PlayStation Deep Down | PS4

Deep-Down.jpg

در کنفرانس سونی اقای Ono یک بازی جدید را معرفی کردند که توسط کپکام در حال ساخته شدن هست.
هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نشده اما سبک بازی Action-RPG می باشد.
این بازی با موتور جدید شرکت کپکام به نام Panta Rhei در حال ساخته شدن هست.

تصاویر بازی

دانلود تریلر بازی:
Download

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
"ما اینو برای X1 نداریم" رو هزار جور میشه معنی کرد که یکیش میشه ps4 Exclusive :D.

ممکنه پای معامله وسط باشه مثل یکی واسه شما (DD-PS4) یکی هم مال اونا (Deadrising 3 - XBONE). درست مثل Ninja Blade و Demon Souls :D.

نه اینطوری بعیده!! :d کلِّ هم بحث Dead Rising 3 و انحصاری بودنش جداست!! :d سبب این بازی اصلا مایکروسافته!! :d

==================================
اگر بازی انلاین نبود صد در صد می گفتم این DD همون Demons Souls 2 هستش! (شاید هم باشه :-":d)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خوب بازي رسما انحصاري PS4 شد گويا خود سوني در ساخت انجينش كه گويا خيلي انجين پيشرفته اي هست همكاري كرده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حداقل امروز یه چیزی مشخص شد!
گرافیک و جلوه های بسری بازی کمی ازش کاسته شده!
چیزی که ذهن منم مشغول کرد:| مطمئنم گرافیکش با نشست فرق کرده! یکم سل شید بود شایدم بخاطر کیفیت ویدیوم بد بوده... ولی همون نشست نبوده!!!

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
تریلرش رو دارید؟!
خدا کنه تغییر نکرده باشه :((

DEEP DOWN - PS4 Exclusive, Random Dungeons+Monsters, Online Only play @ TGS - NeoGAF
این نظرات که اشاره شده به کاسته شدن گرافیکش..
Huge downgrade graphically from the reveal (probably cause it was running on dem NV cards), on-line only, and exclusive to one platform. This game officially doesn't exist for me anymore.
اینم تریلر
watch?v=Psw07YbY70U
.................................
تریل رو 720 دیدم..
گرافیک بازی در حددددد زمین تا زیرزمین پایین اومده!
لعنت به هرچی کنسول و محدودیتشه...

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
من هنوز نمایش جدید رو ندیدم، ولی خوب گرافیکی که تو نمایش اولیه بود واقعا تخیلی بود! :-" اکثرا هم میگفتیم امکان نداره چنین چیزی باشه :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بهونه جدید برای ایکس1 فنها:D کلا این سونیم عادت کرده سی جی نشون ملت بده:D دروغ میگه بعدا تکذیب میکنه:| اون یوشیدا:| همه چی زیر سر اونه:|

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
من اكثر سايتايي كه رفتم از گرافيكش به شدت تعريف كردن
حتي گفته شده بود هيچكي باورش نميشده كه اين گرافيك روي ps4 اجرا شده باشه كپكام مجبور شده از چند زاويه مختلف و حتي از REMOTE PLAY روي ويتا استفاده كنه تا ثابت كنه واقعا گرافيك بازي همينه
يكي دو ساعت پيش هم IGN يه گزارش داد از بازي كه طبق اون گويا كاراكتر اصلي ميتون گذشته رو از دل مجسمه ها و آثار باستاني بخونه و به گذشته سفر كنه به همين خاطر تريلري كه قبلا پخش شده بود به قرون وسطي ميزد

IGN

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
اطلاعات جدید:
Online Only
Ps4 Exclusive with SCEJ engineers helping with dev
Game looks like a mix of Assassins Creed and Demon Souls
Game takes place in New York 2094 and you go back in to memories of olden times
Randomly generated dungeons and monsters and loot
Game looks like it plays similar to Demon Souls but online

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,220
نام
محمد
اگه بازی منظورش از آنلاین بودن فقط آنلاین بودنه که مشکلی نیست ولی اگه قراره مثل MMO ها همه چیز از سرور کنترل بشه ( منظورم رو نمیتونم درست برسونم :D) که خیلی بد میشه یعنی همون NPC ها هم که باهاشون در گیر میشیم لگ و Delay داریم . اگه مثل Destiny باشه مشکلی نیست .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اطلاعات جدید:
Assassins Creed؟ من ديگه اميدي ندارم:d
, he teased that the online title would feature random monsters and procedurally generated dungeons. Online multiplayer includes up to four player
mmo كه نيست اما ميشه گفت يه جورايي مثل ديابلو روي pc ميشه اگر بخواد انلاين پردازش بكنه و بازي كردنش براي ما سخت ميشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر