Devil May Cry 4 | PS3

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
اولا که عزیزم من قصد توهین به شما مبتدیارو ندارم دوما وقتی شما به دویل مای کرای میگین بازی قشنگ به شعور همه گیمرا توهین می کنی
بسه بابا...
من خودم بهترين بازي که تو اين چند وقت انجام دادم همين بود جدا از داستان قشنگش و گرافيکش گيم پليش طوريه که هيچوقت آدم ازش خسته نميشه شما هم اگه ازش بدت مياد اشکالي نداره سليقه هست ديگه ولي ديگه نبايد به طرفداراش توهين کني

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
متاسفانه اکثرا وقتی بازی ای رو گیر میکنن اینطوری این شاهکار رو که در حقش هم سایتها نامردی کردن زیر سوال میبرن
اگه رو مد مناسب برید قطعا براتون یکی از لذت بخش ترین بازیهایست و میفهمید که با یه شاهکار طرفید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام بر دوستان
من یک سوالی داشتم وقتی نرو با اون قوله که آتیشه میجگه بهش میگه (دسته تو شبیه)کی منظورش با کی بود نکنه با برادر دانته بود میشه یکم توضیح بدهید که اصلا این چه جوری دستش اینطوری شد ولا که من نفهمیدم:confused::love::cool::biggrin1::-"

Kast@r

کاربر سایت
Aug 1, 2008
5
متاسفانه اکثرا وقتی بازی ای رو گیر میکنن اینطوری این شاهکار رو که در حقش هم سایتها نامردی کردن زیر سوال میبرن
اگه رو مد مناسب برید قطعا براتون یکی از لذت بخش ترین بازیهایست و میفهمید که با یه شاهکار طرفید
عجب!!!
این بازی چه شاهکاری بوده ما خبر نداشتیم !

shirbehrad

کاربر سایت
Sep 17, 2006
29
منظورت از دست اون ماسماسك مضحكه آبيه ، زياد گير نده بابا متال گير كه نيست بخواي داستانشو بفهمي اين بازي داستان نميشناسه با اون هيولا هاي با نمكش مثل اينكه داري مستربين نگاه ميكني:love:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
دویل یکی از بهترینهاست چه شما بخوای چه نخوای
در ضمن داستان بازیو فهمیدید؟که اینقدر ازش بد میگید؟اصلا دموهای بازیو دیدید؟
تا حالا به جز metal gear 4 چیز دیگه ای بازی کردید؟
کلا کسایی که از این بازی بد میگن از سبکش خوششون نمیاد نه از خود بازی مانند شما دوستان که هی یه ایراد میزارین روش که حتی کارشناسا هم اون ایرادو پیدا نکردن.در کل میگم که اگه از سبک یه بازی خوشتون نمیاد دلیلی نداره بازی کنید بعدش بیاید به کلی طرفدار توهین کنید و در ضمن هیچ سایتی چه خارجی چه ایرانی این بازیو با god of war مقایسه نکرده و مقایسشونم درست نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر