Devil may cry 4

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
ولي خب اصلا شوخ طبع نيست و خيلي هم سنگينه! ولي اگر هم دقت كني ميبيني كه رفتارش زمين تا آسمون با دانته فرق داره.
ببين من نسخه هاي قبل رو كاري ندارم با اين نسخه كار دارم. خونسردي دانته و شوخ طبعي و... اش رو ببين بعد عصبانيت! نيو و خشكي اش رو ببين البته يك جا هايي كه حركاتي ميكنه ولي بازم نسبت به نيو ...
مثلا وقتي به نيو ميگه Kid ! ببينيد چقدر نيو عصبي ميشه ولي وقتي نيو به دانته ميگه اسم خوبي نيست دانته ميخنده و يك چيزي ميگه يادم نيست! كلا شخصيت متفاوت اند ديگه. متاسفانه اين بار با فريدون مخالفم.
اخلاق و رفتارشون که مشخصه ولی فکر کردی چطور میشه دونفر اینقدر از ظاهر شبیه به هم باشند؟. اتفاقی میافتاد اگر یه شمشیر متفاوت طراحی میکردن براش، یا استیل دویدن، مبارزه، طرح لباس و ... درست حسابی و متفاوت با دانته میساختن.

پ.ن. اسراری ندارم، فقط نظرمُ میگم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ممنون واقعا! 80 نفر بازي رو تموم كردن يكي نيست به ما بگه اين مرحله 11 اون اولش بايد چه كنيم؟
اخلاق و رفتارشون که مشخصه ولی فکر کردی چطور میشه دونفر اینقدر از ظاهر شبیه به هم باشند؟. اتفاقی میافتاد اگر یه شمشیر متفاوت طراحی میکردن براش، یا استیل دویدن، مبارزه، طرح لباس و ... درست حسابی و متفاوت با دانته میساختن.

پ.ن. اسراری ندارم، فقط نظرمُ میگم.
خب ديگه اين هنر سازندگان تغيير بيش از حد شخصيت ميتونست باعث بشه خيلي ها بيخيال بازي بشند البته يك چيزي بين نرو و دانته است

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به قرآن! ازتون كم نميشه يك كمكي به ما بكنيد ها.
بابا يكي بگه توي اين مرحله لعنتي 11 چه كار بايد بكنم؟
ميرم با شمشير يك قسمت ميزنم و يك ستاره هايي مياد كه نرو دستش ميگيره به طرف اونها و ازش بالا ميره بعد با چندتا از اون عقرب ها كه لباسشون بايد بكشيم پايين مبارزه ميكنم بعد يك آسانسور مانند از اون بالا ميرم بعدش يك دريچه باز ميشه كه اگر برم توش بر ميگرده به جاي اول كه بازي شروع شده! بعد سمت راست كه ميرم يك درب كه وقتي موجودات رو ميكشم پشتش باز ميشه و ميرم جلو ديگه هيچ راهي نداره يك قسمت كه باز با دست نرو اونجا رو ميگيرم هي مياد رو هوا! ولي هيچي نميشه.
بابا ترخدا كمك كنيد يك روز و نيم اين لعنتي من كاشته.

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
ميرم با شمشير يك قسمت ميزنم و يك ستاره هايي مياد كه نرو دستش ميگيره به طرف اونها و ازش بالا ميره بعد با چندتا از اون عقرب ها كه لباسشون بايد بكشيم پايين مبارزه ميكنم بعد يك آسانسور مانند از اون بالا ميرم بعدش يك دريچه باز ميشه كه اگر برم توش بر ميگرده به جاي اول كه بازي شروع شده! بعد سمت راست كه ميرم يك درب كه وقتي موجودات رو ميكشم پشتش باز ميشه و ميرم جلو ديگه هيچ راهي نداره يك قسمت كه باز با دست نرو اونجا رو ميگيرم هي مياد رو هوا! ولي هيچي نميشه.
به خدا من مرحله 3 هستم . فکر کنم فردا برسم به اون جايي که شما هستيد .

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
ببین همون مرحله ای هستی که پله می خوره گرد میره بالا؟؟؟
بعدش به یه دونه از اون چیز چرخشی می رسی که با ضربه زدن بهش کامل میشه و اون دستگیره ها ظاهر میشن!!!
ببین از اونا برو بالا!!
بعد همون عقرب ها رو بکش(که وقتی می کشیشون میری جلو یه گرین ارب هم هستش همین انپی خودمون)برو بقل آسانسوره برو بالا با اون!
رفتی بالا یه چیزی آبی ظاهر میشه!نرو روی اون اصلا ولش کن توجه نکن برو سمت مخالف!!!
به یه لوح قرمز رنگ میرسی بخونش و چند تا جونور بکش و بر جلو!!
بعد میرسی جلو تر به یه دونه از اون مجسمه طلایی ها که می تونی آیتم بخری!!!!
برو جلو تر دسگیره ها رو روی هوا می بینی!!!
باید اونا رو بگیری برسونی خودت و به دیوار روبه رو و وقتی به دیوار روبه رو رسیده خودت و بندازی رو دیوار و یه بار دیگه بپری می ری اون ور دیوار!!!!
بقیش و می فهمی خودت فقط بدون باید بپری اون ور دیوار!
باز جلو تر باید این کار و بکنی!!!!
تا برسی به بالا ترین قسمت که باعث میشه یه دونه از اون چاله ابیا باز ظاهر شه بازم توش نمی ری ولی وقتی اون ظاهر میشه آسانسور بغله مجسمه روشن میشه!
میری بالا و با اون پیره مرده مبارزه می کنی.
بچه ها ادامه بدید که توی این مرحله تموم میشه!!
و خدای قدرت دانته شروع به بازی می کنه!
چه حالی میده!!!
ووووه!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
باید اونا رو بگیری برسونی خودت و به دیوار روبه رو و وقتی به دیوار روبه رو رسیده خودت و بندازی رو دیوار و یه بار دیگه بپری می ری اون ور دیوار!!!!
اره دقيقا همين مرحله است! مسئله همين ميپرم روي اولي بعد روي دومي ميپرم روي ديوار ميوفته پايين!
ميشه بيشتر توضيح بدي ممنونم.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
[اره دقيقا همين مرحله است! مسئله همين ميپرم روي اولي بعد روي دومي ميپرم روي ديوار ميوفته پايين!
ميشه بيشتر توضيح بدي ممنونم./quote]
ببین کاری نداره!!!
با سرعت بدو طرفه اون دست
گیره ها!!!
بعد بپر اولی رو که گرفته با شتاب(باید سریع عکس و العمل نشون بدی)
بپر به بعدی وقتی دومی رو گرفتی رفتی جلو خودت ول کن می یفتی لبه دیوار!!!
همون جوری که از در و دیوار می ری بالا اون ارب مخفی ها رو می گیری حاالا هم همین طوری!!!
خیلی راحت وقتی خوردی به دیوار یه بار دیگه A رو بزنی به راحتی می پره باز بالا تر و کافیه شما فقط دسته جلو بدی میری اون وره دیواررررر!!
همین خیلی راحته خدایی!

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
نه!راستشو بخواي من هنوز يك مقاله درست و حسابي از اين بازي نخوندم اين نظرم هست.
من البته يك جا اشتباه كردم نيو يا همون نرو! آخه تو بازي احساس ميكنم ميگه نيو ... ولي خب اصلا شوخ طبع نيست و خيلي هم سنگينه! ولي اگر هم دقت كني ميبيني كه رفتارش زمين تا آسمون با دانته فرق داره.
ببين من نسخه هاي قبل رو كاري ندارم با اين نسخه كار دارم. خونسردي دانته و شوخ طبعي و... اش رو ببين بعد عصبانيت! نيو و خشكي اش رو ببين البته يك جا هايي كه حركاتي ميكنه ولي بازم نسبت به نيو ...
مثلا وقتي به نيو ميگه Kid ! ببينيد چقدر نيو عصبي ميشه ولي وقتي نيو به دانته ميگه اسم خوبي نيست دانته ميخنده و يك چيزي ميگه يادم نيست! كلا شخصيت متفاوت اند ديگه. متاسفانه اين بار با فريدون مخالفم
اصلا از نظر اخلاقی این 2 نفر تفاوت انچنانی با هم ندارن یا بهتر بگم اصلا ندارن . قبلا گفتم شما اگه دقت کنی توی این نسخه هم وقتی قرار با باس ها مبارزه کنی دقیقا همون رفتاری که دانته قبل از مبارزه انجام می داد رو نرو هم انجام می ده . در مورد شوخ طبعی و ............ هم توی این شماره هم توی مبارزه های دانته و نرو با هم شوخ طبعی انچنانی یا اخم انچنانی ما از این 2 نفر ندیدیم . :confused:

البته حتی اگه فرض رو هم بر این بگیریم که این اختلاف بین این ها باشه ......... که نیست :-" باز هم اختلاف انچنانی نیست که ما بخوایم اونو تنوع توی شخصیت اول بازی معرفی کنیم ;)

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
اشتباه میکنی دوست من.
برای مثال MGS2:SOL، نیم ساعت با Solid Snake یک لول رو بازی کردیم و بعد با Raiden. حرکاتشون نه تنها کاملا شبیه هم نبود، بلکه در اصل علاقه م به سالید اسنیک بیشتر شد. رایدن مثل احمقها هرچی میگفتن هی همون رو با لحن سوالی تکرار میکرد. شوخی حالیش نبود و کاملا خام بود اما وقتی در کنار اسنیک وایمسیتاد اونوقت ابهت شخصیت سالد اسنیک رو پی میبردی.
بهتر بود برای این بازی هم ازین تریک استفاده کنن تا فروش نسخه ی بعدی بره بالا... کسی منکر اینه که سری MGS جزء ساده ترین گیم پلی رو داره؟ اما محببییتش به خاطر داستان و شخصیتهاشه.;)

البته این پستی که شما ارسال کردی که ربطی به موضوع نداشت . چون این دوست ما داشت به این موضوع اعتراض می کرد که چرا اکشن بازی مثل قبله و خیلی تفاوتی نکرده و منم دلیلش رو گفتم . این چیزی که شما داری می گی الان توی این نسخه اجرا شده که ........ دست شیطانی نرو خودش یک نوع تنوع محسوب می شه ولی دیگه بیشتر از این تغییرات توی عنوانی مثل DMC جز اعصاب خوردی چیزه دیگه ای نداره ........;)

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
خوب من هم امروز ساعت 30/4دقیقه این بازی بهم رسید از وست گیم واقعا بازی قشنگیه از همون موقعه هم تا همین الان هم که دارم ÷ست میدم داشتم بازی میکردم الانم رسیدم به مرحله11 فکر کنم
اما در مورد شوخ طبعی اینه که نرو گاهی اوقات بی مزه با زی از خودش در میاره(مثله اون موقع که میرسه بره اگنوس اداشو در میاره ت ت ت تالک:cheesygri) اما من تو بیشتر صحنه ها که دیدم یکسره عصبانیه مبارزه هاش با کردو-اون یارو نهنگه و.... و اما دانته همش در حال مسخره بازیه و واقعا شخصیت شوخ طبع و خیلی ÷ر طرفداری داره من نمیگم طرفدار نرو نیستم خیلی هم ازش خوشم اومده اما بازم میگم دانته چیزه دیگه اییه
از دوستانی که این بازیو تموم کردن 1سوال دارم اگه بازیو تموم کنیم میشه با دانته هم بازی کنیم؟ از اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر