Destiny | PSN

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
من چه جوری میتونم با بقیه بازی کنم چون تنها حال نمیده میشه بگین چه جوری میتونم دعوتشون کنم ؟؟؟ من تازه بازی رو گرفتم زیاد بلد نیستم

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من چه جوری میتونم با بقیه بازی کنم چون تنها حال نمیده میشه بگین چه جوری میتونم دعوتشون کنم ؟؟؟ من تازه بازی رو گرفتم زیاد بلد نیستم

استارت - بعدش بیاید منوی سمت چپی ، پلیر هارو می بینید! رو فرد مورد نظر کلیک کنید و اینوایتش کنید. به همین راحتی :D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
مد salvage که تازه اضافه شده واقعا عالیه اگه یه شاتگان داشته باشی میتونی راحت kill بگیری
دوستان بهتره بعد لول 7 که مولتی باز میشه اونو بازی کنن که سریع لول آپ بشن

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان کسی میتونه سه پارت دستینی که حجمشون جمعا میشه 210 مگ رو برام آپلود کنه. میتونید زمان دانلود رایگان این کار رو انجام بدید، نه حجمتون مصرف میشه و نه سرعت دانلودتون میاد پایین. تو اکسپرس لیچ من خودم 60 مگ رو تو زمان نسبتا کمی در زمان رایگان آپلود کردم.
تا الآن سه پارتم خراب بود مجبور بودم دوباره دانلود کنم، بیشتر از 10 گیگ دانلود کردم. الان هم پارت هام رو پاک کردم.
ps3_cinematic_queen_destinati_0211_0.pkg
ps3_city_tower_ambient_act_0247_it_0.pkg
ps3_gear_player_00ff_0.pkg

الان این فایل ها رو دارم، ولی انگار اشتباه کپی شدند. میدونم درخواست زیادیه ولی امیدوارم یکی این کار رو بکنه.

بابت آف تاپیک هم عذر میخوام.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان کسی میتونه سه پارت دستینی که حجمشون جمعا میشه 210 مگ رو برام آپلود کنه. میتونید زمان دانلود رایگان این کار رو انجام بدید، نه حجمتون مصرف میشه و نه سرعت دانلودتون میاد پایین. تو اکسپرس لیچ من خودم 60 مگ رو تو زمان نسبتا کمی در زمان رایگان آپلود کردم.
تا الآن سه پارتم خراب بود مجبور بودم دوباره دانلود کنم، بیشتر از 10 گیگ دانلود کردم. الان هم پارت هام رو پاک کردم.
ps3_cinematic_queen_destinati_0211_0.pkg
ps3_city_tower_ambient_act_0247_it_0.pkg
ps3_gear_player_00ff_0.pkg

الان این فایل ها رو دارم، ولی انگار اشتباه کپی شدند. میدونم درخواست زیادیه ولی امیدوارم یکی این کار رو بکنه.

بابت آف تاپیک هم عذر میخوام.
اون فایل دومی‌ که حجمش هم زیاده فکر نکنم لازم بشه، چون پسوند it داره فکر کنم مربوط به زبون ایتالیایی بازی هست. اون دو تا دیگه به روی چشم اسرع وقت پ.خ می‌کنم برات، اگه کارت راه نیفتاد اون‌یکی هم می‌کنم

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
اینم من با شاتگان در حال گند زدن به بازی ملت تو مولتی (بهترین اسلحه واسه مولتی یا شاتگانه یا ریولور )

اینم خر سواری وسط مولتی

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
این فکر کنم واسه پلی 4 باشه
تو پلی 3 دکمه ps رو میزنی میری قسمت فوتو و از اونجا save screen shot رو انتخاب میکنی

نفهمیدم! :|
یعنی در صحنه ی مورد نظر، PS رو می زنیم، بعد میریم تو شاخه Photo, بعد اونجا که گالری و اینا هست ! من می گم چطوری عکس بگیرم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر