Devil may cry 4

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
8byoi6g.jpg

732u339.jpg

يك سري اسكن جديد.

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
نمیدونم شما هم به این دقت کردید یا نه شمشیر نرو مثل موتور سیکلت میمونه این طوره گازشو میگیره قارام قارام صدا میده :biggrin1:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
خوب آره ، اصلا این بخشی از بازی هست که من دیدم خوشم نیومد ولی خوب باهاش کنار میاییم...

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
مديران لطفا تايپيك رو مهم كنند
من ADSLام چت كرده به شدت سرعتش امده پايين ولي يكي از دوستام دانلود كرده ديشب بهم زنگ زد داشت 3ساعت از بازي تعرف مي كردمي گفت گيم پلي بازي اين قدر و جذاب هستش كه ادم كف مي كنه و ميگفت كمبوها خيلي باحال هستند و كلا گيم پلي بازي خيلي جذاب و سريع تر از نسخه هاي قبلي هستش!
گرافيك بازي هم ميگفت خيلي خوب هستش مخصوصا چهره ها و انيميشن هاي بازي هم خيلي عالي هستند و اصلا BREAKندارن:p
بعد مي گفت صداي شمشير و بخورد انها وموزيك هاي بازي خيلي باحالس هستن در كل خيلي از بازي تعريف كرد منم اگر امشب ADSLدرست شد دانلود مي كنم بهتون ميگم چه خبره:love::cool:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
خب من دمو X360 بازی را دانلود کردم و ...:
1.منو بازی شامل 3 قسمت start , option , exit است
2.option فقط دارای انتخاب vibration هست و نه چیز دیگری
3.در منو start می توانیم 2 تکه مرحله را انتخاب کنیم.
4.تکه اول شامل مرحله است که درون یک شهر و ساختمان است که به صورت 10دقیقه وقت برای بازی است.
5.تکه دوم زمانی نیست و درون یک مکان برفی است بعد کشتن چند موجود باید با یک boss مبارزه کنید
6.انتخاب درجه سختی وجود ندارد ولی به نظر من با easy یا very easy باید باشد (با سابقه من از بازی کردن همه شماره های قبلی بازی)
7.ما با nero در این دمو بازی خواهیم کرد .
8.گیم پلی بازی همان گیم پلی عالی شماره های قبل است با کمی تغییرات(مهمترین شان همان دست nero است)که باز هم عالی هستند
9.گرافیک بازی بسیار عالی است .به طوری که من طی چند نقدی که در موردش خواندم دوستانی که ps3 داشتند گفتند که این بازی گرافیکش از بقیه بازی هائی که انجام داده اند بیشتر بوده است حتی از uncharted هم بیشتر و دوستانی که X360 را داشته اند هم از گرافیک عالی بسیار تعریف کردندو آنها هم تا الان با چنین گرافیکی روی X360 ندیده بودند. من خودم هم نظر X360 داران را تصدیق می کنم البته در نقدهائی که سایت ها کردند و خبرش هم در سایت گذاشته شد گرافیک X360 بسیار کم بهتر است آن هم اگر زیاد با دقت با وسواس . LOADING های بازی هم بسیار کوتاه طراحی شده بود .من حتی جائی خواندم بر روی PS3 بازی LOADING نداشته بین هر منطقه (به علت نصب روی هارد)و برای مثال وارد دری می شوید بازی LOAD نمی شود.بر روی X360 این LOADING این طور که من در دموی بازی ادیدم بسیار کم است که این صد البته هنر CAPCOM است
در آخر ما باز شاهد شاهکار دیگری از CAPCOM هستیم و من به همه دوستانی که PS3 و X360 دارند این بازی را توصیه میکنم
از دارندگان هر دو کنسول می خواهم به حرف خوبی که یک زمان نیما جان زد عمل کنید و به جای فن کنسول فن بازی باشید مثل زمانی که اکثر ما PS2 داشتیم حالا هم فرقی نمی کند.کم کم بازی های خوب و مشترک مثل DMC و GTA و RE , ................... میآیند و باهم به نقد بازی ها بپردازیم چه آن تاپیک در قسمت PS3 باشد و چه در X360
اگر کم و کاستی در نوشته من بود به خوبی خودتان ببخشید
من منتظر نقد های دیگری از این بازی از دوستان چه دارندگان X360 یا PS3 (به خصوص نیما جان به دلیل داشتن هر دو کنسول) هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر