Devil may cry 4

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
اگر يك نگاه به سلاح هاي دانته بندازي! هيچ وقت چنين حرفي رو نميزني نيرو كلا سلاح هاش به يك دست ، شمشير و يك تپانچه منتهي ميشه كه تازه تپانچه توي 80 درصد بخش ها به كارت نمياد و فقط به درد زماني ميخوره كه دشمن ها ازت دور هستند! اونم فقط بري غول ها مثل همين غول مار يا Credo همين و بس ...
شما اگه به طور کامل تمام فنونی که می شه از دست نرو استفاده کرد رو بلد باشی هیچوقت همچین مقایسه ای نمی کنی..........;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
بحث گرافیک اومد وسط یاد یه چیز باحالا افتادم. دموی اول بازی که دانته میاد اون پیر مرده رو میکشه بعد خون می پاشه رو صورتش، اگر به اون قسمت خونی دقت کنید میبینید که برجسته ست !!!.
اینکه میگید با نرو اسون تره و با دانته سخت، دلیلش اینکه شما 12 مرحله با نرو بازی رو انجام دادید و به اون عادت کردید. به همین دلیل یکم دانته گوشت تلخ به نظر میرسه :biggrin1:.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم این بازی گرفتم . مرحله 8 هستم کی با دانته میشم .ولی اگه نرو دستش نبود هیچی نبود .
بعد چرا نرو تو دلش شمشیر رفت نمد مگه مثل دانته هست ؟

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام دوستان
من امروز بازی رو از نکس جن گرفتم . اما ... :(
بازی رو تو دستگاه میزارم اولش که میگه تنظیمات Display و از این جور چیزا وقتی اونو میزرم بره ارم Capcom
میاد و صفحه سیاه میشه دیگه نمیاد . چه خاکی تو سرم بریزم ؟
اینم از شانس بده ما

100x

کاربر سایت
Feb 11, 2008
9
با عرض سلام خدمت تمام رزیدنت اویل بازها

من یه مشکل کوچولو تو رزیدنت اویل کد ورونیکا دارم در آخر بازی وقتی که الماس آبی رو از چشم ببر بر میدارم سوکتی که باید با شیرفلکه ترکیب بشه رو به من نمیده لازم به تذکره برق رو هم که قطع می کنم در قفل مشه آیا کسی هست منو راهنمایی کنه ممنون میشم​

100x

کاربر سایت
Feb 11, 2008
9
منم این بازی گرفتم . مرحله 8 هستم کی با دانته میشم .ولی اگه نرو دستش نبود هیچی نبود .
بعد چرا نرو تو دلش شمشیر رفت نمد مگه مثل دانته هست ؟

من یه مشکل کوچولو تو رزیدنت اویل کد ورونیکا دارم در آخر بازی وقتی که الماس آبی رو از چشم ببر بر میدارم سوکتی که باید با شیرفلکه ترکیب بشه رو به من نمیده لازم به تذکره برق رو هم که قطع می کنم در قفل مشه آیا کسی هست منو راهنمایی کنه ممنون میشم :evil:

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381

من یه مشکل کوچولو تو رزیدنت اویل کد ورونیکا دارم در آخر بازی وقتی که الماس آبی رو از چشم ببر بر میدارم سوکتی که باید با شیرفلکه ترکیب بشه رو به من نمیده لازم به تذکره برق رو هم که
قطع می کنم در قفل مشه آیا کسی هست منو راهنمایی کنه ممنون میشم :evil:

دوست عزيز تاپيك رو اشتباهي اومدي.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
سلام دوستان
من امروز بازی رو از نکس جن گرفتم . اما ... :(
بازی رو تو دستگاه میزارم اولش که میگه تنظیمات Display و از این جور چیزا وقتی اونو میزرم بره ارم Capcom
میاد و صفحه سیاه میشه دیگه نمیاد . چه خاکی تو سرم بریزم ؟
اینم از شانس بده ما

منم همین مشکل برام پیش اومد
بدبختانه بعضی ها هم این مشکل رو داشتن
uc یا pal هستی؟
چون بازی های free یه کم مشکل داشت
اما خدا رو شکر بچه های next بچه های خوبی هستن.راه میان ;)
(فقط میمونه بخش تنبلی رفتن تا اونجا :cheesygri )

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
بچه ها بعد از اینکه مرحله 20 رو تموم میکتنیم که اسما شروع میشه بیاد باید حدود 1 دقیقه و خورده ای از کایرا محافظت کنیم میشه بگید اچیومنت میده اگه این مدت نذاریم ضربه بخوره یا نه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
مرحله ی 13 ام
با دانته بازی میکنم
تو جنگلم
رسیدم به اون 4 راهی که مجسمه ی مار وسطشه!
چرا کار کنم؟! راه ها کدومه؟
راه اول که مستقیمه چون بر میگرده سر جای اولش پس درسته! راه های دیگه رو تست کردم همه اشتباهه!
راهنمایی؟!

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
:-"گرافيكش اصلا جالب نيست به نسبته بقيه بازي هاي كپكام. يه كم از نسخه پي اس 2 بهتر بود.
كلا گيم پلي كه همون بود ولي بره سرگرمي بد نبود يعني خوب بود ولي بعد از چند سال انتظارات رو بر آوورده نكرد. مدل سازي شخصيت هاشم زياد جالب و با جزييات نبود (جز يكي 2 شخصيت)
غول هاشم تا آخره بازي هي بايد باهاشون مبارزه كني و كلا 6 7 غول داره كه تو 20 مرحله بهت غالب ميكنه كپ كام!به عناوين مختلف. شخصيت هاي فرعي بازي هم مثله اون دختر ها جز تو دمو ها و پيتزا خوردن!!؟ هيچ نقشي تو بازي نداشتن بر عكسه باكس شات هاي بازي كه رو اون شخصيت ها تاكيد كرده بود كلا من به اين بازي نمره ي 7 ميدم از 10 نمره.

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
مرحله ی 13 ام
با دانته بازی میکنم
تو جنگلم
رسیدم به اون 4 راهی که مجسمه ی مار وسطشه!
چرا کار کنم؟! راه ها کدومه؟
راه اول که مستقیمه چون بر میگرده سر جای اولش پس درسته! راه های دیگه رو تست کردم همه اشتباهه!
راهنمایی؟!
بالا-پایین-راست-راست

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
موافق هستید Melee Atack که گذاشتن رو Y یه کم سخته؟من دارم دویل بازی میکنم از شماره 1 ولی متاسفانه هیچ کدوم سیدیهاش دستم نیست که ببینم رو Ps2 Control Layout چه جوری بود.فکر کنم مربع Melee Atack بود و دایره هم تفنگ و X پرش.چون بیشترین استفاده از همین شمشیره که به نظر من دگمه Y دگمه مناسبی برا این کار نیست.اساتید لطف کنن یه Layout پیشنهادی به غیر حالت Default بدن.من دردمو به کی بگم که Virgil میخوام:(( کسایی که Dmc3 رو بازی نکردن درباره ورجیل بگم که الان غرور دانته جلو نرو رو چند برابر کنن و جای نرو دانته رو بذارن و جای دانته ورجیل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر