Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
بچه ها در باره ی داستان بازی بگید اون شمشیری که نرو از دانته تو مرحله 10 میگیره شمشیر ورجیله؟
داستان اون تیکه ای که بعد از شکست دادن دانته تو مرحله 10 رو مشه کسایی که خوب همشو فهمیدن توضیح بدن که چی شد ؟ اصلا نرو اون شمشیر رو برا چی میخواست ؟ چرا اون زن موسفیده تبدیل شد به دوست دختر دانته ؟:confused:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها در باره ی داستان بازی بگید اون شمشیری که نرو از دانته تو مرحله 10 میگیره شمشیر ورجیله؟
داستان اون تیکه ای که بعد از شکست دادن دانته تو مرحله 10 رو مشه کسایی که خوب همشو فهمیدن توضیح بدن که چی شد ؟ اصلا نرو اون شمشیر رو برا چی میخواست ؟ چرا اون زن موسفیده تبدیل شد به دوست دختر دانته ؟:confused:
ببين اون شمشير! دانته به نيرو نميده دو مرحله قبل ترش وقتي كه نيرو با اگنوز همچين چيزي ملاقات ميكنه اون نرو (تلفظ درستش نيرو ولي همون نرو ميگم راحت تر!) حسابي ميزنه بعد شمشير ميكنه تو بدن نرو بعدش نرو كيليه رو ميبينه و حالت شيطانيش گل ميكنه اون شمشير شكسته بود و وقتي حالت شيطاني نرو گل ميكنه اون شمشير بهم جوش ميخوره و دست نرو ميوفته و نرو باهاش همه رو ميكشه و به آگنوز يك سري چيز ميگه و اون هم فرار ميكنه بعد توي اون مرحله دانته از نرو ميخواد كه شمشير بده بهش ولي نرو ميگه كه به اون نياز داره براي نجات كيليه و بعدش اون دختر ترينش كه به عنوان يك عامل نفوذي به نام گلوريا وارد اون فرقه شده و به دانته اطلاعات ميده. و فكر ميكنم چيزي فراتر از يك دوست دختر باشه :-" آخر بازي هم ميخواي بگم؟
اميدوارم راضي كننده باشه! (اينقدر نوشتم ميگه نوشته شما اندك است بايد بيشتر از 10 كلمه باشه!!!!!)

emperatoor_ps3

کاربر سایت
Jul 3, 2007
22
يه سوال
من داشتم Dmc 4 رو بازي ميكردم يه ارور اومد كه ميگفت
دي وي دي قابل خواندن نسيست
دو پيشنهادم داده :
1.دي وي دي را پاك كنيد
2.كنسول را ري استارات كنيد
بعدش مياد بيرون
لطفا يكي بگه من چيكار كنم؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
يه سوال
دو پيشنهادم داده :
1.دي وي دي را پاك كنيد
بعدش مياد بيرون
یحتمل دیسک بازی ایراد داره. باید عوض بشه.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
يه سوال
دو پيشنهادم داده :
1.دي وي دي را پاك كنيد
بعدش مياد بيرون

مرحله 10 یا 9 اینطوری میشه؟
همونجایی که دختره رو گروگان گرفته؟
برای من اونجاش گیر میکنه , دیسکم aone هست.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
خه وسط بازي mass effect بازم اين ارور رو داد
بازي play box هستش
اگه از دیسک Free استفاده میکنی احتمالا از اونه.DVD رو عوض کن
(یکی از دوستام میگه Play Box زیاد خوب نیست)

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
فریدون انگلیسیت خوبه همه ی اون سکانسی که بعد از مرحله ی 10 میاد (بعد از شکست دادن دانته و گرفتن شمشیر ازش)رو برا ما تعریف کن ببینمی اینجا چی شد و جواب پست اول این صفحه رو بده میثم که جواب داد ولی همه جوابشو میدونستم و جواب سوالامو نگرفتم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
يه سوال
دو پيشنهادم داده :
1.دي وي دي را پاك كنيد
بعدش مياد بيرون
اره براي من هم توي بازي Gears Of War همين مشكل رو داره! وقتي آخرين مرحله بخش اول رو كه با اون غول كوره است همين مشكل برام پيش ميومد. دقيقا ديسك من هم مالزي بود! اون موقع زياد سرم نميشد مالزي بهتر يا بنفش ها ...
اما اگر نميخواي عوض كني چند بار ديسك رو در بيار بزار توش بايد ردست بشه يا يك ديسك يك بازي ديگه رو بزار يك كم بازي كن و بعد ديسك خودت رو بزار يا اصلا يك بار بشورش ميگم خش مش روش نيست؟
آخه براي من هم همين طوري بود خش داشت بعد يك بازي ديگه رو ميزاشتم بيشتر وقت ها ميخوند :biggrin1:
درود
یه نگاهی به اینجا بندازید :biggrin1:.
بعد اگر روتون شد مال خودتون رو بگیرد :biggrin1:.
كارش 45 دقيقه است :-"

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دوستان مگه رو دویل هانتر بریم اون حالت یک تیر بکش و یک تیر بمیر میاد؟؟؟

امیر برا چی رو دویل هانتر نرفتیی ؟ پس برا همینه میگی بازی هیجان نداره و نا امید کنندست چون مدهیومنش زیادی بچه بازی و اسونه
در مورد دویل هانترهم یکی از بچه ها توضیح داد که یه سخت تر از هیومن هست تو صفحه های قبل میتونی همهی مدهای بازیرو ببینی چون یکی از بچج ها کامل گذاشته
به هر حال اول بازی اینو مینویسه که human برا کساییه که اولین باره این بازیو میکنن
و دویل هانتر برای کساییه که نسخه های قبلی رو بازی کردن :)
من که اون پیرمردرو (فک کنم غول اخر بازی با نرو بود) تو مرحله 11بعد از یه بار باحتن رو دویل هانتر رد کردم

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
امیر برا چی رو دویل هانتر نرفتیی ؟ مد هیومنش زیادی بچه بازی و اسونه
در مورد دویل هانترهم یکی از بچه ها توضیح داد که یه سخت تر از هیومن هست تو صفحه های قبل میتونی همهی مدهای بازیرو ببینی چون یکی از بچج ها کامل گذاشته
به هر حال اول بازی اینو مینویسه که human برا کساییه که اولین باره این بازیو میکنن
و دویل هانتر برای کساییه که نسخه های قبلی رو بازی کردن :)
من که اون پیرمردرو (فک کنم غول اخر بازی با نرو بود) تو مرحله 11بعد از یه بار باحتن رو دویل هانتر رد کردم
حالا جالب اينجاست! من تنها غولي رو كه به راحتي رد كردم همين پير مرد بود هم مرحله آخر كه S گرفتم! اصلا باورم نميشد همين طور دوبار زدمش مرد :biggrin1: هنوز تو كف اينم كه چه جوري اين مرد اينقدر تند مرد!
همونجایی که دختره رو گروگان گرفته؟
برای من اونجاش گیر میکنه , دیسکم aone هست.
يك دختره چيه! كيليه اون اگر نبود اصلا DMC4 توي همون موقع كه دانته پريد پايين خلاصه ميشد :laughing:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من الان گمون کنم تو مرحله 5هستم این باس این مرحله همون بابایی هست که پشت یه مانع شیشه ای
وایساده یه سری هم مثل خنجر تو سر وکله نرو میخورن واقعا کلافه شدم درضمن اولین باری هست که دویل
بازی میکنم کشتن این بابا قلق خاصی داره اگه جواب مثبته من رو هم درجریان بگذارید لطفا:(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من الان گمون کنم تو مرحله 5هستم این باس این مرحله همون بابایی هست که پشت یه مانع شیشه ای
وایساده یه سری هم مثل خنجر تو سر وکله نرو میخورن واقعا کلافه شدم درضمن اولین باری هست که دویل
بازی میکنم کشتن این بابا قلق خاصی داره اگه جواب مثبته من رو هم درجریان بگذارید لطفا:(
وقتی خنجر ها به زمین میخورن شما باید با قدرت دستت شمیرها رو بگیری به طرف اون قسمت شیشه ای پرتابش کنی خیلی خیلی اسونه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر