Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تانکر منظورت چیه؟:D بشکه های نفت و اینا؟:D
مین کاری هم که اصلا بلد نیستم:-/
آگمنت کلاوک هم که تو بساط نداریم:(
باو نمیشه ! یارو هی بمبم میندازه طرفم خو:|
خب یاد بگیر چطور مین بکاری ! :D پرت می کنی مین رو بعد Detonate ـش می کنی ! :D
تانکر هم همون بشکه ها منظورمه . میتونی بری تو اتاق ها که بکشه ها هستن بکشونیش پشت سرت بعد سریع اسپرینت بگیری در ری اگه قبلش یه مین کاشته باشی Detonate ـش میکنی می ترکه :D Emp هم داری بنداز برای چن ثانیه از کارش میندازه میتونی خیلی کار ها کنی .

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
خب یاد بگیر چطور مین بکاری ! :D پرت می کنی مین رو بعد Detonate ـش می کنی ! :D
تانکر هم همون بشکه ها منظورمه . میتونی بری تو اتاق ها که بکشه ها هستن بکشونیش پشت سرت بعد سریع اسپرینت بگیری در ری اگه قبلش یه مین کاشته باشی Detonate ـش میکنی می ترکه :D Emp هم داری بنداز برای چن ثانیه از کارش میندازه میتونی خیلی کار ها کنی .
این مین هارو از کجا باید مبیارم که کلا پرت کنم؟:D:-/
Emb وFrag هم دارم ! دیشب کلی رفتم عقب اسنایپ هم ورداشتم ! به کارم میاد اسنایپ؟:D
حالا کلا وقتی اول شروع میکنم به جنگیدن بهتره برم کاور بگیرم و اون منو گم کنه یا اینکه سریع هر چی Frag و ار پی چی دارم روش خالی کنم؟:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این مین هارو از کجا باید مبیارم که کلا پرت کنم؟:D:-/
Emb وFrag هم دارم ! دیشب کلی رفتم عقب اسنایپ هم ورداشتم ! به کارم میاد اسنایپ؟:D
حالا کلا وقتی اول شروع میکنم به جنگیدن بهتره برم کاور بگیرم و اون منو گم کنه یا اینکه سریع هر چی Frag و ار پی چی دارم روش خالی کنم؟:D

یعنی واقعا یک خرده خلاقیت ندارید ؟ :D :|
بابا این همه راه برای کشتنش هست . میتونین Emp بزنین فلج شه نارنجک بزنین هی تیرش بزنین میتونین از دستش در رین
تو 2 تا اتاقک گوشه سالن هم تجهیزات هست میتونین سریع برین اونجا ها :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من بازی رو بعد از مدتها دیشب تموم کردم. :d در یک کلمه فوق العاده بود. :x دو هفته زندگی کردم باهاش. جو و داستان و گرافیک هنریش محشر بود. :x پایان بازی هم خیلی خوب بود و در کل یکی از بهترین تجربه های این نسل بود.
درجه سختی رو همون موقع که گرفته بودم گذاشته بودم رو give me deus ex ولی چون چند وقت بود بازیش نکرده بودم یادم نبود. اواسط بازی بودم که دیدم درجه سختی رو گذاشتم رو این. :d (هی با خودم میگفتم عجب بازی سختیه. این تازه نرمالشه. :d ) بعد که دیدم تا اینجاش اومدم بقیه رو هم برم دیگه.
یه اشتباه هم که کرده بودم این chip رو توی شنگهای عوض کردم. (با اینکه میدونستم آخرش کار میده دستم :| ) رسما بعد اینکه chip خاموش شد سرویس شدم. :d

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
دوستان یادمه سه سال پیش که بازی اومده بود از بازی متنفر بودم ولی وقتی الان نمرات دیدم پکیدم حالامیخوام بدونم بعد از سه سال ارزش داره بازی کنم و این که بازی آیا خیلی گیج کننده است و این که قسمت اکشن بازی روان است کلا یه نفر لطف کنه توضیح بده ممنون میشم از اساتید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم خودم همون موقع که اومد خریدم از بازی بدم میومد 2 هفته پیش نشستم پای بازی عاشقش شدم ! البته بماند که دیسکم خراب شده تو این مدت و سر مرحله شانگهای تو لودینگ گیر میکنه .
برای لذت بردن ازش باید زبانت خوب باشه و به دیالوگ های همه خصوصا پریچارد گوش کنی ! هر مرحله کلی راه داره ! اصلا اگه زبون بریزی میتونی از راه اصلی هم بدون این که یه گلوله شلیک کنی عبور کنی :D !
کلی سوراخ تو هر مرحله وجود داره !

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
دوستان یادمه سه سال پیش که بازی اومده بود از بازی متنفر بودم ولی وقتی الان نمرات دیدم پکیدم حالامیخوام بدونم بعد از سه سال ارزش داره بازی کنم و این که بازی آیا خیلی گیج کننده است و این که قسمت اکشن بازی روان است کلا یه نفر لطف کنه توضیح بده ممنون میشم از اساتید

حتماً بازی کن
برای اینکه بازی رو راحت بری جلو احتیاج به فهمیدن مکالمات داری
بعضی مراحل باید اکشن بری و بیشتر مواقع می تونی با مخفی کاری و بدون زدن هیچ کسی مراحل رو تموم کنی.آپدیت های نامرئی شدن,هک و اسکن افراد رو حتماً بگیر که خیلی بدرد می خورند.
اگه اخرین درجه سختی رو هم انتخاب کنی و صدای هیچ زنگ خطری رو هم درنیاری اخر بازی 250g در سه اچیومنت میده که حالت رو جا میاره.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
منم خودم همون موقع که اومد خریدم از بازی بدم میومد 2 هفته پیش نشستم پای بازی عاشقش شدم ! البته بماند که دیسکم خراب شده تو این مدت و سر مرحله شانگهای تو لودینگ گیر میکنه .
برای لذت بردن ازش باید زبانت خوب باشه و به دیالوگ های همه خصوصا پریچارد گوش کنی ! هر مرحله کلی راه داره ! اصلا اگه زبون بریزی میتونی از راه اصلی هم بدون این که یه گلوله شلیک کنی عبور کنی :D !
کلی سوراخ تو هر مرحله وجود داره !
پس من که زبانم خوب نیست باید بی خیال بازی بشم

چنتا دمو از بازی دیدم یه جوری بازی انگار خیلی پیچیده و گیج کننده است درکل بخش گیم پلی به خصوص اکشن بازی به متال گیر 4 میرسه

Last edited by a moderator:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
من تو مرکز پلیس خون و خونریزی راه انداختم بعد رفتم بیرون دیدم همه نگهبان ها بهم شلیک کردن!:|:D در کل اکشن کاری اصلا توصیه نمیشه!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازیش زبان خوب میخواد ، یک جاهایی مثل مس افکت باید بین چند تا گزینه تو مکالمه هات یکی انتخاب کنی ، منم که زبانم زیاد خوب نیست ، گیج شدم ، گذاشتم کنار ،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر