Devil’s Third بازی بعدی ایتاگاکی معرفی شد!

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام.

thq-logo-10.jpg

امروز GTTV از بازی بعدی استدیو Valhalla Game با رهبری ایتاگاکی پرده برداری کرد.Devil’s Third که یک بازی در سبک FPS خواهد بود نام عنوان بعدی این بازیساز است.
THQ ناشر این بازی است و هنوز حرفی از تاریخ عرضه زده نشده است.ناگفته نماند که این بازی برای PS3 و X360 عرضه خواهد شد.
دو سایت EuroGamer و Kotaku و مجله فامیتسو به زودی مصاحبه هایی با ایتاگاکی منتشر میکنند.

Source

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اول از همه بگم که نظرم کاملا شخصیه ...و لازم نکرده سریعا موضع بگیری ...
=====================
اکثر کسایی که نظر دادن صرفا ایتاگاکی رو شخص بزرگی میدونن نه تیمی که الان داره باهاش کار میکنه و هنوز ثابت نشده اصلا این ایتاگاکی بدون تیم نینجا هم کاری بلده یا نه ....صرفا بازیهای بزرگ تیم نینجا خلاقیت 100 درصد ایتاگاکی نبوده و بقیه هم نقش داشتن ...
در اینکه ایشون شخصیت بزرگی هستن توی دنیای گیم شکی نیست ولی در اینکه ایشون بتونن در شرایط جدید بازی بزرگی بسازن شک بسیاری هست ... من خودم ( به قول بچه های اینجا ) یکی از پنکه های این شخصیت هستم ...
======================
مثالش چرته میدونم :
بازیکنهای برزیل با مربیگری علی دایی :sick:
بازیکنهای مالدیو با مربیگری مثلا فرگوسن :biggrin1:
پس تیم سازنده هم نقش زیادی داره ... امیدوارم که تیمش از تیم نینجا هم بهتر باشه چون باعث خوشحالی من یکی میشه
استودیو ایتاگی حدود 45 نفر عضو داره که 20-25 تاشون برای Team Ninja و بقیه اعضای تیم VF5 هستند.

• Like
Reactions: u.s.a

kati_gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2007
8
استودیو ایتاگی حدود 45 نفر عضو داره که 20-25 تاشون برای Team Ninja و بقیه اعضای تیم VF5 هستند.
بله طبق آخرین آمار 44 نفر که 22 نفرشون از اعضای سابق تیم نینجا که معروفترینشون هم Hiroaki Matsui هست و تا حدودی katsunori ehara و دقیقا 22 نفر از از سازندگان اصلی Virtua Fighter 5 و اینکه اسم تیمشون هم اوایل وایکینگ های توکیو بوده و حالا شده Valhalla Game که Devil’s Third رو میسازن ولی بازم دلیل کافی برای ساخت عناوین بزرگ نیست ... حداقل تا اینجا ...

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بله طبق آخرین آمار 44 نفر که 22 نفرشون از اعضای سابق تیم نینجا که معروفترینشون هم Hiroaki Matsui هست و دقیقا 22 نفر از از سازندگان اصلی Virtua Fighter 5 اسم تیمشون هم اوایل وایکینگ های توکیو بوده و حالا شده Devil’s Third
البته کوچک بودنش زیاد مهم نیست چون این بازی از اون دسته بازی هاست که THQ فقط ناشر نیست و یک سری منابع داخلیشو برای بازی گذاشته برای همین جز THQ Partners نیست.

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
برای مقایسه گرافیکی اولین نمایش GOW3 و نسخه بعدی (E3)، فکر کنم این عکس به وضوح نشون میده که چقدر مدل اولیه کریتوس تو نمایش اولین تیزر گیم پلی توی VGA ضعیف بود:
http://www.ps3center.net/images/uploads/staff/images/GOW3Comparison1.jpg
(مدل نهایی کریتوس صد برابر از مدل E3 ش هم بهتر بود!)

من فقط موندم چرا همه می گن گرافیک این بازی (Devil's Third) ضعیفه. به نظرم که خوب / مایل به بالاست. تو تریلر های جدید فقط SOCOM4 و Fallout New Vegas از دید بصری بد بودن (البته نیو وگاس بد نبود، فاجعه بود. در حد Medium گرافیک Fallout 3 هم نبود!). Bodycount هم متوسط بود.
100 % باهات موافقم ... من از سبک گرافیکیش خوشم اومد ...
بابات kombat جدیده هم تبریک!:biggrin1:حالشو ببر:biggrin1:...

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
توجه
تمام نسخه های تریلر Devil's Third سانسور شده هستند. چه تو GT و چه تو بقیه سایت ها. سکانس قطع شدن سر کماندوی زن و آخر دمو که کله ی یکی از دشمنا می خوره به دوربین تو تمام تریلر ها حذف شدن.

تنها نسخه ی کامل و بدون سانسور تو اپیزود 41 دقیقه ای Spike TV هست. سعی می کنم اگه رسیدم عکس هاشو بذارم.

UPDATE:
با تشکر از 孢子: نسخه ی EuroGamer سانسور نشده.

100 % باهات موافقم ... من از سبک گرافیکیش خوشم اومد ...
بابات kombat جدیده هم تبریک!:biggrin1:حالشو ببر:biggrin1:...

ممنون. به امید خدا Tekken vs Street Fighter هم که شما گفتید معرفی بشه تا همه فایتینگ دوستان جشن بگیریم. (البته فقط MvC3 و MK9!!! :cheesygri)

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
توجه
تمام نسخه های تریلر Devil's Third سانسور شده هستند. چه تو GT و چه تو بقیه سایت ها. سکانس قطع شدن سر کماندوی زن و آخر دمو که کله ی یکی از دشمنا می خوره به دوربین تو تمام تریلر ها حذف شدن.

تنها نسخه ی کامل و بدون سانسور تو اپیزود 41 دقیقه ای Spike TV هست. سعی می کنم اگه رسیدم عکس هاشو بذارم.
اره درسته من اول تریلر رو تو spike tv دیدم کلی برا خشونتش هیجان زده شدم ولی وقتی تریلر رو از اینجا دان کردم دیدم قسمتای خشنش سانسور شده!!! چرا؟؟!!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
اره درسته من اول تریلر رو تو spike tv دیدم کلی برا خشونتش هیجان زده شدم ولی وقتی تریلر رو از اینجا دان کردم دیدم قسمتای خشنش سانسور شده!!! چرا؟؟!!

آره، من که شدید عصبانی شدم.
البته دلیلش معلومه. بحث خشونت علیه زنان Violence against women چون سکانس هایی که شخصیت های مرد تیکه تیکه می شن اصلا سانسور نشده. تیکه اول، شونه ی کوماندو زنه رسما بریده شده و مثل یه تیکه پیتزا جاش خالیه بعدشم سرش قطع می شه. آخر هم که RPG ه می زنه همه رو می ترکونه، کله ی دشمن زن پرت می شه سمت دوربین.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
توجه

تنها نسخه ی کامل و بدون سانسور تو اپیزود 41 دقیقه ای Spike TV هست. سعی می کنم اگه رسیدم عکس هاشو بذارم
41 دقیقه؟
من از اینجا دانلود کردم که 53 ثانیه هست و اون صحنه یی ار پی جی اینا رو هم داره!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
41 دقیقه؟
من از اینجا دانلود کردم که 53 ثانیه هست و اون صحنه یی ار پی جی اینا رو هم داره!

نه. تریلر که 41 دقیقه نیست، اپیزود Spike TV این قدره. اون صحنه زدن RPG هست تو سانسور شده اما آیا کله ی کنده ی شده ی یکی از دشمنان زن بعد از انفجار به دوربین برخورد می کنه؟

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
نه. تریلر که 41 دقیقه نیست، اپیزود Spike TV این قدره. اون صحنه زدن RPG هست تو سانسور شده اما آیا کله ی کنده ی شده ی یکی از دشمنان زن بعد از انفجار به دوربین برخورد می کنه؟
اره توی دوربین میخوره کله اون زنه بعد هم اسم بازی میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر