Dead Space 3 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ای بابا من اصلاً با این dlc ها مشکل دارم. خوب میمیرن همه را یه جا بدن بیرون :d
این 800 پوینت همون اچیومنت هاییه که از بازی ها میگیریم؟ یعنی نباید پول داد؟ میشه با اونا خرید؟
کاش میشد:)پوینت یه جورایی واحد پول هست در لایو.و برای حرید dlc و انلاین پس ها و بازی های ارکید و ... استفاده میشه.در ایران هم خیلی گرونه.(بیشتر از قیمت واقعی)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ای بابا خاک بر سرشون :d من راستش کلی از این اچیومنت ها داشتم چقدر دلم خوش بود :)) حالا این پوینتا را چه جوری میشه خرید :-??

اصلش که باید با کردیت کارد بخری ولی تو ایران که که ما نمی دن سایت هستش می فروشن. مثل ماتریکس گیم و .......

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
داستان دی ال سی (awakened ) برای بازی dead space 3 بعد از بازیه هنگامی که بازی اصلی تموم میشه صدای ایزاک میاد که زنده اس. در این دی ال سی هم جناب ایزاک یهو خالی بندی در یک محیط از اون سیاره که قبلا بودن بیدار میشه و ابتدا فکر میکنه جلوی ایینه خونه رفیقش کاروره که کارور بهش میگه رفیق تو اپارتمان من چیکار میکنی و ایزاک بهش میگه این اپارتمانت نیست و خیاله و کارور بهش میگه یعنی ما مردیم و ایزاک با شلیک چند گلوله به سقف اون محیط میگه اگه مرده بودیم این چیه پس ؟ لپ کلام فرار شما و کارور از سیاره و رفتن به ایستگاه ایشیمورا و از اونجا به زمین ( فکر کنم اخرش ادامه داره) و در این میان با لشکری از موجودات دوست داشتنی از همه رقم نکرومروف مواجه میشد که البته دارای غول اخر با حالی هم هستن و به لطف ایزاک قهرمان میزنید دخل همه رو از جمله غول اخره رو میارید و حالش رو میبرید و در پایان باید بگم بله 800 پوینت می ارزه اونو بخرید و دانلود کنید.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خیلی ممنون از دوست عزیز که داستان DLC بازی رو تمام و کمال نوشتین واقعا ممنونم از لطف و مرحمتتون:|
لطف کنی اون موس رو تکون بدی و متن رو بزاری تو اسپویلر بد نیستا!
داستان دی ال سی (awakened ) برای بازی dead space 3 بعد از بازیه هنگامی که بازی اصلی تموم میشه صدای ایزاک میاد که زنده اس. در این دی ال سی هم جناب ایزاک یهو خالی بندی در یک محیط از اون سیاره که قبلا بودن بیدار میشه و ابتدا فکر میکنه جلوی ایینه خونه رفیقش کاروره که کارور بهش میگه رفیق تو اپارتمان من چیکار میکنی و ایزاک بهش میگه این اپارتمانت نیست و خیاله و کارور بهش میگه یعنی ما مردیم و ایزاک با شلیک چند گلوله به سقف اون محیط میگه اگه مرده بودیم این چیه پس ؟ لپ کلام فرار شما و کارور از سیاره و رفتن به ایستگاه ایشیمورا و از اونجا به زمین ( فکر کنم اخرش ادامه داره) و در این میان با لشکری از موجودات دوست داشتنی از همه رقم نکرومروف مواجه میشد که البته دارای غول اخر با حالی هم هستن و به لطف ایزاک قهرمان میزنید دخل همه رو از جمله غول اخره رو میارید و حالش رو میبرید و در پایان باید بگم بله 800 پوینت می ارزه اونو بخرید و دانلود کنید.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وای وای آقای ویروس جی :d همه داستان را که گفتی بابا :(
حداقل اینم بگو چند ساعت طول میکشه :d

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

اصلش که باید با کردیت کارد بخری ولی تو ایران که که ما نمی دن سایت هستش می فروشن. مثل ماتریکس گیم و .......
آهان مرسی. فقط این که الان مثلاً برای 1000 پوینت چقدر باید بدیم؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

آهان مرسی. فقط این که الان مثلاً برای 1000 پوینت چقدر باید بدیم؟
مثلا 800 پوینت به دلار میشه 9.99$ حالا تو ایران که 3 4 برابر میشه.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
ویرایش

یه نفر قسمت ساخت اسلحه و اپگرید رو توضیح بده تفمگی که داشتم یه قابلیتی داشت بعد از رفتن به قسمت ساخت قابلیتش رفت نمیدونم چطور برش گردونم

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
من اینجا گیر کردم
فکر کنم چپتر 6 باشه سوار یه چیزی مثل قطار میمونه و به سه جا میره اخرین جا که میرم یه اسانسور هست و سوارش میشم و میرم بالا تو یه جائی هست مثل اینکه کله یه هواپیما بیرون امده یه بالابر هست که بالا پایین میبره یه بالا بر هم هست که افقی حرکت میکنه میزنم بالابر میاد پیشم سوارش میشم اما حرکت نمیکنه یه عکس از تو نت پیدا کردم گفتم بزارم شاید بتونید کمک کنید.
442391250.jpg

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام
من اینجا گیر کردم
فکر کنم چپتر 6 باشه سوار یه چیزی مثل قطار میمونه و به سه جا میره اخرین جا که میرم یه اسانسور هست و سوارش میشم و میرم بالا تو یه جائی هست مثل اینکه کله یه هواپیما بیرون امده یه بالابر هست که بالا پایین میبره یه بالا بر هم هست که افقی حرکت میکنه میزنم بالابر میاد پیشم سوارش میشم اما حرکت نمیکنه یه عکس از تو نت پیدا کردم گفتم بزارم شاید بتونید کمک کنید.

تو این محیط کلا باید 3 تا قطعه جمع کنی 2 تاش سمت راسته یکیش سمت چپ اسانسور
بعد از اینکه قعطه هارو جمع کردی میری پشت دستگاه بنچ سرهم میکنی

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو اواخر چپتر 18 اونجایی که اون گردباده میاد و باید سریع فرار کنیم اونجا گیر کردم. دفعه اول رو ردش کردم سعی کردم گردباده نزدیک شد و بعد اون راه که بسته بود باز شد و سریع رفتم, اما تو مرتبه دوم هرکاری میکنم اصلا راهِ باز نمیشه هیچ حتی میمیرم! :( هیچ راه فراری هم نداره! یه جورایی نه راهِ پس دارم نه پیش! باید چیکار کنم ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر