Devil’s Third بازی بعدی ایتاگاکی معرفی شد!

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام.

thq-logo-10.jpg

امروز GTTV از بازی بعدی استدیو Valhalla Game با رهبری ایتاگاکی پرده برداری کرد.Devil’s Third که یک بازی در سبک FPS خواهد بود نام عنوان بعدی این بازیساز است.
THQ ناشر این بازی است و هنوز حرفی از تاریخ عرضه زده نشده است.ناگفته نماند که این بازی برای PS3 و X360 عرضه خواهد شد.
دو سایت EuroGamer و Kotaku و مجله فامیتسو به زودی مصاحبه هایی با ایتاگاکی منتشر میکنند.

Source

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
والا ما تا جای که یادمون با نمایش GOW 3 همه انگشت به دهن بودن
لابد الانم KZ3 فاجعست اولین نمایش بازی باید برای زمان خودش گرافیک داشته باش که حداقل
راضی کننده باش حالا انگشت به دهن پیش کشش
اتفاقا تاپیک اولین تریلر GOW 3 هنوز هست توی همین BC می تونید برید ببنید فکر شما تنها کسی بوده که احتمالا انگشت به دهان مونده. در ثانی از این خوشمره بازی ها درنیارید کسی اینجا چیزی در مورد KZ3 نگفت اینجا بحث در مورد پیشرفت گرافیکی بود. هر ادم عاقل و بالغی که احیانا اون تریلر اول GOW 3 دیده و بازی نهایی بازی کردهکاملا موافقه که پیشرفت گرافیکی بازی بی نظیر بوده و اون نمایش اول هم اصلا جالب نبوده.
کلا چند وقته مد شده همه باید پست بدند و بگند اونها هم هستند.
خب اینجور که شما میگید باید هر بازی نمایش اولش افتضاح باش و بعدا پیشرفت
چشم گیر کن که منم میخواستم بگم اینجور نیست اصلا بحثی نیست شما راست میگی:)
کاملا مشخصه جوابی نداری راه های بهتری هم برای بالاتر بردن پست هست.

آخرین ویرایش:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اتفاقا تاپیک اولین تریلر GOW 3 هنوز هست توی همین BC می تونید برید ببنید فکر شما تنها کسی بوده که احتمالا انگشت به دهان مونده. در ثانی از این خوشمره بازی ها درنیارید کسی اینجا چیزی در مورد KZ3 نگفت اینجا بحث در مورد پیشرفت گرافیکی بود. هر ادم عاقل و بالغی که احیانا اون تریلر اول GOW 3 دیده و بازی نهایی بازی کردهکاملا موافقه که پیشرفت گرافیکی بازی بی نظیر بوده و اون نمایش اول هم اصلا جالب نبوده.
کلا چند وقته مد شده همه باید پست بدند و بگند اونها هم هستند.
خب اینجور که شما میگید باید هر بازی نمایش اولش افتضاح باش و بعدا پیشرفت
چشم گیر کن که منم میخواستم بگم اینجور نیست اصلا بحثی نیست شما راست میگی:)

کاملا مشخصه جوابی نداری

جواب ندادم چون اصلا حوصله ندارم بحث بیخودی بکنم ولی مثل اینکه شما حوصلش رو دارین که کش میدین باش برای وقت دیگه:)

راه های بهتری هم برای بالاتر بردن پست هست

292.gif

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
برای مقایسه گرافیکی اولین نمایش GOW3 و نسخه بعدی (E3)، فکر کنم این عکس به وضوح نشون میده که چقدر مدل اولیه کریتوس تو نمایش اولین تیزر گیم پلی توی VGA ضعیف بود:
http://www.ps3center.net/images/uploads/staff/images/GOW3Comparison1.jpg
(مدل نهایی کریتوس صد برابر از مدل E3 ش هم بهتر بود!)

من فقط موندم چرا همه می گن گرافیک این بازی (Devil's Third) ضعیفه. به نظرم که خوب / مایل به بالاست. تو تریلر های جدید فقط SOCOM4 و Fallout New Vegas از دید بصری بد بودن (البته نیو وگاس بد نبود، فاجعه بود. در حد Medium گرافیک Fallout 3 هم نبود!). Bodycount هم متوسط بود.

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
من تریلر بازی رو دیدم اصلا خوشم نیومد . به نظرم کلا سبک گرافیکش بد بود و همچنین رنگ بندیش .حالا جا برای پیشرفت خیلی داره ولی به شخصه انتظار نمایش قدرتمند تری از ایتاگاکی داشتم .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
منم دیدم.فکر میکنم بازی یه کم fun بود.خیلیم شلوغ پلوغ بود.به قول معروف خرتوخریسم:biggrin1: به دلم نچسبید.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
به نظر من که در نهايت بازی خيلی خوبی از آب در مياد...کلاً ایتاگاکی قبولش دارم و مطمئنم بازی بد دسته هواداراش نمیده..

خوشونت بازی خيلی بالاست و اين خيلی خوبه...
همين کسايی که میگن بازی اصلاً به دلم نچسبيد و....2 سال ديگه که بازی با امتياز های بالا بياد بيرون همين اشخاص نظراشون کاملاً برعکس میشه...

بازی که هنوز 10 درصدش کامل شدرو من نمیدونم چجوری ميان میگن بازی اصلاً به دلم نچسبيد..

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
به نظر من که در نهايت بازی خيلی خوبی از آب در مياد...کلاً ایتاگاکی قبولش دارم و مطمئنم بازی بد دسته هواداراش نمیده..

همين کسايی که میگن بازی اصلاً به دلم نچسبيد و....2 سال ديگه که بازی با امتياز های بالا بياد بيرون همين اشخاص نظراشون کاملاً برعکس میشه...

بازی که هنوز 10 درصدش کامل شدرو من نمیدونم چجوری ميان میگن بازی اصلاً به دلم نچسبيد..
عزیزم از رو تریلرها میشه نظر داد.همونطور که یه تریلر همه رو متحیر میکنه یه تریلر هم حال نمیده.هیچکدوم از این صخبتها هم قضاوت نهایی نیست.

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت

خب کسی که میگه نچسبید یا خوشش نیومد همون 10% ش رو میگه دیگه ... کسی نگفت من مطمئنم از بازی نهایی هم خوشم نمیاد .

kati_gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2007
8
ایتاگاکی خودش به تنهایی نمیتونه کاری کنه ....یادمون نره که موفقیتهای این آقا در کنار تیم نینجا بوده ...
این بازی با یک استودیو کوچک اونهم برای دو کنسول حتی با رهبری itagaki چیز شاخی در نمیاد ... همون بگیم یادش بخیر بهتره :(
================
نمونش هم آقای x معروف به پدر فاینال فانتزی

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ایتاگاکی خودش به تنهایی نمیتونه کاری کنه ....یادمون نره که موفقیتهای این آقا در کنار تیم نینجا بوده ...
این بازی با یک استودیو کوچک اونهم برای دو کنسول حتی با رهبری itagaki چیز شاخی در نمیاد ... همون بگیم یادش بخیر بهتره :(
================
50 نفر کارمند داره گفته بود به 100 تا هم میرسه THQ هم -حتما کمکش خواهد کرد-استدیو کوچیک نیست به اون صورت- خودش هم یه تنه که کار نمیکنه!گفتن بازی 2 سال دیگه میاد !!!!!!!!!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
================
عجب پیشگویی منطقی ایه!!!
شما بعد دقیقا چطور به این نتیجه رسیدی؟چون استودیو کوچیکه؟!

آخرین ویرایش:

kati_gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2007
8
عجب پیشگریی منطقی ایه!!!
شما بعد دقیقا چطور به این نتیجه رسیدی؟چون استودیو کوچیکه؟!
devils-third.jpg

اول از همه بگم که نظرم کاملا شخصیه ...و لازم نکرده سریعا موضع بگیری ...
=====================
اکثر کسایی که نظر دادن صرفا ایتاگاکی رو شخص بزرگی میدونن نه تیمی که الان داره باهاش کار میکنه و هنوز ثابت نشده اصلا این ایتاگاکی بدون تیم نینجا هم کاری بلده یا نه ....صرفا بازیهای بزرگ تیم نینجا خلاقیت 100 درصد ایتاگاکی نبوده و بقیه هم نقش داشتن ...
در اینکه ایشون شخصیت بزرگی هستن توی دنیای گیم شکی نیست ولی در اینکه ایشون بتونن در شرایط جدید بازی بزرگی بسازن شک بسیاری هست ... من خودم ( به قول بچه های اینجا ) یکی از پنکه های این شخصیت هستم ...
======================
مثالش چرته میدونم :
بازیکنهای برزیل با مربیگری علی دایی :sick: (این یکی شانس موفقیت رو داره )
بازیکنهای مالدیو با مربیگری مثلا فرگوسن :biggrin1: ( این اصلا شانس نداره )
پس تیم سازنده هم نقش زیادی داره اگر ...
اگر ملاکمون یک بازی بزرگ باشه نه صرفا یک بازی معمولی!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر