Demon's Souls

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
نه نداره....
قشنگیش به همینه :d:d

این کجاش قشنگه؟!!! بخاطره همینه زیاد معروف نشده.
خب من اول اول ببازیم.بعد از اموزشی 1. که آخر آموزشی یه قوله اومد کشتم رفتم نکسوس .حالا برم کدوم دنیا که بتونم راحت ردش کنم؟
اولین مرحله از رو پله ها دسته چپ رو رفتم. تا 2 اژدها میرسم اما قرمزه سریع میشتم. چیکارش کنم؟!

آخرین ویرایش:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد

این کجاش قشنگه؟!!! بخاطره همینه زیاد معروف نشده.
خب من اول اول ببازیم.بعد از اموزشی 1. که آخر آموزشی یه قوله اومد کشتم رفتم نکسوس .حالا برم کدوم دنیا که بتونم راحت ردش کنم؟
اولین مرحله از رو پله ها دسته چپ رو رفتم. تا 2 اژدها میرسم اما قرمزه سریع میشتم. چیکارش کنم؟!
نه ببین نپیچ سمت چپ
مستقیم برو
او اژدها میاد اونارو اتیش میزنه... توام باید گوله کنی بدو بدو بری رد شی:d
نترس اولش اینطوریه یکم که بری جلو معتادش میشی

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
نه نداره! ولی مثل زندگی میمونه که هرچی بیشتر شکست بخوری قویتر و با تجربه تر میشی! و میفهمی بازیش چقدر میتونه راحت باشه..

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
ببینم! یعنی واقعآ توی کل بازی یه چک پوینت یا save نداره؟؟!!
هر یه boss که بکشی برمیگردی تو نکسوس سیو میشه..
اگه نکشی هم باز یه جورای سیو میشه چون تو هر مرحله یک یا 2 تا میون بر [shortcut] باز میکنی که اگه مردی یکم راحت تر بری جلو..اگرم بمیری Souls ها یا همون امتیازات از دست میره اما اگه بار بعدی که میری برسی همونجا که مرده بودی میتونی دوباره به دستشون بیاری

من شخصا یه بازی رو به زور تموم میکنم اونم فقط واسه اینکه تموم کنم..
اما این بازی رو با عشق :d 6-7 بار تموم کردم ... الان رفتم تو نخ GT وقت کنم دوباره میشینم پای همین Demons Souls چون هنورم همه کارای که میشه توش انجام داد انجام ندادم..

دیگه خودت حساب کن..
کللی صلاح داری که میتونی هر کدوم و به هر شکلی که بخوای Upgrade کنی..
از اونور کلی جادو [MAGIC] و معجزه [Miracle] داری که میتونی به دست بیاری..

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
عجب بازي من با اين كه كم حوصله هستم بطور جد معتاد شدم.
يه سوال من اون غوله مرحله اول رو كشتم همون سياهه كه كلي سپر داره حالا تا اينجاي بازي ميتونم سلاحها رو آپگريد كنم ؟ چطوري؟

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
آقا سلام يكي جواب ما رو هم بده
تو اون قسمت اول بعد از كشتن شواليه سياهه بزرگ فكر كنم اسمش اينه: Boss: Tower Knight
در باز نميشه چيكار كنم؟
اين پيغام رو ميده:
athick colorless fog holds you back.
only those who have slain an archdemon may pass beyond this point

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
تو اون قسمت اول بعد از كشتن شواليه سياهه بزرگ فكر كنم اسمش اينه: Boss: Tower Knight
در باز نميشه چيكار كنم؟
اين پيغام رو ميده:

برگردید به nexus
دنیای Stonefang Tunnel (دنیای دوم) رو تا انتها بازی کنید :x
...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
در باز نميشه چيكار كنم؟
اين پيغام رو ميده:
فعلا به فکر گذشتن از این قسمت نباش برای گذشتن از این در باید حداقل یک Archdemon (باس اخر هر دنیا ) رو شکست بدی که اسون ترینش همون دنیای دوم ـه.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
آقا شرمنده وارد هيچ يك از دنياها نميتونم بشم چطوري وارد بشم؟

برگرد نکسوس ، برو دنیای دوم سمت چپ یا دنیای اول سمت راست

میشهن انتخاب کرد همه رو .

دو تا غول آخر دنیای اول همون غول های آخر بازین .

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
آقا وارد نميشه اين ارور رو ميده .
this archston is sealtd

شما یادت رفته یه کاری رو انجام بدی.وقتی اولین باسو کشتی تو nexus یه زن جادوگر به اسم maiden in black ظاهر میشه. همیشه همون دورور سالن اصلیه نکسوسه و یکی از مهمترین کاراکترها هم هست.چون اون کَسیه که وقتی بخوای خودتو اپگرید کنی باید بری پیش اون.و تا اخر بازی باهاش کار زیاد داری. ولی عجالتا اولین کاری که میکنی اینه که بری باهاش حرف بزنی.اون میگه باید بری بالای نکسوس. از پله ها میری بالا اونجا کلی مونو منتال نشسته یه سری بچه که جلوی همشون یه شمع قرار داره ولی همه شمع ها خاموشه به غیر از یدونه تو باید بری جلوی همون باهاش صحبت کنی وقتی صحبتت تمام شد ازت تعهد میگیره yes رو میزنی بعد دنیاهای دیگه ازاد میشه.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
شما یادت رفته یه کاری رو انجام بدی.وقتی اولین باسو کشتی تو nexus یه زن جادوگر به اسم maiden in black ظاهر میشه. همیشه همون دورور سالن اصلیه نکسوسه و یکی از مهمترین کاراکترها هم هست.چون اون کَسیه که وقتی بخوای خودتو اپگرید کنی باید بری پیش اون.و تا اخر بازی باهاش کار زیاد داری. ولی عجالتا اولین کاری که میکنی اینه که بری باهاش حرف بزنی.اون میگه باید بری بالای نکسوس. از پله ها میری بالا اونجا کلی مونو منتال نشسته یه سری بچه که جلوی همشون یه شمع قرار داره ولی همه شمع ها خاموشه به غیر از یدونه تو باید بری جلوی همون باهاش صحبت کنی وقتی صحبتت تمام شد ازت تعهد میگیره yes رو میزنی بعد دنیاهای دیگه ازاد میشه.

بله بايد اينطور باشه چون اين كار كه گفتي رو نكردم ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر