Devil may cry 4

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
اگه میشه یکی بگه boss آخر بازی ( سنگی ) را چیکارش باید کرد.
مشت اول را که میزند میشه دستش را پس زد ولی مشت دوم به شدت از جان کم میکنه و راه فراری نیست. بعضی اوقات هم فریاد میکشه که کاری نمیشه کرد و کاملا بی هدف انجام میگیرد.
اگه میشه زودتر و کامل راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
مشت اول را که میزند میشه دستش را پس زد ولی مشت دوم به شدت از جان کم میکنه و راه فراری نیست. بعضی اوقات هم فریاد میکشه که کاری نمیشه کرد و کاملا بی هدف انجام میگیرد.
باید تا دست راستشو تند میاره به سمت تو B بزنی
چیز سختی اصلا نیست!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها جان من قشنگ توضيح بديد!
ببين وقتي كه دست سمت چپش رو مياره RB رو بگير يك وقتي اومد بزنه زمين يك جا خالي بده بعد فورا B رو بزن همچين كه زدي ميره دست سمت راستش رو بلند كنه كه همچين اومد طرفت فورا B رو بزن بعد كه زدي مجسمه ميوفته زمين يك b بزن مسئله حله!
بچه ها اگه چیز جالبی که مثلا کار خاصی مثل holy water که یکی گفت یا چیزایی مثل این رو بگید البته تمام بازی رو من 1 بارم از holy water استفاده نکردم به نظرم این چیزا و رمز ها اصلا حال نمیده مخصوصا توی سبک crazy action .یادم نمیاد توی هیچ بازی ایی رمز زده باشم
والا HW به معني رمز نيست! چون بايد براي به دست آوردنش سعي و تلاش كني وگرنه با صدقه و... بهت نميدن! درباره BP ، هم بايد بگم كه 110 مرحله است اگر اشتباه نكنم و توي هر 10 مرحله هم اچيومنت ميده! البته توي تاپيك راهنماي اچيومن ها گفته بود ولي براي من كه از مرحله 20 شروع كرد به دادن.
كلا جاي خوبيه براي بدست آوردن امتياز براي خريد خون و... تو مراحل خيلي به كار مياد.

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
من كه تمومش كردم ديگه هم كاري به شما (Nobunaga Oda) ندارم و هيچ وقت هم پست هاتون رو نقل قول نميكنم! وقتي كه ميگيد سنبل يك بازي به گيم پليش نيست معلوم شما چقدر حرفه اي هستيد ... ;)
شما که از اولش هم پست های منو نقل قول نمی کردی من پست های شمارو نقل قول می کردم تا اطلاعات کم شما باعث گمراهی دیگران نشه................ ;)
1. اولا برو اطلاعاتت رو در مورد symbol زیاد کن .
2. همیشه سعی کن از خودت حرف بزنی نه اینکه حرف مجلات رو اینجا نقل قول کنی :laughing:

باید تا دست راستشو تند میاره به سمت تو B بزنی
چیز سختی اصلا نیست!
به قول شما سخت که اصلا نیست فقط کمی سرعت عمل و دقت می خواد.........;)

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من هم تمام کردم. کلا یکی از بهترین بازیهای عمرم بود.
یه پیشنهاد: من نسخه های قبلی این بازی را انجام نداده ام. هرکسی که بازی کرده بیاد و از داستان شماره 1 تا الان را بنویسد. مثلا من میخوام درمورد پدر دانته بدونم( اسپاردا) یا در مورد ویرجیل.
مطمینا اگه کسی این کار را انجام بدهد با استقبال دیگران هم روبرو میشود.
پ.ن: لطفا این بحثهای بی سروته را تمام کنید.;)

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
من هم تمام کردم. کلا یکی از بهترین بازیهای عمرم بود.
یه پیشنهاد: من نسخه های قبلی این بازی را انجام نداده ام. هرکسی که بازی کرده بیاد و از داستان شماره 1 تا الان را بنویسد. مثلا من میخوام درمورد پدر دانته بدونم( اسپاردا) یا در مورد ویرجیل.
مطمینا اگه کسی این کار را انجام بدهد با استقبال دیگران هم روبرو میشود.
پ.ن: لطفا این بحثهای بی سروته را تمام کنید.;)
سلام

داستان این سری از اونجایی شروع می شه که توی سالیان خیلی دور دروازه تاریکی به روی زمین باز می شه و ارتش و......... خلاصه هر ارگانی تاب مقاومت با این نیرو های شیطانی رو ندارن تا اینکه اسپاردا پیداش می شه و یه گروه 10 نفره جمع می کنه به مبارزه با نیرو ها می پردازه و بلاخره هم پیروز می شه و موفق می شه کلید دروازه تاریکی رو بدست بیاره و دروازرو ببنده.........سالیان بعد هم ازدواج می کنه وصاحب 2 پسر می شه که یکیش دانته و اون یکیش هم ورجیل هست و خلاصه اون ها رو می سازه بهشون فن و فنون یاد می ده و در اخرای عمرشم یه تیکه از گردندبند رو به دانته و اون یکیش رو هم به ورجیل می ده که محافظ زمین باشن ولی شیطنت های ورجیل برای تصاحب قدرت و به دست اوردن اون یکی گردنبند و داستان های 3 و 4 ............
( این تقریبا یه خلاصه ای از داستان بازی و سرنوشت اسپاردا هست ;) )

موفق باشی .

آخرین ویرایش:

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
والا HW به معني رمز نيست! چون بايد براي به دست آوردنش سعي و تلاش كني وگرنه با صدقه و... بهت نميدن! درباره BP ، هم بايد بگم كه 110 مرحله است اگر اشتباه نكنم و توي هر 10 مرحله هم اچيومنت ميده! البته توي تاپيك راهنماي اچيومن ها گفته بود ولي براي من كه از مرحله 20 شروع كرد به دادن.
كلا جاي خوبيه براي بدست آوردن امتياز براي خريد خون و... تو مراحل خيلي به كار مياد.[/quote]

اره درست میگی یکم که رفتم تو فاز holy water فهمیدم چجوریه ولی بازم زیاد باحال نیست تا موقعی که با این دستات خفشون نکنی فاز نمیده:biggrin1:
بعدم bp اگه مثلا مرحله 25 30 بودی و مردی دوباره از اول میاره یا میتونی سیو کنی و دوباره ادامشو میاره و اگه هم زمان تمام شد دوباره از اول میاره یا همون مرحله رو دوباره برات میاره
چون من هنوز وقت نکردم دوباره بشینم پاش ممنون میشم توضیح بدید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ایول ایول داش معراجو ایول(اگه اسمتو درست گفته باشم)
دل چنتا جوونو شاد کردی تونستی بریش:biggrin1:گفتم کاری نداره که برو حال کن که تازه باحال میشه

من با کارکتر دانته خیلی حال کردم به موفع می خندهو مسخره بازی در میاره به موقشم مثله یه مرد(بابا مرامت منو کشته دانته) :headband:میره نیرو و کیلیه رو نجات میده کلا باحاله
با بدبختی ردش کردم(مرحله بعدی هستم الان)باس اخرش هم مثل کره بود وترکید در مجموع باید قبل از
گرفتن گوی اول یه جامپ میزدم وبعد دومی و سپس یه جامپ دیگه
از همه کسایی که راهنمایی کردن من رو تشکر میکنم اینجا

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
میگم حالا که بازی را همه تمام کردند بیایید به مسایل حاشیه ای بازی بپردازیم:
تا حالا به تفاوت شخصیت نرو و دانته دقت کردید. کلا نرو توی این بازی با یه دختر آشنایی داره که اونم یه دختر معمولی( از نظر قدرت ) و با لباس کاملا پوشیده است در حالی که دانته با دو تا دختر رابطه داره که هردوتاشون..... اگه هم به اوایل بازی که دانته روی پل گلوریا را میبیند دقت کرده باشید گلوریا سعی میکنه نظر نرو را به خودش جلب کند ولی دانته حتی به اون دست هم نمیدهد حالا بریم به نقطه مقابل یعنی دانته جایی که با اون قورباغه روبرو میشه توی خیلی سریع به طرف دو دختر میره در حالی که نرو در اون موقع باز هم کم محلی میکند.
*****پس از این نظر میشه گفت نرو شخصیت جالبتری داره و کاملا به عشقش وفاداره ولی دانته نه

از نظر قدرت باید گفت تکیه بیشتر نرو روی دستش است که خیلی بکار میاد ولی کلا یک استیل مبارزه داره که کمی کار را سخت میکنه. در نقطه مقابل دانته دارای 4 نوع استیل مبارزه است که در شرایط متفاوت کاربرد دارند . از نظر نوع اسلحه هم دانته دارای دو تفنگ در ابتدای بازی است که حتی به 3 تفنگ هم میرسه ولی دانته تنها دارای یک نوع تفنگ است که در طول بازی افزایش نمیابد. از نظر شمشیر هم دانته دارای اسلحه های متنوع تری هست که واقعا در بازی تاثیر گذارند ولی نرو تنها دارای یک شمشیر است.
میرسیم به ویژگی فوق العاده نرو که اونهم دستش است که میشه از اون طریق دشمنان را به سمت خود کشید و به راحتی به درک واصل کرد و میتوان در هنگام گیجی boss های بازی روی اونها فنهایی را اجرا کرد که بخش اعظم جونشون را کاهش میدهد و میتوان در هنگام مبارزه با کمک دست به اونها نزدیک شد و راحتتر به ادامه مبارزه پرداخت.
*****میشه گفت در این بخش دانته بدلیل دارا بودن اسلحه های متنوع در سطح بالاتری قرار دارد ولی این تفاوت قدرت در طول بازی خیلی به چشم نمی آید.

نتیجه گیری: میشه گفت سازندگان بازی از سیاست خوبی بهره گرفتند و با ایجاد دو شخصیت در بازی جذابیت بازی را دو چندان کردند. البته اشکالاتی هم وجود داشت مثلا از نوع مبارزات دانته میشه نتیجه گرفت که در سه نسخه قبلی بازی روی اون کار شده ولی نرو به پختگی دانته نبود و کلا تعداد اسلحه هایش بسیار کمتر از دانته بود و اینطور که از پایان بازی پیداست نرو در نسخه های بعدی یا حضور نخواهد داشت و یا بصورت کمرنگ حضور خواهد داشت. البته در طول بازی سوالاتی هم درمورد گذشته نرو وجود داشت که خیلی به این موضوع پرداخته نشد و شاید در نسخه های بعد نکات مبهم برطرف بشه.

پ.ن: اگه کم و کاستی بود عذر میخوام و شما هم به بزرگی خودتون ببخشید;)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
درمورد قسمت بعد بازي بايد بگم كه در آخر بازي وقتي دانته در حال رفتنه نرو از دانته ميپرسد آيا باز هم ديگر رو ميبينيم دانته ميگه شايد و اين يعني خوده سازندها هسنوز تصميمي براي نسخه بعد نگرفتن همچنين به نظر من نسخه بعد بعد از dmc2اتفاق ميفته.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من الان با دانته تو جنگلم رسیدم به اونجایی که یه 3راهی هست اولین بار ترتیبش مستقیم-راست-چپ
بود اما الان این ترتیب عوض شده کسی میدونه ترکیب جدید رو

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من الان با دانته تو جنگلم رسیدم به اونجایی که یه 3راهی هست اولین بار ترتیبش مستقیم-راست-چپ

اگه خلاف جهت سایه اون تیر وسط بری حله ;)
فکر کنم اولی مستقیم بعدیش باید بر گردی عقب بقیشم همونطور که گفتم خلاف سایه اون مجسمه وسط برو

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad

باید مخالف سایش بری یعنی اگه سایه به سمت بالاست برو به سمت پایین و اگه به سمت چپه برو به راست

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759

مستقیم_عقب_راست_راست من که رسیدم مرحله 19 بازی رو ول کردم مسخره بازی باید همه BOSS ها رو دوباره بکشی واقعا که :mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر