Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
بازی رو امشب گرفتم. واقعا نمیدونم تا حالا چرا اینقدر به این بازی بی توجه بودم. اصلا یه سرو گردن از بازی هایی که امسال بازی کردم بالاتر بود ( البته تا به اینجا. ) کلا کلاسه خاصی داره بازی بد جوری با سلیقه ی من جوره. ممکنه گرافیکی در حد کرایسیس نداشته باشه ولی انصافا ارزش کار و وقتی که روی ساخت این بازی گذاشتن ستودنیه. از اون دست بازیایی هستش که نمونش واقعا کمه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,711
نام
iMAN
آقا ما افتادیم تو خط آپگرید کردن آدام یه سوال :
چه جوری میشه XP و Praxis کیت بیشتر بدست آوورد ؟ ساید کوست ها رو بریم حله ؟ آخه من جوگیر شدم شانگهای رو ساید کوستاش رو نرفتم اصلا ...! :(
این ICARUS Landing System عجب چیزیه ...!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
مال شماها هم 3.96 گیگه!؟ من از بازار گرفتم 2DVDیه ولی بعد از نصب همین قدره!!!!!!!!!!!!! نکنه رفتن نسخه فشرده شده دان کردنه و به خوردمون دادنه :( منو بگو که قید دانلودشو زدم و به برا کامل و بی نقص بودنش رفتم از بازار گرفتم :(

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مال شماها هم 3.96 گیگه!؟ من از بازار گرفتم 2DVDیه ولی بعد از نصب همین قدره!!!!!!!!!!!!! نکنه رفتن نسخه فشرده شده دان کردنه و به خوردمون دادنه :( منو بگو که قید دانلودشو زدم و به برا کامل و بی نقص بودنش رفتم از بازار گرفتم :(

بازیت ناقصه 8.28 باید باشه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
عزیز نسخه شما مشکل داره نسخه اصلی بازی 8.96 گیگی هست

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تو رفتی از بیرون گرفتی به امید این که ناقص نباشه؟ :| حالت خوبه؟
سه تا نسخه خریدم عین سه تاش بتا بود با بدبختی پس دادمشون آخر نشستم راحت دانلود کردم :D.

==============
این اگه یک پایان خیلی عالی داشته باشه من رسما میگم بهترین بازی این نسلم بوده توی FPS یعنی شاهکاره یعنی اشکم رو هی در میاره! لعنتی چرا اینقدر باحاله؟ یکی بگه آخه اینا چشون بوده اینقدر بازی خوب ساختن؟ چشونه اینا آخه؟ یکی به من بگه :(.
گیم پلی به این قشنگی طراحی محیطش دقیقا برام همش خاطره از یه نسل بی عیب و نقص قبل هست. آدم حس میکنه داره بازی میکنه! آدم رو مجبور میکنه فکر کنه. تو روح بعضی از این بازی ها که باید Left Mouse رو بگیری فقط بری جلو ...

• Like
Reactions: Wander

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,488
نام
Nimo
تو رفتی از بیرون گرفتی به امید این که ناقص نباشه؟ :| حالت خوبه؟
سه تا نسخه خریدم عین سه تاش بتا بود با بدبختی پس دادمشون آخر نشستم راحت دانلود کردم :D.

==============
این اگه یک پایان خیلی عالی داشته باشه من رسما میگم بهترین بازی این نسلم بوده توی FPS یعنی شاهکاره یعنی اشکم رو هی در میاره! لعنتی چرا اینقدر باحاله؟ یکی بگه آخه اینا چشون بوده اینقدر بازی خوب ساختن؟ چشونه اینا آخه؟ یکی به من بگه :(.
گیم پلی به این قشنگی طراحی محیطش دقیقا برام همش خاطره از یه نسل بی عیب و نقص قبل هست. آدم حس میکنه داره بازی میکنه! آدم رو مجبور میکنه فکر کنه. تو روح بعضی از این بازی ها که باید Left Mouse رو بگیری فقط بری جلو ...

بازی 2 تا پایان داره جفتشم قشنگن ولی با حرف هات موافقم فوق العاده هست بازی

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
واقعا نمیدونم چرا به معروفیت بعضی از همسبکاش نیست در حالی که به نظر من بهترینه شاید به خاطر اینه که بر ضد بعضی هاست که دنیای بازیارو گرفتند دست خودشون...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بازی 2 تا پایان داره جفتشم قشنگن ولی با حرف هات موافقم فوق العاده هست بازی
چه جوری باید جفتشون رو رفت ؟ :D ببینم از مرحله چین تا پایان بازی چقدره؟ من همین طور تو محیط گشت میزنم یه وقت تموم نشه :|

واقعا نمیدونم چرا به معروفیت بعضی از همسبکاش نیست در حالی که به نظر من بهترینه شاید به خاطر اینه که بر ضد بعضی هاست که دنیای بازیارو گرفتند دست خودشون...
یکی از دلایلش این که گرافیک بازی خیلی شاخ نیست! نمیتونی بگی آسفالت کف خیابون خیلی خوبه. نمیتونی یه پرنده رو اون دور ها ببینی داره بال میزنه :|.
اگه این جوری بود الان کلا ملت خوف میکردن :D.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
تو رفتی از بیرون گرفتی به امید این که ناقص نباشه؟
نه خو من همیشه از یه شرکت میگیرم ولی ایندفعه اشتباه کردمو از یه شرکت دیگه گرفتم :( حالا از کجا میشه فهمید که بتاس یا نه؟

راستی برا من زیرنویسا موقع نمایش کات ساینس نصفه نشون داده میشنو نصف دیگه میره پشت قسمت سیاه پایین صفحه!؟ مشکل از بازی منه یا بازی اینطوریه؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه خو من همیشه از یه شرکت میگیرم ولی ایندفعه اشتباه کردمو از یه شرکت دیگه گرفتم :( حالا از کجا میشه فهمید که بتاس یا نه؟

راستی برا من زیرنویسا موقع نمایش کات ساینس نصفه نشون داده میشنو نصف دیگه میره پشت قسمت سیاه پایین صفحه!؟ مشکل از بازی منه یا بازی اینطوریه؟
نوشته کلا منوهاش و... با نسخه اصلی فرق داره.

رزولیشن رو یه بررسی بکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر