ
بود اما الان این ترتیب عوض شده کسی میدونه ترکیب جدید رو

ترتیبش دقیقا اینه
جلو.عقب(بعد از اینکه تصویر بنفش شد دوباره میای جلو). راست. راست

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
چرا اینجوری میگید بگید جهت رفتن باید مخالف جهت سایه اون ستون سنگییه باشه یعنی اگه جهت سایه به سمت بالاست باید بری پایین و اگه به سمت چپه باید رفت راست

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
چرا اینجوری میگید بگید جهت رفتن باید مخالف جهت سایه اون ستون سنگییه باشه یعنی اگه جهت سایه به سمت بالاست باید بری پایین و اگه به سمت چپه باید رفت راست

خودت که سخت ترش کردی و بشتر پیچوندیش عزیزم :laughing:
من نمیفهمم بهضیا چه لزومی داره که پست و گیر بدن

من یه سوال از دویل بازهای قدیمی مثل خودم داشتم مگه این گلوریا تو نسخ های قبلی با دانته بد نبود ؟
حالا چی شده که خوب شدن باهم ؟ اصلا من نفهمیدم سر چی اونموقع دعواشون شد ؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:...............

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شما که از اولش هم پست های منو نقل قول نمی کردی من پست های شمارو نقل قول می کردم تا اطلاعات کم شما باعث گمراهی دیگران نشه................ ;)
1. اولا برو اطلاعاتت رو در مورد symbol زیاد کن .
2. همیشه سعی کن از خودت حرف بزنی نه اینکه حرف مجلات رو اینجا نقل قول کنی :laughing:
دارم اطلاعات زياد شما رو ميبينم!
حالا بعد از عمري رفتي يك مجله خريدي و از روش خوندي فكر كردي همه مثل شما هستند؟ ميشه بگيد دقيقا من حرف كدوم مجلات رو مينويسم؟
چون ما كه هر ماه بازي نما ميخريم و فعلا خبري از نقد يا مصاحبه اي درباره DMC4 نبوده حالا شما چه جوري به اين نتيجه رسيدي كه من ميرم نوشته هاي مجلات رو اينجا كپي پيست ميكنم خدا ميدونه!.
درباره نقل قول كردن هم بله شما كلا همه چيزت از ما بالاتر پس مارو بيخيال شو برو به زندگيت برس ...
موضوع كم آوردن يا چيز ديگه نيست! فقط خواستم بگم كه من با كسي الان دعوا نميكنم و الان هم فقط بحث دوستانست! بيشتر براي بالا رفتن اطلاعات عمومي ...
اگر به كسي توهين شد ببخشيد (منظورم نقل قول شده همين نوشته است)

سلام

داستان این سری از اونجایی شروع می شه که توی سالیان خیلی دور دروازه تاریکی به روی زمین باز می شه و ارتش و......... خلاصه هر ارگانی تاب مقاومت با این نیرو های شیطانی رو ندارن تا اینکه اسپاردا پیداش می شه و یه گروه 10 نفره جمع می کنه به مبارزه با نیرو ها می پردازه و بلاخره هم پیروز می شه و موفق می شه کلید دروازه تاریکی رو بدست بیاره و دروازرو ببنده.........سالیان بعد هم ازدواج می کنه وصاحب 2 پسر می شه که یکیش دانته و اون یکیش هم ورجیل هست و خلاصه اون ها رو می سازه بهشون فن و فنون یاد می ده و در اخرای عمرشم یه تیکه از گردندبند رو به دانته و اون یکیش رو هم به ورجیل می ده که محافظ زمین باشن ولی شیطنت های ورجیل برای تصاحب قدرت و به دست اوردن اون یکی گردنبند و داستان های 3 و 4 ............
( این تقریبا یه خلاصه ای از داستان بازی و سرنوشت اسپاردا هست ;) )

موفق باشی .
جناب شما كه ادعاي اطلاعات داري فقط پنج دقيقه ميزاشتي توي بازي تاريخچه DMC رو ميخوندي! يا ميرفتي توي تاپيك :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=445
كه اينجوري نگي ...
تا جايي كه ما ميدونيم شيطنت هاي ورجيل نبوده! بلكه جدا شدن دو برابر و نگهداري ورجيل توسط شيطان ها ها باعث شده ورجيل بد بشه!
درباره اون قسمت كه گفتي دانته به عشقش وفادار نيست! عشق دانته كيه؟ دانته كه عاشق كامل كسي نيست! درست با ليدي و ترنش هست ولي فكر نميكنم عاشقش باشه و اگر توي بازي نگاه كني بار ها با هم بحثشون ميشه و حتي قسمت هايي بي محلي ميكنه ولي Nero بخاطر كيليه جونش ميزاره.
متاسفانه بيشترين دليلي كه باعث ميشه حالت از دانته بهم بخوره! اين كه تمامي مراحل كه با Nero رفتي رو بايد با دانته برگردي ...
اين سلاح لوسيفر من خيلي دوست دارم واقعا باحاله !!!
آره ولی گفتم شاید اینجوری بهتر باشه چون دلیلشم می دوننو می رن نه اینکه فقط بری چپ و راست
محمد جان ، اگر كسي بلد بود و ميدونست بل عكس جهت سايه بايد حركت كنه كه سولا نميكرد! مسئله اين كه وقتي ميگي بل عكس سايه گيج ميشند. من خودم هم اولش همين جور شدم بعد متوجه شدم

آخرین ویرایش:

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
من تو مرحله 8 گیر کردم ,اون جایی که یه مجسمه هست و اطرافش 4 تا راه هست , وقتی میرم تو شون , دشمنا رو می کشم و دوباره برمی گردم اون جا , اون نوشته ها رو هم می خونم چیزی متوجه نمی شم, چی کار باید بکنم؟؟

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
دارم اطلاعات زياد شما رو ميبينم!
حالا بعد از عمري رفتي يك مجله خريدي و از روش خوندي فكر كردي همه مثل شما هستند؟ ميشه بگيد دقيقا من حرف كدوم مجلات رو مينويسم؟
چون ما كه هر ماه بازي نما ميخريم و فعلا خبري از نقد يا مصاحبه اي درباره DMC4 نبوده حالا شما چه جوري به اين نتيجه رسيدي كه من ميرم نوشته هاي مجلات رو اينجا كپي پيست ميكنم خدا ميدونه!.
درباره نقل قول كردن هم بله شما كلا همه چيزت از ما بالاتر پس مارو بيخيال شو برو به زندگيت برس ...
موضوع كم آوردن يا چيز ديگه نيست! فقط خواستم بگم كه من با كسي الان دعوا نميكنم و الان هم فقط بحث دوستانست! بيشتر براي بالا رفتن اطلاعات عمومي ...
اگر به كسي توهين شد ببخشيد (منظورم نقل قول شده همين نوشته است)
از نوع حرف زدن و اطلاعاتی که داری معلومه خیلی سنت کمه ...................:)
شما اونموقع که بازیو تجربه نکرده بودی اومدی از عشق نرو و شوخ بودن دانته صحبت کردی شما که هنوز بازی رو انجام ندادی رو چه حساب می گی اینا با هم فرق دارن ؟؟؟؟؟؟؟ دقیقا این مطلب رو توی مجله بازی نما و هم بازی رایانه قبلا گفته بودن شما هم اومدی بگی..............;) یا برای مثال اومدی می گی Dead space شبیه بیوشاک هست در حالی که اصلا نمی دونی سبک این 2 بازی با هم متفاوته و فقط از روی حرف یه کسه دیگه ای که نمی دونستی منبعش چی بوده می گی و............... خلاصه احتیاجی به بحث نیست چون تاپیک منحرف می شه باشه شما اطلاعاتت عالی و..............:laughing:

جناب شما كه ادعاي اطلاعات داري فقط پنج دقيقه ميزاشتي توي بازي تاريخچه DMC رو ميخوندي! يا ميرفتي توي تاپيك :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=445
كه اينجوري نگي ...
تا جايي كه ما ميدونيم شيطنت هاي ورجيل نبوده! بلكه جدا شدن دو برابر و نگهداري ورجيل توسط شيطان ها ها باعث شده ورجيل بد بشه!

عجب ایرادی گرفتی از من ..........:eek::laughing::laughing: عزیز منم گفتم این داستان یک خلاصه هستش و من دیگه توضیحات کامل اگه بخوام بدم 50 خط می شه که دلیل کارای ورجیل و ............ چی بوده .............

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
من تو مرحله 8 گیر کردم ,اون جایی که یه مجسمه هست و اطرافش 4 تا راه هست , وقتی میرم تو شون , دشمنا رو می کشم و دوباره برمی گردم اون جا , اون نوشته ها رو هم می خونم چیزی متوجه نمی شم, چی کار باید بکنم؟؟

دیگه این بالا پایین راست راست رو حفظ شدیم اگه به صفحات قبل مراجعه میکردی 200 نفر دیگه اینو نوشته بودن

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
دوستان عزیز Nobunaga Oda و Miesam لطفا این کل کل را تمام کنید. من نمیگم تقصیر کدامیک است بلکه فقط میگم شما دو تا انسانید و چه بهتر با صحبت منطقی و از طریق pm مشکلتون را حل کنید.
من نصیحت نمیکنم فقط یه پیشنهاد دوستانه میدهم.
امیدوارم ( نه از طرف خودم تنها بلکه از طرف همه ) که در تاپیک دیگه ای که شما را میبینم مشکلتون حل شده باشه و مثل دو تا برادر برای هم شده باشید.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از نوع حرف زدن و اطلاعاتی که داری معلومه خیلی سنت کمه ...................:)
شما اونموقع که بازیو تجربه نکرده بودی اومدی از عشق نرو و شوخ بودن دانته صحبت کردی شما که هنوز بازی رو انجام ندادی رو چه حساب می گی اینا با هم فرق دارن ؟؟؟؟؟؟؟ دقیقا این مطلب رو توی مجله بازی نما و هم بازی رایانه قبلا گفته بودن شما هم اومدی بگی..............;) یا برای مثال اومدی می گی Dead space شبیه بیوشاک هست در حالی که اصلا نمی دونی سبک این 2 بازی با هم متفاوته و فقط از روی حرف یه کسه دیگه ای که نمی دونستی منبعش چی بوده می گی و............... خلاصه احتیاجی به بحث نیست چون تاپیک منحرف می شه باشه شما اطلاعاتت عالی و..............:laughing:
بله ! شما برو توي زير 10 سال :laughing: ...
خيلي جالب! اگر اشتباه نكنم زماني كه فريدون گفت دانته و نيرو با هم متفاوت نيستند! من مرحله 12 يا 13 بودم. پس حداقل 2 /3 بازي رو رفته بودم.
درباره مجله بازي نما هم بگم وقتي اين مجله پيش نمايش از اين بازي رو گذاشت چندين هفته قبل ترش من توي سايت GTPLand پيش نمايش از اين بازي گذاشته بودم كه ميتوني بري جستجو كني و بخونيش تا ببيني كي از كي تقليد كرده!
يكي بياد بگه ببينم سبك DS چيه و سبك BioShock چيه؟ اين فقط به ما بگند اگر كسي رو پيدا كردي كه بگه يكيشون سوم شخص يكيشون اول شخص! يا يكيشون اول شخص ترسناك و اون يكي اول شخص اكشن بكش بكش! بيا بزن تو گوش من ...
خوبه همونجا حرف من رو تاييد كردن ...
عجب ایرادی گرفتی از من ..........:eek::laughing::laughing: عزیز منم گفتم این داستان یک خلاصه هستش و من دیگه توضیحات کامل اگه بخوام بدم 50 خط می شه که دلیل کارای ورجیل و ............ چی بوده .............
والا كسي كه تا حالا DMC بازي نكرده باشه! با چيزي كه شما نوشتيد فكر ميكنه بازي يك چيزي تو مايه هاي CoD است!
اولا اسپارتا شيطان بوده كه اشاره نكردي ، بعدش هم مادر دانته و ورجيل انسان بوده ، دانته و ورجيل يك انسان شيطاني هستند ، اسپارتا بعد از اين كه رئيس شيطان هارو دستگير كرد با مادر دانته و ورجيل Eva ازدواج كرد اما بخاطر يك اشتباه رئيس ازاد شد و Eva رو كشت ، اسپارتا رو فرستاد به زندان خواست دوتا پسر هارو بكشه كه دانته فرار كرد و اون هم ورجيل نكشت.
اينها خيلي ميكشه؟
بابا بنده خدا مرحله8 است يعني با نيرو نه دانته كه!
بايد اينكار بكني :
مستقيم --- راست --- چپ
توجه كن اگر درست بري بر ميگرده به همون جايي كه اول ازش اومدي و اگر اشتباه بري بايد با دشمن ها حسابي بجنگي! ...
ملاك هم قسمت نارنجي رنگ رو بگير
دوستان عزیز Nobunaga Oda و Miesam لطفا این کل کل را تمام کنید. من نمیگم تقصیر کدامیک است بلکه فقط میگم شما دو تا انسانید و چه بهتر با صحبت منطقی و از طریق pm مشکلتون را حل کنید.
من نصیحت نمیکنم فقط یه پیشنهاد دوستانه میدهم.
امیدوارم ( نه از طرف خودم تنها بلکه از طرف همه ) که در تاپیک دیگه ای که شما را میبینم مشکلتون حل شده باشه و مثل دو تا برادر برای هم شده باشید.
والا من كه كاري داشتم! فقط نظرم رو گفتم ايشون هي ميگه دانته و نيرو با هم هيچ ارتباطي ندارند!.

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
بله ! شما برو توي زير 10 سال :laughing: ...
خيلي جالب! اگر اشتباه نكنم زماني كه فريدون گفت دانته و نيرو با هم متفاوت نيستند! من مرحله 12 يا 13 بودم. پس حداقل 2 /3 بازي رو رفته بودم.
درباره مجله بازي نما هم بگم وقتي اين مجله پيش نمايش از اين بازي رو گذاشت چندين هفته قبل ترش من توي سايت GTPLand پيش نمايش از اين بازي گذاشته بودم كه ميتوني بري جستجو كني و بخونيش تا ببيني كي از كي تقليد كرده!
يكي بياد بگه ببينم سبك DS چيه و سبك BioShock چيه؟ اين فقط به ما بگند اگر كسي رو پيدا كردي كه بگه يكيشون سوم شخص يكيشون اول شخص! يا يكيشون اول شخص ترسناك و اون يكي اول شخص اكشن بكش بكش! بيا بزن تو گوش من ...
خوبه همونجا حرف من رو تاييد كردن ...
والا كسي كه تا حالا DMC بازي نكرده باشه! با چيزي كه شما نوشتيد فكر ميكنه بازي يك چيزي تو مايه هاي CoD است!
اولا اسپارتا شيطان بوده كه اشاره نكردي ، بعدش هم مادر دانته و ورجيل انسان بوده ، دانته و ورجيل يك انسان شيطاني هستند ، اسپارتا بعد از اين كه رئيس شيطان هارو دستگير كرد با مادر دانته و ورجيل Eva ازدواج كرد اما بخاطر يك اشتباه رئيس ازاد شد و Eva رو كشت ، اسپارتا رو فرستاد به زندان خواست دوتا پسر هارو بكشه كه دانته فرار كرد و اون هم ورجيل نكشت.
اينها خيلي ميكشه؟

بابا بنده خدا مرحله8 است يعني با نيرو نه دانته كه!
بايد اينكار بكني :
مستقيم --- راست --- چپ
توجه كن اگر درست بري بر ميگرده به همون جايي كه اول ازش اومدي و اگر اشتباه بري بايد با دشمن ها حسابي بجنگي! ...
ملاك هم قسمت نارنجي رنگ رو بگير

والا من كه كاري داشتم! فقط نظرم رو گفتم ايشون هي ميگه دانته و نيرو با هم هيچ ارتباطي ندارند!.
2 تا چیز می گم تا بیش از پیش مشخص بشه چه قدر اطلاعاتت کمه
1. اولا ds سبکش سوم شخصه
2. شما اونموقع که فقط مرحله اول رو رفته بودی رو هم از این حرف ها می زدی در حالی که هنوز خیلی با کاراکتر نرو اشنا نبودی.............

در مورد gt.........هم سایت معتبری نیست که بخوام راجبش بحث کنم تو هنوز نمید ونی سبک بیوشاک اول شخصه ولی ds سبکش سوم شخصه ........ نمید ونم چه طوری پیش نمایش هم می نویسی :laughing:
برو بعد از اینکه سنت قانونی شد اطلاعاتت رو هم زیاد کن .
در مورد داستان هم یک بار گفتم یک بار دیگه هم می گم من داستان بازی رو به صورت خلاصه توضیح دادم و خلاصه داستان دقیقا همین چیزی می شه که گفتم منتهی اقتضای سنت هست که ابراز وجود کنی دیگه کاریش نمی شه کرد....... ( حالا دوباره بیا داستان رو با جزئیات بیشتر بگو :laughing: )

اقا ول کنید دیگه ( miesam و nobungh oda ) من نمیدونم این بحثهای بچه گانتون چرا پاک نمیشه ؟ همه تاپکیم تاپیک شده جوابهای شما دوتا
حق با شماست من نباید دیگه بحث رو ادامه بدم باید به همون یه دونه پست بسنده کنم چون کسی که بخواد منطقی باشه از روی یک پست هم قبول می کنه قضیرو و
این قضیه نماد هم که جزو موی سفید و....... به حساب میاد هم هیچ ربطی به این نداره که بخوایم به این دلیل شخصیت های بازیرو به هم دیگه ربطی بدیم .

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا ول کنید دیگه ( miesam و nobungh oda ) من نمیدونم این بحثهای بچه گانتون چرا پاک نمیشه ؟ همه تاپکیم تاپیک شده جوابهای شما دوتا
باشه.
آقا يك سوالي برام پيش اومد الان! مگه شيطان ها از آتش نيستند؟ خب پس بهشون آتيش فايده اي نداره ديگه درست؟ مثلا وقتي كه شخصيت دانته با Berial ملاقات ميكنه خيلي راحت ميشينه روي دمش و هيچ چيز هم نميشه ولي چرا سلاح Nero وقتي ازش آتيش مياد بيرون همه رو لت و پار ميكنه؟:biggrin1:
بعدش! آخرش بازي روي ديوار نوشته Devil Never Cry اگر اشتباه نكنم! ولي ترنش ميگه Devil May Cry :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر