PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,982
نام
شیخ صدرا
بازی برای run اول اصلا چالش نداره
تمومش کن سریع و برو سراغ new game plus
اونجا متوجه میشی داستان از چه قراره

آدم زن و بچه دار يكم سخته براش :D

بیشترش آسونه، ولی بعضی جاها یه سری difficulty spike عجیب غریب هست، مثلا بلک فنتوم های بلک تندنسی. بعد از تموم کردن بازی رفتم سراغشون، همشون با هر ضربه یک سوم جونمو میبردن.

من خودم بیشتر مرگ هام تو آرک استون ۳ و ۴ بود، مخصوصا ۳ که توش ۲۰ بار به جاذبه مردم. :D

جهش سختی NG+ این بازیم خیلی بیشتر بقیه بازیای سریه. جون دشمنا اونقدر بالا نمیره ولی دمیجشون وحشتناک میشه.

من با فارم كشتن عزراييل و تا ناموس آپگريد كردن claymore خيلى مثل ماست همه رو دارم سلاخى ميكنم.
روى پيو بلك حالا يكم سخت تر ميشه ولى چه فايدهز:D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
آدم زن و بچه دار يكم سخته براش :D
آدم زن و بچه دار الکی وقتش رو نباید برای بازیهای متفرقه هدر بده 😁
همین سری سولزبورن رو هر کدومش رو دو سه نوبت میره، کل بازی رو بتونه ببینه، یه دو سه مدل کلاس متفاوت رو تجربه می کنه
و به رستگاری مطلق میرسه

خداییش چطوری دلت میاد prison of hope رو فقط یه نوبت بری؟
یا فقط این بازیها رو melee class بری جلو، وقتی demons souls و dark souls 3 و elden ring مجیک بیلدهای فوق خوفناکی دارن برا خودشون (و البته برعکسش هم صادقه)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
توقع ندارید که بازی سال 2009 که اولین سولزی هست که ساخته شده چالش و سختی بازی 2022 رو داشت باشه!!! دیمنز سولز برای سال 2009 و دوره خودش بسیار سخت بود ولی همینطور که این سری تکامل پیدا کرد پلیر های سری سولز هم باهاش تکامل پیدا کردن مطمئنا کسی که الدن رینگ بازی کرده این بازی براش زیادی آسونه
من اولین باری که دیمنز سولز رو بازی کردم دقیقا یادمه پوستم کنده شد تا تمومش کنم ولی الان بعد از این همه سال که دوباره رفتم سراغش باور کنید تا رسیدن به فلیم لورکر جمعا 5 بار نمردم.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,982
نام
شیخ صدرا
توقع ندارید که بازی سال 2009 که اولین سولزی هست که ساخته شده چالش و سختی بازی 2022 رو داشت باشه!!! دیمنز سولز برای سال 2009 و دوره خودش بسیار سخت بود ولی همینطور که این سری تکامل پیدا کرد پلیر های سری سولز هم باهاش تکامل پیدا کردن مطمئنا کسی که الدن رینگ بازی کرده این بازی براش زیادی آسونه
من اولین باری که دیمنز سولز رو بازی کردم دقیقا یادمه پوستم کنده شد تا تمومش کنم ولی الان بعد از این همه سال که دوباره رفتم سراغش باور کنید تا رسیدن به فلیم لورکر جمعا 5 بار نمردم.

به نظرم جا داشت يكم رو اين مساله كار ميكردن.
منم خيلى كم مردم! حتى ميتونم بگم با چالش خاصى اصلا روبرو نشدم اصلا.
من خودم يادمه روى ps3 پدرم در اومد تا اصلا فهميدم چى به چيه بعدشم كه زارت زارت داشتم ميمردم.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به نظرم جا داشت يكم رو اين مساله كار ميكردن.
منم خيلى كم مردم! حتى ميتونم بگم با چالش خاصى اصلا روبرو نشدم اصلا.
من خودم يادمه روى ps3 پدرم در اومد تا اصلا فهميدم چى به چيه بعدشم كه زارت زارت داشتم ميمردم.
این ریمیک به غیر از گرافیک بصری کوچکترین تفاوتی با نسخه اصلی نداره برای همین یه مقدار گیم پلیش کهنه به نظر میاد در ضمن اینم یادمو نره دیمنز سولز نسخه اصلیش هم یه بازی بود که یه سری اتفاقات باعث شد بازی زیر دست میازاکی بیوفته و اولین عنوانی هست که میازاکی خودش همه کاره بازی بوده یعنی میشه گفت این بازی پایه ریزی چیزیه که تو دارک سولز 1 می خواست بهش برسه

soroushkouch

کاربر سایت
Aug 5, 2014
14
بچه ها من سر اخرین تروفی دیمن سولز موندم که باید به یکی کمک کنم یه باسو بزنه اگه کسی میخواست به من کمک کنه لطفا به ای دی soroushkouch تو psn پیام بدن

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
بچه ها من سر اخرین تروفی دیمن سولز موندم که باید به یکی کمک کنم یه باسو بزنه اگه کسی میخواست به من کمک کنه لطفا به ای دی soroushkouch تو psn پیام بدن
سلام من همون اول بازی کردم
و تا جایی که یادمه، یه باس بود که تو کتابخونه بود (فکر کنم) (انسان بود و مدل سرش هم عجیب بود) ، اگه موقع بازی انلاین باشی کنترول اون باس رو یه پلییر واقعی دیگه در دست میگیره و اگه اونو بزنی حساب میشه و تروفی باز میشه
البته باید یه نگاه کنم (تا جایی که یادمه من کلا مالتی بازی نکردم ولی پلات کردمش)
باز یه نگاه میکنم دقیقتر میگم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Taha75

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza
سلام
دوستان واسه گرفتن Gold Coin چه راه حلی پیشنهاد میدین؟
هر چی توی 2-2 میرم و سمت Fat Official میرم بهم نمیده..
هرچند از اول بازی یادم نبود و Providential Ring رو برنداشته بودم
Luck هم روی 9 آپگرید کردم بازم بهم نمیده
( Pure Black ) هم هستم...

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
سلام
دوستان واسه گرفتن Gold Coin چه راه حلی پیشنهاد میدین؟
هر چی توی 2-2 میرم و سمت Fat Official میرم بهم نمیده..
هرچند از اول بازی یادم نبود و Providential Ring رو برنداشته بودم
Luck هم روی 9 آپگرید کردم بازم بهم نمیده
( Pure Black ) هم هستم...
واقعا راه حلی جز فارم نداره.
من خودم تو حدود ۲۰ دقیقه برام دراپ شد ولی یه رفقام ۲ ساعت طول کشید تا براش دراپ شه.

توصیه میکنم برای حفظ اعصابت اول Providential Ring رو بگیری بعد بری سراغ فارم چاقالو ها.

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza
یه سوال دیگه
۵ تا بلک فنتوم کشتم، یکیشون ک پرید پایین..
هر کار کردم Pure White نشدم که Ring of Ally بهم بده.. ( تندنسی فعلیم Neutral هس )
مجدد یکی دیگه فنتوم ها رو کشتم .. الان منطقه ی 5 مجدد Pure Black شده، فنتوم مورد نظر هم اصن اسپان نمیشه
کسی راه حلی داره؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
یه سوال دیگه
۵ تا بلک فنتوم کشتم، یکیشون ک پرید پایین..
هر کار کردم Pure White نشدم که Ring of Ally بهم بده.. ( تندنسی فعلیم Neutral هس )
مجدد یکی دیگه فنتوم ها رو کشتم .. الان منطقه ی 5 مجدد Pure Black شده، فنتوم مورد نظر هم اصن اسپان نمیشه
کسی راه حلی داره؟
یکی پیدا کن انلاین بشین تا راحت پیور وایت کنی،
من خودم سر یه دونه این حلقه نتونستم پلت کنم و حوصلم نکشید،

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza
یکی پیدا کن انلاین بشین تا راحت پیور وایت کنی،
من خودم سر یه دونه این حلقه نتونستم پلت کنم و حوصلم نکشید،

یعنی تو همین 5 منتظر بمونم یکی بهم حمله کنه و بکشمش تا پیور وایت بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر